На пазар във Варна - 18

  • 47 383
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 283
аз от там си купих боите шрифта на др Йоткер, но беше преди 10тина дни Simple Smile

# 706
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Препоръчайте ми читаво бюро за преводи. трябва ми лицензиран преводач от английски за превод пред нотариус.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Препоръчайте ми читаво бюро за преводи. трябва ми лицензиран преводач от английски за превод пред нотариус.
http://www.maximalife.eu/contact_map.php

# 708
  • Варна
  • Мнения: 773
В Метро нямаше бои, но пак ще трябва да проверя.

Документи за превод нося в Планета. Бързи са  Peace                                                                                                                          http://biznes-bulgaria.com/firma/18285-ucheben-centyr-planeta-varna



# 709
  • Мнения: 5
Бои за сладки в тубички видах в Пикадили-Център, бяха на стилажите срещу млеката,  имаше и разни други украси - топченца, захарни пръчици, но не ги разгледах подробно. Дано съм ви била полезна.

# 710
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Благодаря за информацията за преводите bowuu

# 711
  • Мнения: 48
Здравейте, момичета
търся си бонус стикери от Рода Маркет ( тези, които се дават при покупка ) за промоцията за керамични ножове.
Трябват ми 10 броя Simple Smile))
Ако някой пазарува често от там и не ги използва моля да ми пише  Mr. Green
Весели и празници Ви желая  Hug

# 712
  • Мнения: 9
Здравейте,някой знае ли къде във Варна мога да намеря чугунен чайник за чай?

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В Мол Варна бях гледала от японските чайници в един от магазините, но точно в кой...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 283
Чугунени съдове на Le Creuset има в един от магазините с/у касите на Карфур. От тази марка има чайници, но там дали имат налични не знам - би могла да провериш Peace

# 715
  • Мнения: 145
Здравейте,
някой да знае откъде мога да купя коледен сервиз за подарък или поне на зимна тематика. Виждала съм със снежни човеци, но не знам къде се продават? 

# 716
  • Варна
  • Мнения: 777
В Джъмбо видях преди няколко дни плата и чинии, салфетници и т.н. Не съм сигурна дали има сервизи, но може да се комплектова нещо.

# 717
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
в магазите за домашни потреби има комплекти от по 6 стъклени чаши със снежни човеци,елхички...

# 718
  • Мнения: 2 018
питах в коледната тема, но никой не ме отрази  Laughing Laughing
та да питам и тук:
търся да си купя готов захарен фондан за коледни сладки и не знам от къде.
И кой е по-качествен - ако има различни видове, разбира се.

# 719
  • Мнения: 172
питах в коледната тема, но никой не ме отрази  Laughing Laughing
та да питам и тук:
търся да си купя готов захарен фондан за коледни сладки и не знам от къде.
И кой е по-качествен - ако има различни видове, разбира се.
От Илчовски. Намира се на ул. Български орел/така мисля беше/ но го продават в мн големи опаковки...доста сладки ще направиш с него...промишлени количества  Crazy Иначе миналата зима взех захарно покритие за торти в едни малки кутийки от Карфур, но много ми жълтееше и сладките не станаха със свежи цветове. Питай в тортената тема ако някой иска да си направите партия. Иначе ако смяташ по нататък да си правиш и фонданова торта можеш да си съхраниш остатъка. Другият вариант е да си направиш фондан, пак в тортената има рецепти. Фондана трябва да е бял, че има и някакъв карамелен.

Общи условия

Активация на акаунт