Кое мляко да избера - ЛАКТАНА БИО ИЛИ ХИП КОМБИОТИК?

  • 29 476
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
спри Инфакол-а -запича  ooooh! Давай Биогайа ! На първо време това .Ако не се оправи смени АМ с такова с пробиотик и продължавай да даваш Биогайа-та!

# 16
  • Мнения: 270
между другото вече сме 2 ден на лактана и да не чуе дявола тихичко ще кажа май сме по спокойни не се гърчим след всяко хранене е връща пак по малко мляко но за сега мисля че сме ок.прегръдки и целувки за всички отзивчиви мами който ми помогнаха да избера най доброто за бебока си  bouquet

# 17
  • Мнения: 12
Аз бих опитала с Лактана.a tazi smqna na mlekata ne vredi li

# 18
  • Мнения: 150
Аз бих опитала с Лактана.a tazi smqna na mlekata ne vredi li

Това е страхотен рекламен трик или агресивна политика, както се казва. ЛЛ го потвърди. Ние за 5 дни сменихме 3 млека и Малчо изобщо не реагира.

# 19
  • Мнения: 11
Здравейте klims9.
Давала съм на дъщеря ми и Лактана Бои и Хип Комбиотик. Тя по принцип не е капризна на млека, но  започнах с Розов Хип (сега Комбиотик) и съм безкрайно доволна. Нито колики сме имали, нито нищо. Храната е прекрасна, разтваря се много лесно и даже като цена мисля, че е по-изгодният вариант.  Hug

# 20
  • Мнения: 914
Лори също от раждането си пие розов Хипп,а сега продължава вечер да пие Хипп комбиотик.

# 21
  • Мнения: 1 262
Не съм давала Лактана, но от Хип-а съм много доволна. Преди да дам млякото на ХИП - комбиотик, бебето ми повръщаше често и не акаше редовно, имаше и гъбички в устата. Откакто давам ХИп комбиотик, тези проблеми ми се решиха. Аз съм доволна.  Peace

# 22
  • Мнения: 185
Не съм давала Лактана, но от Хип-а съм много доволна. Преди да дам млякото на ХИП - комбиотик, бебето ми повръщаше често и не акаше редовно, имаше и гъбички в устата. Откакто давам ХИп комбиотик, тези проблеми ми се решиха. Аз съм доволна.  Peace
 Peace

# 23
  • Мнения: 1 262
Сега бих си променила отговора. Ако имаш възможност пробвай Лактаната. Моят син започна да не се засища от Хип-а, а видях в нета че и други майки имат подобен проблем с Хип-а.

# 24
  • Мнения: 270
ами ние изпихме 3ра кутия на лактана доволна съм няма колики запек единственото което ме притеснява е повръщането за засищането незнам какво да кажа вчера изброих 9 хранения за 24 часа според мен не е много нормално  все пак сме на 2 м и 20 дена яво по лесно се усвоява храната предполагам че и хипа е така.имам и въпрос относно хип-гъсто или рядко мляко е

# 25
  • Мнения: 1 262
Новият Хип комбиотик е ретичък - като водичка. Може би млеката с пробиотици не са особено засищащи - започвам да си правя този извод. Чудя се за варианта друго мляко + отделно пробиотици - примерно Биогайа. Отгоре на всичко моя бебок се запече и вече 2 дена не е акал. Това дали е нормално при положение, че пие мляко с пробиотици?!  newsm78

# 26
  • Мнения: 255
Аз съм много доволна от Лактана-та. С нея си решихме доста проблеми (бяхме с Нан Сензитив) и акаме всеки ден. Храненията са 7-9 за 24 часа, но не мога да ограничавам детето като му се яде. Давам понякога повече, друг път по-малко, според апетита. Нямаме изграден режим, така и не успях да го направя, дъщеря ми огладнява различно. Не мога да я държа гладна или да я будя в точен час за да се храни. Понякога се храни нощем на 3 часа, понякога спи 6-8 часа без да се събуди.

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 23:19 от Mama Linda

# 27
  • Мнения: 270
AHILEA МИЛА ГЛЕДАМ те че се луташ и ти с млеката само да ти споделя че при нас това е 3-то мляко първо беше на фризовом -отврат ядеше на 1.30-2.00 и в корема и беше някакъв оркестър.смених млякото с аптамил комфорт-там нещата бяха други ядеше точното количество на кутията и изкарваше три часа -но и от него адски болки в корема като се почнеше от 11 сутринта до 23.00 рев и чудо изкарахме на тая гадост 1 месец защото постоянно бях заплашвана от педито че нещо ще му направя на детето само че аз рискувах и смених с лактана ееее не мога да кажа е е някакво вълшебно мляко но на детето му се нормализира коремчето ака си и е доста по спокойно минуса при нас е че връща малко повече и както споменах по горе тия 9 папания-но пълно щастие няма.така че ако виждаш че беб не е добре сменяй а не като мен-мъчих детето цял месец

# 28
  • Мнения: 1 262
И аз съм на ХИп-а по препоръка на педито и в началото бяхме доволни от млякото, но напоследък не е същото. Плюс това, както казваш, малкия като пие от млякото и почва да се гърчи и да се зачервява - може би го заболява стомахчето - нямам идея. За съжаление Лактаната ми излиза малко скъпо. Първо ще пробвам с по-евтино и ако не стане номерът, ще пробвам и Лактана - та. Като гледам май е с най-добри отзиви. Моя бебок беше зачестил храненията, но сега пак си ги разреди на нормалното за него - 6 на ден. Най-много ме притеснява това, че вече не се изхожда нормално като преди. Със всеки ден удължава все повече интервала между следващото акане. Първо стана 1 път на ден, после на ден и половина, после на 2. Така както е тръгнало май съвсем ще спре да ака. Или е нормално да ака на няколко дена веднъж?  newsm78

# 29
  • Мнения: 270
И аз съм на ХИп-а по препоръка на педито и в началото бяхме доволни от млякото, но напоследък не е същото. Плюс това, както казваш, малкия като пие от млякото и почва да се гърчи и да се зачервява - може би го заболява стомахчето - нямам идея. За съжаление Лактаната ми излиза малко скъпо. Първо ще пробвам с по-евтино и ако не стане номерът, ще пробвам и Лактана - та. Като гледам май е с най-добри отзиви. Моя бебок беше зачестил храненията, но сега пак си ги разреди на нормалното за него - 6 на ден. Най-много ме притеснява това, че вече не се изхожда нормално като преди. Със всеки ден удължава все повече интервала между следващото акане. Първо стана 1 път на ден, после на ден и половина, после на 2. Така както е тръгнало май съвсем ще спре да ака. Или е нормално да ака на няколко дена веднъж?  newsm78
нормално е да не ака всеки ден моята не бепе акала три дена и съответно бях многооооооого притеснена на третия ден се изака и даже не беше запек а съвсем нормална консистенция

Общи условия

Активация на акаунт