My Toys - В света на играчките - 43!

  • 46 937
  • 748
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 288
Цвети  Simple Smile в сайта не съм виждала точно пеещ Дядо Коледа, но по магазините тpябва да има и много големи, в цял ръст, съседите по къща имат такъв във хола  Laughing пее и танцува сладко, все едно е истински човек  Grinning Нашият е 30 см (китайски), пее и звъни с камбанка ... и децата я разнасят из къщата  Joy Купувала съм го преди 2-3 г от Коледен базар, сигурно още ги има. Батерията е много издръжлива.

И молба от мен, че напоследък честичко ми се налага да се "обяснявам" на лс ... В началната страница има линк към Nikolaus Kleine Geschenke für den Stiefel, който води към страници с идеи за подаръци за коледното чорапче (ботушче), което на немски е Nikolausstiefel. Извинявам се, че съм толкова "обяснителна", но се надявам да спрем да си поръчваме чифт ботушки, с надеждата за подарък и въпрос: "А как да покажа кой подарък съм избрала към ботушките (Stiefel)  Laughing  и после да ви разочаровам на лс с отговор "няма подарък при поръчка на ботушки"  Peace

sky*  Simple Smile  видях Плеймобла с колата за "тунинговане" ... много е красива  Grinning Ще следя и аз за него   bouquet

ПП: shmetia  Heart Eyes Heart Eyes  "... Ивка ..."  hahaha  още ме боли коpемчето от смях, много ме заpадва  Heart Eyes


Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 11:55 от ivasl

# 301
  • Мнения: 395
Малко встрани от темата - видях вчера в Хит Младост дъждобрани на Playshoes за 8 лв.  Peace Бързах, мернах два варианта -  синьо и момическия вариант на точки.

# 302
  • Мнения: 1 153
... направо премини към разглеждане и мерене на място в магазините
Ех, да беше толкова лесно... Тойса ме разглези да пазарувам без задръствания Mr. Green
П.С. Ето, вчера бихме път чак до Пигис хаус, само за да разберем, че вече няма такъв магазин Crazy

# 303
  • Варна
  • Мнения: 24
Ако поръчам днес имам ли все още шанс за Коледа Embarassed Това ще е първата ми поръчка Blush

# 304
  • Мнения: 511
... направо премини към разглеждане и мерене на място в магазините
Ех, да беше толкова лесно... Тойса ме разглези да пазарувам без задръствания Mr. Green
П.С. Ето, вчера бихме път чак до Пигис хаус, само за да разберем, че вече няма такъв магазин Crazy
secret girl, преди няколко месеца, когато избирах столче за тази възрастова група  аз също напразно се разходих до там, за да разбера,че вече не предлагат столчета Рьомер, всъщност никакви столчета нямаше....сега разбрах защо. За тази възрастова група бях свела чуденето до тези три модела: Concord Transformer XT, Römer Kidfix и Maxi cosi Rodi AirProtect. При огледа Maxi cosi Rodi AirProtect по някаква неизвестна за мен причина не беше много удобен на зверугата. Накрая купих Рьомер, признавам само защото ми се досвидяха парите за Конкорда...веднъж и аз реших да спестя Simple Smile
Dodonka, ще дойдат до Коледа. Peace

# 305
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета, отхвърля ми дебитната Visa на ЦКБ. Имам пари. Имате ли идеи защо става така?

# 306
  • Варна
  • Мнения: 24
Dennia благодаря

# 307
  • Мнения: 1 153
Дени, като избирахме предното столче и на нашия зверчуга Макси Кози не му беше удобно - много плитко беше и трябваше да седи върху закопчалката Crazy И явно и по-голямото не са го доизмислили... та мйа ще си спестя влаченето до Неделчев. Иначе моя short-list е съвсем същия (но не моделите с isofix, че нямаме) Laughing
И като нищо и избора ще дублираме, чак се чудя защо не поръчам направо Simple Smile

# 308
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, отхвърля ми дебитната Visa на ЦКБ. Имам пари. Имате ли идеи защо става така?

Аз имам чувството, че са наложили някакви ограничения (може би на сумата newsm78) - при последния ми опит за поръчка, сайтът идобщо не ми отрази, че съм направила, а (понеже съм упорита) аз пробвах три пъти и банката ми блокира сумата тройно - според тях пък имаше направена поръчка. Обаждах се до Германия, от там ме прехвърляха към Франция Crazy (явно владееше по-добре английски френския им колега), поръчка за Тойса нямаше. Със същата карта, кредитна Виза на Алианц, съм поръчвала от Тойса поне 10 пъти. Добре поне, че ми оказаха съдействие от банката и въз основа на е-мейли от Тойса, че няма поръчка, ми разблокираха сумата. Peace

# 309
  • Мнения: 784
Специални благодарности на ivasl и sky* за идеите с колите   bouquet  bouquet

Няколко коледни идеи и от мен - макар и от друг сайт, има добри варианти за комбинации от две различни играчки за 8 или за 20 лири
http://direct.asda.com/ASDA-toys/50,default,sc.html

Ето такава тарантула с дистанционно си поръча 6-годишният ми син -
 http://direct.asda.com/Tarantula-Remote-Control---39140/000737088,default,pd.html
и я комбинирах за общо 20 лири с това за малкия
http://direct.asda.com/Bob-the-Builder-Jackhammer-with-Sound/000 … 0,default,pd.html

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 16:07 от Царицата-майка

# 310
  • Мнения: 2 096
Извинявам се за спама - Chockolina честит имен ден на Филип.. здрав и усмихнат с гордост да си носи името!   bouquet

# 311
  • Мнения: 359
sky*, пак ще ме вкараш в разход с тези тунинговани коли, които показваш. Вече и празни куфари за напълване не останаха
sana77,Весито, daskal77, mannuella, къде се покривате? Скоро пускахме поръчка за Пловдив, никой от вас не "изплува" да се включи.

# 312
  • Мнения: 2 641
Момичета, някой купувал ли е батут да сподели какъв моля?

# 313
  • Плевен
  • Мнения: 101
Включвам се с молба за помощ. Направих поръчка и днес получих потвърждението, но на един от артикулите са писали
 Eventuell nicht aufgefьhrte Artikel werden separat verschickt.



Folgende Artikel werden wir in Kьrze an Sie versenden:
С преводача не разбрах, отказан ли е или ще ми го доставят по-късно и ако е така, как мога да разбера кога по -точно ще го пратят, тъй като е подаръка който иска дъщеря ми за Коледа. Има ли възможност да го откажа и да си го поръчам от друго място. В сайта пише че ще е наличен след 30.11, което предполагам е твърде късно за доставка до България. Благодаря предварително

# 314
  • Мнения: 207
Аз имам въпрос - когато в бележника ми (Merkzettel) съм сложила неща - някои явно за момента са неланични - Zur Zeit nicht Lieferbar а други са продадени - Ausverkauft, та значи когато са продадени има ли вероятност да се появят пак или да ги трия от бележника?

Общи условия

Активация на акаунт