Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 237
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 24
Добър вечер!  Hug Hug Hug
Боб, прекрасни стихове!  smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 346
  • Мнения: 33
Благодяря, мили дами, сигурно ще си я слушам цяла вечер  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet bowuu bowuu bowuu
Бобо, както винаги висока топка

# 347
  • Мнения: 849
БОБ , мила,  твоите "Аз винаги" са уникални.
Радвам се, че те "познавам" и че имам възможност да се допра до твоята великолепна душевност, изразена чрез невороятната ти любовна лирика.

Поклон!  omm omm omm omm omm omm

 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 348
  • Мнения: 46
Добро утро в неделя Hug
Нека денят Ви започне с усмивка и бъде прекрасен lovekiss

# 349
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Хубав неделен ден ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 350
  • Мнения: 186
Хубав неделен ден на всички незабравими ! Hug


http://www.youtube.com/watch?v=Dh8hx2ecKAQ&feature=related


# 351
  • Мнения: 186
И още една песен , текста на която сякаш произнася ЕДА...
Ех, тази  прекрасна, незабравима любов.... Heart Eyes


Celine Dion - Because you loved me


http://www.youtube.com/watch?v=P_r8pDziQKE&feature=related

# 352
  • Мнения: 27 735
Здравейте !   Hug

Приятен неделен ден ви желая !
   Hug Hug Hug

Боб ,    bouquet  bouquet  bouquet



http://www.facebook.com/photo.php?v=218427001548805

# 353
# 354
# 355
  • Мнения: 315
Ивче, качила си нови епизодчета!
Благодаря! newsm51

# 356
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами! Hug
А Rolling Eyes, гледам сме позанемарили темата, няколко часа никой не е писал! #Crazy Животът ни повлече всички, ама да не забравяме за втория ни дом тука thumbsup и за него... Heart Eyes Незабравимия... Two Hearts




Боб, чудесни стихове от вчера!  bouquet

# 357
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Ох, Дани, права си! И аз занемарих малко темата заради задълженията, но веднага се явявам на поправителен!  smile3503 smile3503 smile3503

Момичета, отдавна искам да напиша нещо, но се опасявам някой да не го изтълкува като критика, защото съм много далече от тази мисъл. Приемете го като полезен съвет, особено за тия от вас, които качвате субтитри. Препинателните знаци се поставят веднага след думата, а интервалът се използва след знака. Така точките, запетаите и т.н няма да се появяват на новия ред в началото. Това не е кой знае какво, но който желае може да се възползва.





 

# 358
  • Мнения: 27 735
Ивче, качила си нови епизодчета!
Благодаря! newsm51

  love001  love001  love001

# 359
  • Мнения: 27 735


Момичета, отдавна искам да напиша нещо, но се опасявам някой да не го изтълкува като критика, защото съм много далече от тази мисъл. Приемете го като полезен съвет, особено за тия от вас, които качвате субтитри. Препинателните знаци се поставят веднага след думата, а интервалът се използва след знака. Така точките, запетаите и т.н няма да се появяват на новия ред в началото. Това не е кой знае какво, но който желае може да се възползва.



Предполагам полезния съвет  е към мен  .... Правя го така , защото сметнах , че по - ясно се виждат и се открояват препинателните знаци . Не претендирам , че всички са поставени на точното място , но се стараем / и аз , и Леман      love001 / да спазваме основните правила   Hug  Но когато се създават  самите субтитри , те  се появяват по един начин в програмата , а когато другата програма ги вгради в самия клип ,  изглеждат малко  по - различно .  Whistling Whistling Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт