SUPERNATURAL: Slash fiction – our fandom’s the dark side

  • 27 121
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Темичката е супер  Sunglasses  Импалке, страаашна си, нямаш засечка  Grinning  Момичета, не им се давайте на дупките  Hug  Всичко е главите ни и както си пренавивам нагласата - в мислите и ръцете ни  Grinning

# 16
  • Мнения: 0
Знаете какво мисля за прекаления слаш в СПН (а за мене прекалено понякога е и много малко слаш-че), но това клипче: http://vbox7.com/play:m7cd6f985c много ми хареса... дали заради песента ли, що ли??

Добре дошли на завърналите се попълнения в темата ни. Да пишете по-често. Simple Smile

Ето и една забавна снимка, туитната от Джаред днес:

# 17
  • Мнения: 630
Слагам пак клипа, този път от youtube, дано вече няма проблеми с гледането му.



Малко градивна критика към пишещите Grinning Толкова искахте братята да са в България, пък никакви ви няма. Аз пак давам тон за песен Mr. Green

Цитат
Сам спря да записва и погледна Елена.
- Това, което си видяла навремето, може да не е бил духа на майка ти! – възкликна той.
- Как така? – обърка се момичето. – Тя беше.
- Може би не е.  Ако Мария е видяла самодивско хоро, самодивите са взели душата й. И някоя от тях се е престорила на майка ти, за да не започнеш да търсиш сестра си! Така душата й завинаги е останала при тях!
- И ще трябва да си я върнем обратно! – намеси се Дийн със стегнат глас. – Да намерим къде се къпят тия кучки...

"Тримата напуснаха къщата на старите хора чак след обяд. Бяха получили достатъчно от необходимата им за самодивите информация, бяха си прекарали приятно, а за радост на Дийн и бяха похапнали добре. По пътя на връщане той с удоволствие си спомняше вкусната баница и мислено облизваше пръстите си. Брей, тази държава, мислеше си той, не само жените са хубави, не само природата, а и кухнята също.
Като пристигнаха в хотела се събраха в една от беседките в градината, за да обсъдят по-нататъшните си действия. Баба Иванка им беше казала какво да направят Сам и Дийн, за да се предпазят от чара на самодивите – имало, по думите й, специална отвара, която пазела мъжете. За Елена опасност нямаше, но беше много вероятно те двамата да се поддадат на дивната им хубост и завинаги да изгубят душите си, превръщайки се в хора-сенки: ненамиращи покой, вечно търсещи, вечно скитащи, копнеещи за това, което съвсем би ги погубило, преследвайки една мечта, една измама за щастие с жени, създадени да омагьосват и отнемат души
- Аз ще отида да потърся билките, които са необходими за отварата – каза Елена, кръстосвайки крака и отмятайки коса зад раменете си. – Вие можете да си починете или да се разходите. Привечер ще отидем да огледаме мястото. Не съм ходила там от сто години. Добре ще е да видим къде бихме могли да се прикрием, когато дойде моментът за действие.
- Можем да потърсим повече информация за самодивите – предложи Сам.
- Няма смисъл – отвърна Елена, - каквото и да намерите в интернет, то ще е на български. Това е митология, характерна само за този регион от Балканския полуостров. Пък и баба Иванка ни каза всичко, което ни е необходимо.
- Честно казано – подхвана Дийн, - аз бих се поизлегнал малко. – Той потри с длан пълния си корем. – Стига ти да не кажеш, че нещо трябва да се свърши, разбира се.
Той погледна Елена в очакване.
- Няма какво – каза тя, поклащайки глава. – По-добре си починете. Довечера ще имаме работа.
Двамата се прибраха по стаите си, а Елена отпраши нанякъде с колата.
Времето до залез премина неусетно. Слънцето се търкулна към хоризонта, последните му лъчи обагриха околния пейзаж в оранжево и златно и въздухът сякаш изведнъж натежа. Сенките се удължиха, преплитайки се една с друга. Листата на дърветата заблестяха меко.
Червената Мазда на Елена се друсаше по изровения планински път, вдигайки пушилка след себе си. Дийн се возеше на предната седалка и някак успяваше да запази тялото си в сравнителен покой, но за Сам, който пътуваше на задната седалка, това беше истинско предизвикателство. Огромното му тяло биваше подмятано насам-натам, независимо че той с все сила стискаше дръжката на вратата с едната си ръка и седалката с другата.
След известно време Елена спря колата и каза, че нататък трябва да продължат пеша. Мракът вече беше започнал да се спуска. Всичко наоколо изглеждаше синкаво. Небето беше ясно, а вдигащата се луна – почти изпълнена.
Поеха по криволичеща между дърветата пътечка, която се извиваше покрай лешникови храсти, шипки и глог, и около петнадесетина минути по-късно се озоваха на неголяма кръгла полянка. В средата на полянката имаше кладенец, а в отдалечения й край – поток.
Тримата пристъпиха към кладенеца и мълчаливо погледнаха в него. На чезнещата светлина дъното му не се виждаше. Дийн изрови едно камъче от тревата и го пусна в зеещия черен отвор. След няколко секунди се чу тих плясък във вода.
- Тук трябва да дойдем след два дни, когато настъпи пълнолунието – отбеляза Мария, все още взирайки се в бездната на кладенеца. – Бихме могли да се скрием в онези храсти там и да наблюдаваме самодивите. Близо са до потока, това е добре.
Сам обходи малката полянка, огледа внимателно въпросните храсти, за да се убеди, че те наистина биха могли да им създадат необходимото прикритие, след това отиде до брега на потока. Бистрата вода шумно подскачаше по камънака, но на едно място се образуваше малък вир, където водата беше по-спокойна и дълбока. Вероятно там щяха да се изкъпят самодивите.
- Тук ли ще им крадем дрехите?
Появилият се неусетно зад него Дийн го сепна и той се извърна назад.
- Да –отвърна Сам. – Това е мястото, бабата така каза.
Дийн стисна челюст и в очите му проблесна пламъче на отмъщението.
- Трябва да обмислим всичко в детайли – заяви той твърдо. – Не можем да допуснем да стане някоя издънка.
Когато по-късно се върнаха в хотела, той дълго лежа на леглото по гръб и с ръце под главата си, вперил съсредоточен поглед в тавана. Спомените му отново и отново го връщаха във Франция при срещата му с Мария. Трябваше да спаси духа й. Трябваше. И знаеше, че ще го направи."

Градинарки, вижте какво открих в мамата - Градинарството е лекарство срещу депресията Joy

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 11:35 от Apocalyptic city

# 18
  • Мнения: 116


ето я цялата снимка на Джен и Джаред от Хелоуин, ама не знам на кого са се маскирали


идвам да ви покажа и тренерката на премиерата на нов филм с нейно участие.
Много добре изглежда!!! Този път облеклото й е къде-къде по-добре!




Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 12:53 от Bella

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Импалка, чудесна тема се е получила   bouquet

Белс, маскирали са се като Супер Марио Брадърс  Grinning

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 13:05 от Зимна роза

# 20
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
идвам да ви покажа и тренерката на премиерата на нов филм с нейно участие.

Съгласна съм, че изглежда много по-добре. Забелязвам, че обича големите деколтета, в което няма лошо разбира се. Grinning Голяма фръцка е Grinning По една време сякаш беше много заслабнала, но сега изглежда супер. Peace

# 21
  • Мнения: 41
Здравейте.
Две интересни интервюта на Джаред за предстоящия му син.Първоначално е мислел, че ще е момиче.Сега двамата с Джен били засипани с книги за бебета. Laughing
http://www.tonic.com/p/do-some-good-and-win-a-tweet-from-superna … tar-jared-padale/
http://celebritybabies.people.com/2011/11/02/supernatural-jared- … ere-having-a-boy/

А за Данийл.На клипчето е много хубава.Хубав и е и тоалета, но като се обърна с гръб малко ми се стори пълна в ханша.

# 22
  • Мнения: 6 388
Kакто знаете, много съм назад ooooh! с материала и едва днес стигнах до конвенцията във Ванкувър. Не мога да не споделя, че Дженсън, "убиващ" огромното надуваемо пате ме развълнува особено силно и приятно Crazy . Приличаше ми по-скоро на Дийййн Heart Eyes . Обожавам изражението на лицето му, движенията му, как го метна презглава, как се задъха и зачерви от възбуда вълнение. Мъъъъъър - аз също Flutter .

# 23
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
...как се задъха и зачерви от възбуда вълнение. Мъъъъъър - аз също Flutter .

Дай да видим. Дженсън, де  Rolling Eyes  Laughing

Инче, трудът ти заслужава награда

Гледам, Тренерката си е взела бележка от критиките, дето и ги дръпнахме миналия път  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 388
И понеже съм на вълна 'патки', да повторя всеизвестното: когато не го ползва по предназначение, Дженсън обича да си играе с... микрофона. И му се получава много добре, сякаш съзнателно и нарочно го прави Rolling Eyes .
Е сега клипче ли да търся или да се мятам на edit: чуждата! наградата Laughing ?

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 17:41 от Impala

# 25
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Клипче на което се мяташ на наградата  Laughing В главата ми се върти едно, в което наградата ми се мята, ама няма как да го споделя.

# 26
  • Мнения: 6 388
О, тази голяма поредица филмчета и аз не мога да споделя Flutter .
Виж обаче това:


# 27
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Доста спортна злоба вложи, запОти се. Ма така е, като избра да спадне патката по трудния начин...Можеше просто с муш или боц.

И ако си мислите, че от това нЕма на къде повече да изпростея - Цък  Laughing

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 18:52 от Г. Краули

# 28
  • Мнения: 6 388
О, може и повече - примерни патки за боц и - О,Я! - дабъл боц:


# 29
  • Мнения: 0
Доста спортна злоба вложи, запОти се. Ма така е, като избра да спадне патката по трудния начин...Можеше просто с муш или боц.

И ако си мислите, че от това нЕма на къде повече да изпростея - Цък  Laughing

Галче, направо е размазваща снимката Mr. Green

Я да ви питам, вие можете ли да си сваляте снимки, които са публикувани в темата? Напоследък бгмамата ги обръща в някакъв странен URL формат, който не ми дава да ги запазвам като jpeg, а само като "All files" (и после се отварят с експлорър или мозила). Много е дразнещо. картинките на Галчето и Бичито, например, отскоро въобще не мога да ги съхранявам в jpeg, както преди не беше проблем.


Тренерката и на мен ми се видя позакръглила ханш, но добре й стои. Не й харесвам потника, прекалено разголено стои нагоре, за да е хем стилно, хем секси. Иначе панталона хубаво пада. И в лицето ми се стори по-пухкава (или злобея?!) Grinning

Мъжа й все е хубавец, госпожата в 2 от 3 случая се ядва. Wink

Общи условия

Активация на акаунт