Любители на кучета-24

  • 39 205
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 11 198
Изолаторът в с. Сеславци работи с граждани:
от понеделник до четвъртък от 9.00 до 13.00
Телефони за връзка: 0887737677; 0885207822

Ето как можете да стигнете до там:
От "Подуене" се тръгва по "Ботевградско шосе". Минава се "Враждебна". На караулката (там винаги седят полицаи) се завива наляво - това е пътят за "Кремиковци". Кара се само направо. Гледате за безиностанция от лявата страна (много невзрачна, не е съвсем на пътя), при нея се завива пак наляво. Оттук само направо, минава се един жп прелез, пак направо - изолаторът е в началото на Сеславци - от лявата страна, ниска, дълга сграда, оранжева, чисто нова, с алуминиева дограма и зелена ограда.

До изолатора се стига и с маршрутка № 34. Маршрут: с.Мировяне/пл./ - кв.Требич - кв.Илиянци - бул. "Рожен" - ул. "Джерман" - ул. "Втора" - ул. "Първа" - ул. "Втора" - ул. "К.Благоев" - бул. "Рожен" - ул. "Илиянско шосе" - бул. "Рожен" - бул. "Княгиня М.Луиза" - бул. "Княз Ал.Дондуков" - бул. "В.Левски" - бул. "Янко Сакъзов" - бул. "Мадрид" - ул. "Черковна" - бул. "Вл.Вазов" - кв.Враждебна - ул. "Борис Илиев" - бул. "Ботевградско шосе" - разклона Кремиковско шосе - разклона на кв.Челопечене - разклона на кв.Ботунец - МК Кремиковци - кв.Кремиковци - кв.Сеславци
Карта: http://bezdom.hit.bg/news/29042006_files/image003.jpg

# 106
  • София
  • Мнения: 3 789
jabata_, дръж ни в течение за голдъна, цяла нощ го мислех  Praynig

# 107
  • Мнения: 9 052
отишли са за кучето, но още не са се върнали и няма новини. стискам палци и се надявам!   

# 108
  • София
  • Мнения: 11 198
Преди час някъде видях на една спирка в Левски В едно куче (бездомно), което приличаше на голдън.
Бях в маршрутката и не можах да го видя хубаво, но седеше пред една жена и и подаваше лапа душата...

# 109
  • София
  • Мнения: 11 198
Кучето от Сеславци е заловено в Кокаляне, вече е кастрирано и щели да го връщат на свобода пак в Кокаляне, въпреки че има хора които искат да го осиновят...  Shocked

# 110
  • Мнения: 372
Кучето от Сеславци е заловено в Кокаляне, вече е кастрирано и щели да го връщат на свобода пак в Кокаляне, въпреки че има хора които искат да го осиновят...  Shocked

Е това вече са такива абсурди...   ooooh! 

# 111
  • Мнения: 9 052
то не е нашето   Sad

# 112
  • Мнения: 1 981
jabata_ ,
съчуствам ви! Дано скоро се намери кучо!  Praynig
Имам проблем с Карина, не зная дали помните, преди 9 месеца Карина ме ухапа. Няма да разказвам отново цялата случка. Но тогава бях по хавлия. И оттогава насам всеки път като ме види по хавлия, започва да ме гледа странно и да ръмжи. Не се спуска, но определено не се кефи. Все едно не може да ме познае, викам я, показвам бисквити, а тя ме гледа едно недоверчиво..... Tired
Хавлията е бяла, с черни петна, тип далматинска. Crazy
Егати чудото, направо съм в шах. А вече съм 100% сигурна, че в нея е причината. Confused
Някакви идеи някой да има?
То е ясно, че едва ли му се е случвало на някой, ама все пак.... да си питам аз.

# 113
  • София
  • Мнения: 11 198
Елементарно, смени хавлията.  Laughing

# 114
  • Мнения: 389
Не ми се е случвало такова нещо, странно ми е чак ... заради една хавлия да не може да те познае?

Да не би след баня да й миришеш на нещо, което я дразни или си сигурна, че е от хавлията?

# 115
  • Мнения: 1 981
Не ми се е случвало такова нещо, странно ми е чак ... заради една хавлия да не може да те познае?

Да не би след баня да й миришеш на нещо, което я дразни или си сигурна, че е от хавлията?

Може и да й мириша, незнам. Обаче ме гледа от далеч, едно странно такова. как пък ако й мирише нещо, не свикна с тая миризма? newsm78

Елементарно, смени хавлията.  Laughing
Сериозно се замислям, но дали ще има ефект?  newsm78

# 116
  • Мнения: 389
Елементарно, смени хавлията.  Laughing

Без да твърдя, че съм инстанция по кучешко възпитание: аз бих направила точно обратното.

Кучето трябва да бъде подложено в ситуация, в която да реагира, за да може да бъде коригирано. Разхождай се по хавлия, спокойно и продължително, ако Карина ръмжи или се опитва да хапе - скарай се, накажи я, за да разбере, че е погрешно.

Няма такъв филм, абсолютно недопустимо е моето куче да ме ръмжи или да ме хапе, ако ще и гащи с перка и коледни лампички да нося.

Днес ще е хавлия, а утре какво?

# 117
  • Мнения: 1 981
Елементарно, смени хавлията.  Laughing

Без да твърдя, че съм инстанция по кучешко възпитание: аз бих направила точно обратното.

Кучето трябва да бъде подложено в ситуация, в която да реагира, за да може да бъде коригирано. Разхождай се по хавлия, спокойно и продължително, ако Карина ръмжи или се опитва да хапе - скарай се, накажи я, за да разбере, че е погрешно.

Няма такъв филм, абсолютно недопустимо е моето куче да ме ръмжи или да ме хапе, ако ще и гащи с перка и коледни лампички да нося.

Днес ще е хавлия, а утре какво?

Да, точно, Рони. Дали е възможно да помни, че когато ме ухапа аз бях по хавлия и това да я кара да си мисли, че съм уязвима?  newsm78
Правила съм си всякакви експерименти (да не ме помислите за луда сега), ама взимам хавлията и я разнасям, нарочно я доближавам с нея, да усеща допира и, да я вижда, че е в ръцете ми. И тогава не реагира. Но ако е на мен.....в повечето случаи ме гледа налудничево. Crazy
А иначе аз премахнах тогавашния проблем, заради който ме ухапа. Вече бъркам в купата и съм абсолютно спокойна и сигурна, че нито тя ме застрашава, нито аз нея.  Peace

# 118
  • Мнения: 4 662
Здравейте момичета  Hug Не съм писала отдавна ... но сега искам да се похваля , че май сме бременни  Laughing В понеделник сме на ехограф и ще ни потвърдят със сигурност дали ще си имаме булдочета . Не можаха да станат нещата по естествен път , прибягнахме до изкуствено оплождане ... Заведохме ги с таткото булдог уж да вършат нещо , а те се караха за една топка през цялото време  Laughing

По повод халата - Ева откача като види поп с расо , директно  тръгва да го изяжда ...

# 119
  • Мнения: 85
Здравйте!Ето го моя сладур Арчи.Подарък ми е от мъжО:)Уж е померанче ,ама на мен ми  намирисва на малък шпиц.Ама така е -купуван е от зоомагазин.Обаче е голЕм сладур.
тук е току що пристигнал вкъщи на месец и половина,
тук вече е на три месеца,
 ,   тук вече е на 4 месеца и половина доста олинял,сменя си бебешката козина,прилича ми на мишка hahaha

Общи условия

Активация на акаунт