След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 195

  • 33 705
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

Добро утро, момичета! Hug

# 736
  • Мнения: 7
Здравейте!

Данайче,благодаря ти за превода newsm51

Краси,ще пийна чай Hug

Варна Hugотносно целувките,още някоя и друга серия,докато се оженят,
ще ги има.После други проблеми ще са му на главата Laughing

Спокоен ден,момичета Hug

# 737
  • Мнения: 13 582

Добро и слънчево утро! Hug Hug

mar_tomova, няма ли нова тема? Да не би да си пишем тук, а коментарите да са другаде? newsm78 newsm78

# 738
  • Мнения: 4

Туитър

Ако Халит Ергенч участва в световно първенство по целуване, сигурно ще накара цяла Турция да се гордее с представянето му. Няма серия, в която да не се целува. Kiss, kiss, Халит!


 Joy
Добро утро!
Това ми хареса,Варна! Laughing
Но както казва Жането Hug-май още малко ще е така. Laughing
Спокоен ден на всички! Hug Hug Hug

# 739
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Жу, засега няма нова тема.
Ще изчакаме Майдрийм, дано всичко е наред при нея!
Ако не се появи, някоя от нас ще пусне новата тема . Laughing

# 740
  • София
  • Мнения: 1 017
Момичета,едва ли ви интересува мнението ми за снощната серия,но още съм повлияна от видяното и много искам да го споделя...От трейлърите бяхме подготвени,че ще се случат тъжни моменти,но много ме впечатли играта на  Окан,а мъжката прегръдка със СС,сълзите в очите им и м ъ к а т а...Халит,както винаги перфектен и защото не съм се съмнявала в това – не ме изненада /още снощи писах за участието му „между другото” и на минутата на лични бях „порицана”/.Мисля,че Окан и Селма бяха перфектни....СС му е приятно да флиртува с Изи,но тя като го хвана за ръката си мисля,че той се”окопити” и разбра,че нешата стават сириозни за нея...Сигурно в последствие ще разбере,че е имала възможност да избяга,но се е отказала и това ще го накара да я пусне,как-ще видим...За Нигяр просто не ми се пише,предателка,въпреки че ХЮ бая я приклещи в коридора,според мен не беше нужно да казва за тефтера,но всяко зло за добро,в крайна сметка Ибрахим изгори доказателството срещу Хю,а финала с портрета е завладяващ,но нямам съмнение,че с това предизвикателство тя ще се справи...
Извинете за дългия пост ... Blush Blush

На ХАЛИТ МУ ВЪРВИ НА СВАТБИ Joy във всеки сериал не му се разминава,но много ми е интересно как ще погледне  ХЮ/МЕРИ, НО СИГУРНА СЪМ  -  66 серия  НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ Heart Eyes Hug
А ЗА ЦЕЛУВКИТЕ НА ХАЛИТ,сам казва,че си има снимачни трикове,може и да е така,но за  39 с. съм сигурна,че ако не целия сериал 1001н.,то 39 с. в гората са гледали в целия свят...

# 741
  • Мнения: 23 404



Снощната серия има много добър рейтинг


1    MUHTESEM YUZYIL    SHOW    1:58:35    19,50%    46,03%
2    MUHTESEM YUZYIL (OZET)    SHOW    0:24:39    10,31%    28,49%
3    KUZEY GUNEY    KAND    1:51:33    6,22%    14, 53


1    MUHTESEM YUZYIL    SHOW    1:58:35    13,96%    34,82%
2    MUHTESEM YUZYIL (OZET)    SHOW    0:24:39    6,62%    17,24%
3    KUZEY GUNEY    KAND    1:51:33    6,22%    15,39

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 078

       ДОБЪР ДА Е ДЕНЯТ ВИ, МОМИЧЕТА!       Hug

       VARNA,   БЛАГОДАРЯ ТИ !     

       Благодарение на теб разбираме всички новини за нашите любимци!

       С нетърпение очаквам  прекрасните ти  включвания от ТУИТЪР!

       А Халит определено е и европейски, и световен, и олимпийски шампион по целуване!    smile3503

        Но не защото по сценарий му се налага да го прави във всеки епизод, а защото
        тези сцени с негово участие вълнуват и карат  пеперудите да пърхат!

       

# 743
  • Мнения: 25
Здравейте. Снощи Интернета ми щеше да ме умори.Още съм на трета част ,благодарение на Мар ще успея да изгледам серията.Наистина много силен епизод.сега ще преведа 3 част . Снощи преведох 2 но нета прекъсна и още не съм видяла дали съм постнала последния диалог.
Сюлейман и Изабела:

Изабела : /хвана му ръката/ остани........остани......
Сюлейман : Прицесо трябва да си почивате
Изабела  пред огнището-: Това което става между нас е нередно ....Не трябва.....
Влиза Мелек:
Господарю простете ми, но Бали бей с важна новина

# 744
  • Мнения: 25
Ибрахим прие съболезнованията на жените от двореца и когато излизаха каза на Хюррем да остане.
Ибрахим: Отровила си ме...знам го!
хюррем : Не си на себе си паша! Каква отрова ?! От къде на къде?! Ти
Ибрахим : Знам го ....Лекаря ти е казал ,че съм отровен ....ти замълча.......защо не го разгласи?!?
И помня че ти ми каза че ще умра. От къде си толкова сигурна?!
Хюррем : Ти си се побъркал! Сънувал си!Ами лекарят  каза ,че нещо с дроба не е наред .....за това...
Ибахим: ти си ме отровила .......хайде мен ...както и да е ,но на детенцето ми душата защо изгори......Него защо?!
Хюррем : паша ,теб ако имам начин бих те унищожила ! Но дедето ти Никога!
Не помниш ли ,че аз го спасих при раждането му?
Заклевам се в моите си деца ,че не съм посягала на детето.
Ибрахим: ела!
хюррем : къде?
Ибрахим: повече въпроси да няма .Прави каквото ти казвам
Влизат в кабинета му
Хюррем : защо дойдохме тук?
Ибрахим : Виж този тефтер . В него е всичко ,с котео за миг мога да те унищожа....бедната Айше описала е ден по ден какво правите. Когато накарах Нигяр да търси тя ми го даде.Всеки ден е с мен . Когато поискам мога да те съсипя.

Хюррем : и аз мога !И нито пашалъка ти  нито това че си зет ще те спаси
Ибрахим : Ами направи го .....аз от всичко това мога да се откажа..
хюррем : Ти си пашата с най- голяма влас ,ти управляваш държавата ,парите,хазната ,реда в сарая ,дори Дрехите поръчваш за шеф........не мисля ,че от всичко това би могъл да се откажеш/b]

# 745
  • Мнения: 25
Ибрахим прие съболезнованията на жените от двореца и когато излизаха каза на Хюррем да остане.
Ибрахим: Отровила си ме...знам го!
хюррем : Не си на себе си паша! Каква отрова ?! От къде на къде?! Ти
Ибрахим : Знам го ....Лекаря ти е казал ,че съм отровен ....ти замълча.......защо не го разгласи?!?
И помня че ти ми каза че ще умра. От къде си толкова сигурна?!
Хюррем : Ти си се побъркал! Сънувал си!Ами лекарят  каза ,че нещо с дроба не е наред .....за това...
Ибахим: ти си ме отровила .......хайде мен ...както и да е ,но на детенцето ми душата защо изгори......Него защо?!
Хюррем : паша ,теб ако имам начин бих те унищожила ! Но дедето ти Никога!
Не помниш ли ,че аз го спасих при раждането му?
Заклевам се в моите си деца ,че не съм посягала на детето.
Ибрахим: ела!
хюррем : къде?
Ибрахим: повече въпроси да няма .Прави каквото ти казвам
Влизат в кабинета му
Хюррем : защо дойдохме тук?
Ибрахим : Виж този тефтер . В него е всичко ,с котео за миг мога да те унищожа....бедната Айше описала е ден по ден какво правите. Когато накарах Нигяр да търси тя ми го даде.Всеки ден е с мен . Когато поискам мога да те съсипя.

Хюррем : и аз мога !И нито пашалъка ти  нито това че си зет ще те спаси
Ибрахим : Ами направи го .....аз от всичко това мога да се откажа..
хюррем : Ти си пашата с най- голяма влас ,ти управляваш държавата ,парите,хазната ,реда в сарая ,дори Дрехите поръчваш за шеф........не мисля ,че от всичко това би могъл да се откажеш/b

# 746
  • Мнения: 25
валиде : хатидже как си?Какво й е? нигяр какво стана с внука ми? Нали се беше оправил?
Нигяр: Хатидже Султан беше много неспокойна ,мяташе се навсякъде и лекарката й даде успокойтелно .Сега спи.А детето ...... Беше си добре. Нища не сме усетеле. Ако е било зле слугинята пред вратат да е чула плача му......
Хатидже: валиде , кърмех го.....заспала съм....аз му прекаснах дъха.......аз съм убиица!
Валиде : Не го казвай ....
Хатиже: как с тази болка ще живея?! Убийца на детенцето си съм......
Сюлейман : Хатидже,как стана?!.......
Хатидже: аз го убих -........аз ....убийца съм....
Валиде : Като кърмела ........

Хюррем и Сюлейман :
Хюррем : Поставям се на мястото на Хатидже .....с тази болка ......час по - скоро трябва да има друго дете......
Сюлейман : да приключем с тази тема......
Хюррем : Валиде дала моето жилище на Мустафа......той расте ....но толкова бързане беше ли необходимо?!
Сюлеман: ами щом Валеде така е решила. Тя се занмава с порядките в сарая. Нищо не може да се направи.

Нооо ти не се натъжавай....всъщност твоето истинско жилище е тук ,в тази стая ,при мен! Laughing Laughing Hug  bouquet
Довечера ще продължа.

Бабчи ,Мар ------господ здрпаве да ви дава за всичката добрина която носите в сърцата си
[/size][/color][/b]

Планет хош гелдин джанъм беним!!

# 747
# 748
  • София
  • Мнения: 1 017
   love001  love001

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 14:48 от krasminikif

# 749
  • Мнения: 4
Simo,thank you! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт