На пазар във Варна - 18

  • 47 401
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 046
За кошничките и аз се нареждам с въпроса. Преди ги имаше в Метро, но последните няколко пъти не ги видях изобщо.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 384
обиколих центъра да си търся кафяв панталон. Ами няма. Търся за работа , но да не е с ръб-малко по-спортен модел. Но пък да не е то тези широките за хм..лелки. Макар че явно по размер съм за там..
Имаше едно време в пресечка на бившата улица на цветята магазин за дамски костюми "Дневна красавица"-с неудоволствие открих че го няма вече. Да сте го срещали някъде другаде?
изобщо какво носят хората , които не могат да ходят с дънки или не искат широки дрехи да им скриват телесата..Изчезнаха малките магазинчета с интересни находки..само молски еднакви боклуци.. Crossing Arms
е , оплаках се..

# 677
  • Мнения: 12 012
обиколих центъра да си търся кафяв панталон. Ами няма. Търся за работа , но да не е с ръб-малко по-спортен модел.

Такива и с добро качество има в магазина на "Арда Русе" на "Мария Луиза".Ако в момента няма кафяви все някога ще има, не са производство на "Арда Русе", а на една др. русенска фирма и съм си купувала две поредни години все кафяв панталон.Ако няма точно кафяв може да попиташ дали и кога ще има, но често се зареждат.Аз също не обичам с ръб, освен за по-официални случаи.

# 678
  • Мнения: 0
Можеш да погледнеш и в малко магазинче на ул Марин Дринов -от Червения площад посока Окръжна болница,движиш по десния тротоар Първата пряка в дясно е ул Марин Дринов -посока Медицински университет ,веднага след като завиеш е магазинчето -има разнообразие от дамски панталони Провери и там  ConfusedУспех !

# 679
  • Мнения: 89
Някой питаше за цъфтящ чай, току-що видях, че има оферта в Грабо за такъв: http://grabo.bg/3br-tzaftiasht-chai-plius-100gr-nasipen-zelen-ch … ia-za-670lv-0qw37  Peace

# 680
  • Мнения: 232
Търся блузка с картинка на Бамби!Без значение дали е плетена или ватирана,пък може и по-тъничка!За 4-годишно момиченце ми трябва,което си "умира" за Бамби!Споделете,ако сте забалязвали някъде някакви дрешки с този герой!!!

И халат търся,голям,мъжки,от качествените материи!Нямам време да обикалям града!

# 681
  • Мнения: 207
Търся блузка с картинка на Бамби!Без значение дали е плетена или ватирана,пък може и по-тъничка!За 4-годишно момиченце ми трябва,което си "умира" за Бамби!Споделете,ако сте забалязвали някъде някакви дрешки с този герой!!!

И халат търся,голям,мъжки,от качествените материи!Нямам време да обикалям града!



Халат хавлиен за баня предполагам - срещу Орразцов дом до магазин Дафне има едно малко магазинче с голям избор халати и чаршафи,български са  Peace

# 682
  • Мнения: 232
Търся блузка с картинка на Бамби!Без значение дали е плетена или ватирана,пък може и по-тъничка!За 4-годишно момиченце ми трябва,което си "умира" за Бамби!Споделете,ако сте забалязвали някъде някакви дрешки с този герой!!!

И халат търся,голям,мъжки,от качествените материи!Нямам време да обикалям града!


Да допълня питането си-да сте забелязвали някъде дървени кубчета,но или със шест принцеси-от всяка страна по една или със шест различни приказки /аз имах такива като бях дете/ Днес търсих и в Рая и в Хопото,но точно такива нямат.

# 683
  • Мнения: 232
Нещо се дублираха мненията,извинявам се за което!

jerry,благодаря ти!А ти намери ли боички за садки и други украси и къде,че и на мен ще ми трябват?

# 684
  • Мнения: 1 656
аз търся спален комплект- единичен с героите на Дисни, или изобщо някакви анимационни. Да е качествена материя

# 685
  • София
  • Мнения: 30 222
аз търся спален комплект- единичен с героите на Дисни, или изобщо някакви анимационни. Да е качествена материя

в Мол Варна в магазина на TAC.

Роксима Дрийм

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 18:29 от missence

# 686
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
в toytown има кубчета с принцеси, но в момента май няма.
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.1000

# 687
  • Мнения: 798
аз търся спален комплект- единичен с героите на Дисни, или изобщо някакви анимационни. Да е качествена материя
Хубави детски чаршафи има в  един магазин срещу Общината/Диимсофт или нещо подобно е фирмата/,на реда на бившата пицария "Донатело",продават чаршафи,хавлии,покривки,пижами  и т.н.Миналата година взехме от там с Мечо Пух,много качествена материя. То е фирмен магазин  и те ги шият,вече зависи какви платове имат налични.

# 688
  • Мнения: 207

jerry,благодаря ти!А ти намери ли боички за садки и други украси и къде,че и на мен ще ми трябват?


От Кауфланд купих едни писалки с 4 цвята за сладкарски шрифт - директно се пише върху сладките - кафяво,зелено,червено и жълто ( единствено този нюанс не ми хареса,че е много светъл),мисля че имаше и още един вид - бои,които се смесват с друго и го оцветяват - напр.захарна паста...Купих от там също едни перлички и нещо като захарни конфети,както и натрошен натурален шоколад,от които като овалях едни топчета и станаха като таралежчета... Мисля,че и в Метро имаше такива неща  Peace

С Герои на Дисни са една серия на ТАС - има в магазин Сони-М до светофара на пазара - от страната на Райфайзебанк,до Образцов дом в едно магазинче до Дафнето

# 689
  • Мнения: 11 471
За кошничките и аз се нареждам с въпроса. Преди ги имаше в Метро, но последните няколко пъти не ги видях изобщо.
Утре ще звъня на една фирма за тази моя прищявка и ако има ще ти пиша на ЛС, но все още издирвам тези кошничкиа: )

Общи условия

Активация на акаунт