Тунис

  • 4 350
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 495
Тема за Тунис - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487997.0
И на мен ми се ходи в Тунис, но ще е малко по-нататъка.

# 16
  • Мнения: 79
днес ходихме в офиса на Алфатур в Мола и ни казаха,че тази екскурзия все още не е потвърдена, т.е. няма необходимия минимум хора.Ще е мн жалко , ако не се съсои. щели да ни информират най-късно 20 дни преди пътуването. Ако не се състои ние ще опитаме с Астрал Холидейз - почти същата програма, но полета е с един ден по-рано ,но и там има ограничения за минимален брой участници -120. Но все пак дано да стане.

Обаждах се аз във фирмата в събота. Момичето каза, че имат 6 записани човека от техния офис, но минимума важи за цялата страна, т.е . едва ли няма да има още 14 човека от другите им офиси. Момичето каза, че това е нейно мнение, и тъй като е събота няма кого да пита със сигурност, но че ще се обадят когато знаят нещо повече.

Иначе аз гледах, че има някаква тема, но от 2010 г. никой не  е писал в нея...  Thinking

Аля Иванова благодаря за информацията    bouquet

# 17
  • Мнения: 284
Момичета,
нямам много време в момента да пиша. Следобед ще пиша пак и ще сложа малко снимки. А иначе...не забравяйте, че аз описах лошите неща. Имаше и доста хубави Simple Smile
Зависи кой какво очаква, както и зависи много с каква нагласа тръгваш. За мен лично е важно човек да няма големи очаквания. Така не рискува да бъде разочарован.

# 18
  • Мнения: 371
Аля, през коя година беше вашата почивка? Преди или след промените?

# 19
  • Мнения: 284
Преди промените беше.
Ето ви и снимки, ако ви се гледат. Малка част от снимките...


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1085884947936.2012745. … 784360&type=1

# 20
  • Мнения: 11 747
красива белла, полета със самолет може да е без никакво закъснение, съвсем не е задължително да се чакат 12 часа на летището. Това се случва сравнително доста рядко, ако има проблем. За съжаление по нова година проблеми има често със софийското летище - то все е в мъгли. Въпреки това по- обичайните закъснения са с 40мин, един час, два часа...

Аля Иванова е била в Хамамет, затова казва, че няма музеи наоколо. То си е чист курортен комплекс с хотели за туристи и нищо друго. Тъй като вие и двете ще сте в Ел Кантауи - този комплекс е залепен за Сус, който е големичък град и има всичко, което имат нормалните градове. Сравнително близо е и до Монастир, до където може да отидете с такси или влак. Там има мавзолей на Хабиб Бургиба, който е безплатен. Има крепостна стена - за нея се плаща вход. По Медината, че ще ви досаждат всякакви търговци е вярно. То това стана практика вече и в България. Последните лета с ужас установих, че в Несебър от всякъде те привикват търговци и ти тикат нещо в ръцете  Confused В Египет е същото, даже по- зле, то и в Турция е така. И това, дето все се мъчат да излъжат туриста си е така, но това си е в цял свят. За сметка на това Тунис е една слънчева, екзотична и интересна страна. Има много какво да се види и като история, култура, природа. Екскурзиите предлагат и лек приключенски елемент. Изобщо това е пътуване, което човек си спомня години наред. Не е просто един плаж и шведска маса. Тунис е дестинация за изследователи, за пътешественици, за ентусиазти.

# 21
  • Мнения: 1 569
Да побутна. Има ли желаещи за тази НГ? Simple Smile Много се колебаем между Тунис и Мароко, но май като за първи път в Африка ще е Тунис. Връщам се назад да чета, че колко неща ме интересуват...  Mr. Green Колко градуса е по НГ в Тунис? Екскурзията до пустинята подходяща ли е в този сезон? 5 дневната програма, обикаляща около държавата не е ли много пришпорена? Тоест има ли достатъчно време да се видят и посетят както трябва всички тези места, които изброяват туроператорите или е бързане и юркане?  newsm78

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 20:20 от ♥Пандичка♥

# 22
  • Перник
  • Мнения: 257
Ние също ще сме в Тунис за Нова година , ще пътуваме чрез Тез тур Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт