Любители на кучета-24

  • 36 309
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 678
Мисля ,че тази съм я показвала....но си имам 2 клюкарчета......

# 646
  • София
  • Мнения: 11 116
И аз...

# 647
  • Мнения: 22 867
Някой може ли да ми даде съвет как да го отуча да скача по нас, а и по всеки който му обърне или пък не внимание?

Labrex, разкошен е, направо невероятен! Такова достолепие и интелект лъха от него!

mariyka, благодаря, напълно съм съгласна!  bouquet Нали си е моето гардже....... Wink Grinning
А за скачането, не съм спец, но моето хубостниче сама си го отучих. В момента на скачането виках "не", прекратявах играта, правех се, че не го заблязвам, след като е скочил и някак престана да го прави. Предупредих другите с кучета, с които се срещахме по поляните да му се карат също, т.е. да викват "не", най-трудно ми беше с един мъж, който пък му се радваше, когато Рекс му скочи, щото го бил харесвал. Общо взето от прочетено в нета е. Peace

Да нагушкаш меченцето, и аз бих му позволила да ми скочи! Grinning

# 648
  • Мнения: 2 603
Олеее, страхотен е станал Бъди, направо не е истина какъв беше малък и какъв е станал сега.

За скачането, по мен не скача, защото не ѝ позволявам, но много наши приятели я викат да скача по тях, за да я прегръщат и тя сега скача по всички други хора, но не и по мен. Трябва да почна да им казвам да не я подканват.

# 649
  • Мнения: 1 983
И ние в кюпа на клюкарите, но тук нямам снимки.  Laughing
Марийка, и нашата скача по чуждите хора, гостите ни. Опитвам се да яотуча, но тя винаги издебва момента, особено когато е пусната. ooooh!
По мен не скача, отучих я. Като скочи си слагаш коляното на гърдите й, все едно я бутам, и спря. Peace

# 650
  • София
  • Мнения: 360
И друго ме дразни: ходи след мен по двора и ме хапе по глазените отдад, особено като тръгна да се прибирам! Разбирам, че му е скучно - доста време остава сам, но такъв е животът - няма кой да се нанесе при него в къщичката му /поне за сега/  Wink

# 651
  • Мнения: 11 338
Много сладки снимки на кучовци - клюкарки  Joy, така ме развеселиха  Heart Eyes

# 652
  • Мнения: 654
Бъди,черният лорд Hug

# 653
  • София
  • Мнения: 360
Джоджо благодаря, но не е лорд, а лигльо! Покрай това боледуване много се разглези.

Как е Лъки? Кажи как върви оздравяването? Heart Eyes

# 654
  • София
  • Мнения: 7 990
Да не си мислите, че само вие имате клюкари, моите са двама.  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 372
Прекрасни снимки!    Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes

Като гледам големите лабита, все едно гледам Тара - от ден на ден заприличва все повече на породата си.   Heart Eyes   А като се сетя как всички ни бъзикаха, че сме си купили болонка...    doh     hahaha

По въпроса с лаенето - може би се учи от Ая, знам ли, но много лае - като, излизаме, като се прибираме, често и по хора лае, особено, ако не й обърнат внимание.   Laughing   Лае гръмко, басово - целия блок ни чува.   Crazy

# 656
  • София
  • Мнения: 7 990
Ая е голямо куче все пак. Simple Smile Трябва да й се чува гласът.  Mr. Green
Чорни (пинчерът) също е голяма аларма. Само някой да изшумоли нещо на етажната площадка и включва на сигнален режим. А Рики (кокерът) има друг недостатък - когато дойде някой на гости, веднага тича да скача по него, за да си играят. Опитвала съм се да го отучвам, но засега - неуспешно.

# 657
  • Мнения: 2 250
Момичета влизам само набързо да ви се оплача  Sad Оказа се,че малкото каракачанче,което взехме е с някакъв вид краста и сега сме на антибиотици и някакви инжекции  Confused Толкова ми е жал за горкото бебе/само на 2 месеца е/  Confused

# 658
  • София
  • Мнения: 3 789
То се гънеше като червей, квичи, стиска устата, плюе, а същевременно не смееш да упражниш сила, за да не го потрошиш.

 Joy hahaha

Ох, все едно Джесика описваш!  Mr. Green

Страхотни клюкари си имате!  Hug Ние не клюкарим, защото е абсурд да стигне до прозореца  Mr. Green

betsaibe, важното е, че взимате мерки  Peace Стискам палци бързичко да се оправите  Praynig

# 659
  • Мнения: 2 250
Деси от 2 седмици го разкарвам горкото само по клиниките и му бият някакви инжекции и го мажат с мазила и до вчера никой не ми беше обяснил какво му е  Shocked Вчера му взеха проба от кожата и го гледаха под микроскоп и установиха,че е краста.Ако може някой,който се  е сблъсквал с това да ми каже колко време ще отнеме,че много ми е жал за него

Общи условия

Активация на акаунт