Януарските деца, радват се на есента! (24)

  • 27 837
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Тути, да това им е целта, нали Ноеми точно това питаше, как да не се свличат и да не могат да си сбуят чорапите: keep babys socks on - не значи ли точно това?

Бенджи,сигурно вършат работа,но ако бебоците си събуват чорапите нарочно като Нели едва ли ще помогнат Hug

Ох а мене нещо почва да ме стяга шапката и пак на косата си ще го изкарам.В чуденка съм този път късо или много късо Mr. Green

Имаше и още нещо ,като се сетя ще продължа newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 169

Някой има ли представа кога ще пускат новата детска градина в Дървеница. Полинезия май беше от там? Дали ще може да се кандидатства за нея януари месец?

Точно днес минах от там с количката, с цел да видя до къде са стигнали. И аз се точа за нея, че е точно през един блок от нас. Ми, честно казано доста бързо напредват, отвън са почти готови, измазано е, дограмата е сложена. Отвътре не знам, но бързат хората. Предполагам и съм почти сигурна, че за септември догодина ще са готови. Не знам само в системата кога ще я пуснат.

# 47
  • Мнения: 455
Привет момичета! Hug

Ние откарахме още една седмица на вилата, а вие сте изписали толкова много...Опитах да прочета всичко, но не успях!  Blush От другата седмица ММ почва работа, та надявам се да чета поне по-активно.

Почти не мога да пиша, защото Сами е все в ръцете ми, или пък трябва да го занимавам с нещо. Иска абсолютно всичко да пипа, особено контакти, кабели, брави, дръжки на прозорци, отварящи се чекмеджета и всичко друго само не играчки.
Ама това вярвам ви е познато.

Самуил има вече май само едно кърмене през деня, и две нощем. Мисля постепенно да го отбивам..докато не се е усетил да ми рови из пазвата. Peace От приятелки които не могат да си отбият бебетата над годинка, се наплаших. Simple Smile Пък и не знам кога ще ми се наложи да се връщам на работа.

Не съм актуална с писанията си, защото съм ви изпуснала темите! Прегръщам ви!  bouquet

ral_r  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 485
Ноеми, Калоян е с чорапогащник. Малко се изхлузва, но определено не го събува.

За връщането на работа - аз няма да работя втората година, но ще се водя на работа. Ще си плащам осигуровките. Това е за да може за второто дете да ми е по-високо майчинството.

# 49
  • София
  • Мнения: 116
Тутс нещо ме мързи напоследък да пиша  Mr. Green Иначе гледам да ви чета горе-долу  Peace

Днес бяхме на консултация и нещо май Ники има в урината ешерики коли  Tired

Мариап аз съм много доволна от този вид Хъджис  Peace

Тутс в Продавалника го продават едни пловдивчани, но знам че и по центъра на Пазарджик го има, но по-добре Мелона да ти обясни точно къде  Peace

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 145
За връщането на работа, аз се надявам да си намеря догодина септемри като учител. Тази година търсеха, ама ми беше рано. Тогава мисля да я гледа едната баба, когато съм на работа и да ми се превежда майчинството при нея, а като навърши 2 години да тръгне на ясла постепенно.

# 51
# 52
  • Мнения: 493
Mария, честито ти пораснало момче  Hug Много да те слуша и да ти помага. Отичтам колко бързо минава времето  Tired Кога Тея беше на месец, а вече е на 10, не усетих как минаха...


Памперсите - От памперс се зачервяваме - бели, сини няма значение... Молфикс няма д акупя, Хъгиса въобще не задържат влагата и яко пропускат. И така днес купих Либеро, да видим дали ще се събуди сутринта мокра както винаги.

Ние яко объркахме режима, онзи ден заспа в 8:30, събуди се в 6:00, на другия ден пак съшото. Вчера реших да и изместя второто спане към 18 и заспа в 22 за нощен сън, събуди се в 5  Shocked .  И така днес си я приспах в 19, дано утре се събуди пак в 7  Tired

Виолини, при нас няма изгодно неизгодно - и майката е човек  Naughty А мъже не е за украса. Нашия тати съм го научила от раждането на Явор да помага и наистина много помага, оправя се чудесно и с двете деца. Когато работеше 0 щом се върне поемаше Явор и ми оставяше време за почивка. И в нашия град има народни танци и днес реших да го попитам дали ще се оправи с децата за 2 часа - е няма проблем, само трябва да реша и отивам.

Berend Botje и Тея обожава царевица и я ръфа по същия начин, много настървено, но отдавна не съм варила / някъде от 2 седмици/. Тук си ги купуваме от производители.

Това със спорта е ясно,но да не забравяме,че е въпрос на време,постоянство,а и не на последно място на финанси.
Напълно подкрепям.  Peace


За работата - до 2 години със сигурност -  и отпуска ще си взема после. Работата няма да избяга - сега е момента да съм да децата си - цял живот ще работя  Peace



# 53
  • Мнения: 187
Полинезия, правилно съм те запомнила, че си от Дървеница. И аз следя ремонта отгоре  Wink Наште живеят до нея. Интересно ми е кога ще я включат в системата.

Ети, защо септември, за ясленска група не можем ли да кандидатстваме януари за уч. година  2012/2013. Ох, как го написах...

# 54
  • София
  • Мнения: 1 817
Да де, тази учена година започва септември.

# 55
  • Мнения: 93
и аз да се разпиша най-накрая, малката заспа ама да видя до кога?

аз в последно време не смогвам с нищо, ММ чисти и оправя, готвя един път седмично и това е  Crossing Arms ми толкова смогвам кво да се прави, а и като съм самичка не ми и трябва де.

за гледането на бебка, ще си седя в къщи до 2 год. сигурно, не бързам да се връщам на работа, макар че догодина бих правила нещо от вкъщи, да не скучая много-много, ама незнам какво.

за диетите- аз нямам проблем с кг от бременността, а от преди това  Wink, ама като спра да кърмя мисля, че ще вляза в кондиция, поне корема малко да го пребера, че не го понасям  Sick

леле, колко съм гладна всъщност, айде лека отивам да нападна хладилника  Joy


# 56
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета Simple Smile
Ей, не мога да ви изчета бре, ама разногледа станах  Simple Smile
И... хубаво ви прочетох и сега не знам какво да пиша, всичко забравих  Blush

За гледането- до 2 годинки смятам да си я гледам. Имам и един семестър да завършвам  ooooh! ма много скъпо стана, че да видим кога  newsm78

И ние в отбора на неспящите и кърмещи се N пъти през нощите, иначе я кърмя само сутрин и от след обяд нататък  Crazy Ще мине, ама....  Tired

Нашата лигличка едва сега започна да сяда сама от легнало положение и не винаги разбира се. Не иска да ходи, като я сложа права стои по 10ина минути, много обича, нооо като я изправя да ходи прави една две крачки или веднага си вдига краката и сяда във въздуха. Също така не пълзи, приплъзва се колкото да падне от леглото.
Голямо мрънкало е станала. Искам да се придвижва сама, пък каквото иска да прави само да спре да ръмжи и мрънка.

Ноеми, недей така душе, молим ти се, с тез 1,5 кг!  Wink
Аз продължавам с фитнеса. Хапвам разумно, без тестени, сладки и газирани. Свалям... бавно, но славно  Laughing и имам още.... 12кг за сваляне Embarassed , но и на 7-8-9 ще съм доволна, дала съм си предновогодишно обещание  hahaha 2 месеца почти вече и взех да издивявам за сладко, скоро ще се възнаградя с нещичко, че не може така  Blush Иначе не обичам толкова сладкото, ама като е забраненоо  Crazy

И да се оплача тази вечер ще спя с тиквеник в къщата.
Свекървата направила тиквеник (едно че ми се обади да ме пита как го обичам, щото ръйш ли не знаела как обичам с повече захар или с повече орехи  Crazy. Знае че се ограничавам, ама не знаела какво точно не ям)  и донесе за мм, ама той не си е в къщи и не го е изял още. Трябва да имаме сейф за сладки  Whistling

Сигурно и друго имах да пиша, но да съм писала.  Другия път пак  Simple Smile
Приятна вечер без много будения на всички  Hug


# 57
  • Мнения: 369
Запис после ще чета  Crazy

# 58
# 59
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Бенджи, супер си, мерси!!!

Ноеми, купих от Хиполенд чорапки до коленете и така по-рядко успява да ги свали. Другият вариант е по чорапогащник да си седи.
Е анджък де, до коленете са  Mr. Green
А за организацията на тренировките... значи лягам си към 11, будя се 48 пъти, в 5.30 ставам да тренирам, въртя 10 мин, още 20 приспивам Тервел... после въртя 14 мин, приспивам 9... и така до 8  Crazy cry smile3517

Луукче, Мише, ще взема да пробвам да се погавря с чорапогащник  Twisted Evil Whistling

Христианааааа, сейф за сладки и тиквеници  Joy rotfImbo rotfImao

За връщането на работа... мисля другото лято някъде, ама имам още да обмислям...

Общи условия

Активация на акаунт