Любители на кучета-24

  • 36 335
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372

Feeling, честито кученце! Понеже виждам, че сте го взели от пазар, а не от развъдник, искам да ви предупредя за нещо. Лабрадорите са тежки кучета и при тях се среща тазобедрена дисплазия. Генетично заболяване, проявява се между 6 мес. до 2 год. и води до трайна инвалидност и лошо качество на живот. Развъдниците правят изследвания на родителите, но вашата малка Тара надали има такива. Затова на 6 мес. и 18 мес. е добре да се направи контролна снимка. Колкото по-рано се улови, толкова по-добре.



Много ти благодаря за предупреждението!   Hug   Hug   Hug
Непременно ще имам предвид съвета ти и ще реагираме, когато дойде време за такава снимка!    bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 11 117
Интересно ми е как избира кое да бъде изядено и кое не? newsm78

При нас е ясно, изяжда моите неща! Ей така избира.  Mr. Green

А днес сутринта е свалил един разговорник от библиотеката и го прочел целия. Очаквам да почне и да лае на чужд език...

Полиглот!  Joy Joy Joy
Трябва да се учат езици, телериба ... (по дъртичките ще се сетят Mr. Green)

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря за разкошната нова темичка!   bouquet  bouquet  bouquet Само хубави новини да има в нея  Praynig

Джесика не краде. Най-малкото защото е ниска и не може да стигне до никъде  Mr. Green, освен това знае, че ще яде бой. Ако хвърля дрехи пред пералнята, отива да подуши, но никога не й хрумва да отмъкне нещо. Единственото, на което не прощава, са разни неща, които изпускам - касови бележки, обелки от картофи - такива нещо, но е много глупава и не ги отнася в къщичката, а идва да ги дъвче върху пантофите ми и е много лесно да й ги взема Mr. Green

# 18
  • Мнения: 574
Здравейте на всички в този слънчев ден!
Благодаря, че и ние сме изкипрени в колажа!
За кражбите ...ми крадват си и моите. Имах идно много хубаво дребно чихуа. Дребно и много игриво. Веднъж приготвям плюшките на децата да ги пера в пералнята и като се връщам да слагам прах гледам как най-големият мечок си заминава. Ама се вижда само един рошав ярко жълт мечок и нищо друго. Малката се навряла под него и го мъкне да го крие. Любимите им "съкровища" са нещо откраднато от стаята на децата

# 19
  • Мнения: 2 603
Нереа краде чорапи, но винаги идва да се похвали и да те предизвика да я гониш. И ако се правиш, че не я виждаш почва да лае тихо тихо, все едно кашля.  Laughing

# 20
  • Мнения: 11 364
  animal037

Благодаря за новата тема Hug

# 21
  • Мнения: 372
Yakamoz, Ancheto, много се смях с вас.    Laughing    Hug

Представих си измъкващият се мечок и кашлящата Нереа.   Laughing   Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 7 994
Благодаря за хубавата темичка и аз!    bouquet
Значи давам примери за размерите на нашето джебчийство:
1. Бях дала пари назаем, които ми върнаха на по-дребни банкноти от по 10 лв. Съответно се беше получила една пачка, която се намираше в отворената ми чанта. Чантата - на портмантото. Лежа на леглото и чуваммляскане, идващо от палатката. Доста време продължи мляскането и реших да видя какво преживя това животно. Представете изумлението ми, когато го заварвам, шармантно налапал една банкнота, а останалата пачка - заприходена в палатката.
2. Тези дни уча вкъщи за изпити. Както ми види гърба, мигновено някоя запалка или пластмасова химикалка хващат крачка и се озовават на пластмасови трески. Веднъж беше успял да надъвче и пълнителя, та хола беше целия в мастило, кокерът и той омазан.
3. Снощи - бях им купила пушени кокали за дъвчене, които възнамерявах да дам по-късно, след като приключат със старите. Прибирам се вкъщи, всеки налапал по един пушен кокал. Майка ми не им ги е дала. След кратко разследване се установи, че пинчерът е проникнал в килера, извадил е двата кокала от пликчето и са се самообслужили.
Сувенири, плюшени играчки, книги с по-малък размер, какво ли не съм откривала заприходено в някое от скривалищата - палатката или под спалнята, където кокерът не може да се навре, нито аз. Simple SmileИмам още една камара такива дребни премеждия, които хем са смешни, хем ми иде да го шляпна зад вратлето. Simple Smile Иначе чорапи обичат и двамата, особено ги ценят, ако са употребявани.  Sick

# 23
  • Мнения: 389
Oooo ... онзи ден Инди си изяде флекса - 8 м. лентов флекс за 50 кг. кучета, огромно, държеливо нещо от твърда пластмаса, дръжката му беше изцяло изядена. 55 лв. за тоя, дето духа  ooooh!

# 24
  • Мнения: 654
Ние и сега докато работим нещо по двора намираме чорапи.
Преди пет години,когато се нанасяхме Дейзи беше на три месеца.
Малко я по разглезихме,освен и позволявахме да влиза в още ремонтиращата се къща.
Винаги успяваше да отмъкне по един чорап.Как веднъж пък не взе два Laughing
Крадеше малките инструменти на майсторите.Отмъкне нещо,сложи го на равно разстояние между нас и себе си и дебне.И се почваше едно гонене и лаене...е весели времена Laughing

# 25
  • Мнения: 37
Ancheto направо като си представя как едно дребно кученце мъкне по-голям от него мечок   rotfImao си умирам от смях.
И Лифи е голяма крадла ,но нали е ниска и каквото докопа по по-ниските шкафчета или по земята - чорапи,моливи,химикалки,салфетки и да незабравим на детето перлите ,те са много мънички  и един ден си беше произвела перлено ако - красота  Joy ама внесто да и се скарах се и се притеснявам да не и стане нещо,уж гредам всичко да е нависоко и недостъпно ,но уви.
А една сутрин се събудих в легло от ... накъсани салфетки  ooooh! ами мъжът ми посред нощ имал нужда явно от салфетка и оставил цялият пакет на достъпно място .

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Ние с Оскар отдавна не сме се включвали, но по темата с кражбите има с какво да се похвалим. Laughing Той е направо пристрастен към шоколад и винаги намира начин да си отмъкне нещо. Бях купила 4 шоколадови яйца - отивахме на гости и исках да ги дам на децата. Да ,обаче ги забравих на масата в кухнята. Като се прибрахме ни посрещна един мнооого щастлив Оскар и 4 старателно почистени "жълтъчета", изобщо не си личеше, че куче е похапвало Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 360
Бъди си избира някоя моя дрешка от простора, ама от тия дето най-обичам да си нося, занася я на възможно по-калничко местенце, постила си я и щастливо си дъвче другия край. Странното е, че въобще не се крие!

# 28
  • Мнения: 14
 Joy Момичета чета ви и се смея с глас Joy много са шантави мъниците!!
geri_djor този момент с перленото ако го минахме и ние. Нооо моя малък звяр най-много обича да краде дистанционното на климатика. Не знам как го прави защото то е по-голямо от нея ама редовно го намирам в нейното легълце заровено под одеалото барабар с два три чорапа. А да попитам вчера се притесних за звяра защото за един час пишка 7 пъти. Дали не е от пилешкоя бульон които и дадох newsm12  newsm78 Вие как мислите?

# 29
  • Мнения: 1 983
Тъй, освен, че отглеждам крадла, си имам и ваденка.
Нон-стоп е в краката ми, добре, любов, ама преди малко все едно нарочно ми подложи лапа. Twisted Evil И винаги ляга напречно, та или да я бутнеш без да искаш, или да я прескочиш. ooooh!
И сутрин става много трудно. Shocked Понеже тая седмица съм си вкъщи, сутринта я намерих в банята, между мивката и тоалетната чиния, в 10 без нещо спеше като заклана. newsm78
Питах мъжо, който е станал в 7 и 30 да води детето на училище, тогава пак е спяла там. newsm78
Луда работа! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт