Януарските деца, радват се на есента! (24)

  • 27 911
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Сандански
  • Мнения: 72
Бебеш времето лети ли лети,та до като се усетим и сме станали баби Mr. GreenНаправо не мога да се начудя как са минали 11 години от както станах майка за първи път Embarassed

Аз ще се връщам на работа след годинката,че както писах - по-добра съм в харченето от колкото в спестяването.А така не ми се връщаааааааааа..............поне още 5 години Twisted EvilНо се очертава ММ скоро да сменява работа и не знам как точно ще се оправяме,ако и аз съм на 240 лв.

За чорапогащника викате,че не могат да го свалят - елате да го кажете това на Божидар Crossing ArmsЩе го снимам как ходи със смъкнат чорапогащник до коленете Crazy

Хайде лека от мене и повече спящи бебета Hug

# 61
  • Мнения: 5
цоп цороп и от мен Simple Smile

чорапите - и ние пробваме всякакви модели, дължини, с кожа, без кожа, силикон и к'во ли още не, но май триабва да мина курс за заварчици както Ноеми предлага  Laughing  

Ноеми, мацко, не си блъскай главътъ и не пилей хубавото време за разходки с банкови визити, ами вземи си купи още 2 леви боти и да отпразнуваме подобаващо Simple Smile))))  Laughing

kakche мерси за инфото за КОмсед, утре ще се възползвам и аз да отида да избера нещо, че да не съм капо Simple Smile

мацки много гадно това за Пуфисааа....хавнете се организирайте и вдигнете врява.... ние сме на Памперс - бял и зелен - никакъв проблем. ползвала съм и Либеро, но са ми прекалено дебели и се отказах....

за връщане на работа мисля към септември 2012, но ще видим как ще се реши въпроса с яслата за малчо...

за спорта и аз ще нападам фитнеса до вкъщи и някакви танци, но не чак толкоз за кг, ами за тонус - здрав дух, здраво тяло Simple Smile

ох отивам да преборя едно винце с мм  newsm24


хубав уикенд на всички мамита  Hug Hug



# 62
  • София
  • Мнения: 598
Хай!

Наште Хъгис не пропускат хич, супер доволна съм, ама рядко се намират. Тути,   ще ти пратя ЛС къде ги има в ПЗ.

Ноеми, ти пак навреме си се усетила с ботите. Един познат беше дошъл на море с две чисто нови десни джапанки.

За майчинството - още го мисля. Най-вероятно напролет или наесен ще се върна на работа. Дано приемат бебата на ясла септември. В тоя ред на мисли, въпрос към vall_t и другите счетоводно грамотни: как ще се изчисли евентуално второ майчинство веднага след първото? Ако съм  вземала 1 г. "голямото" майчинство и после 1 г. 240 лв., на каква база се изчислява следващото?

Имам теория по въпроса, ама дали моята логика е актуална предвид последните промени newsm78

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
За чорапогащника викате,че не могат да го свалят - елате да го кажете това на Божидар Crossing ArmsЩе го снимам как ходи със смъкнат чорапогащник до коленете Crazy
И Нели прави така Grinning
Цялото домочадие спи аз с чаша вино(от нашето)в ръка ще гледам някой филм.

И аз още няма да се връщам на работа,няма кой да я гледа,на 2г.ще я пусна на ясла.А пък аз дано успея да си намеря друга работа ,така да не ми се връща там.Но сега не искам да го мисля,че ще ми иде доброто настроение.

За фитнеса,ходих известно време може би месец и половина,но се чувствах виновна ,че вместо да прекарам това време с Таня (ходих след работа-3дни)аз бях другаде.Спрях и си купих велогометор.Успях да се мотивирам и да ставам в 6ч. за да въртя педалите и смятам имах добър резултат.Сега обаче не го въртя,защото е на долния етаж(нямам място за него ),а там не се отоплява и с малката не мога да слизам.Но пък почнах от няколко дни да клякам с Нели на конче.Ей на втория ден едвам вървях и то само от 3по10 клякания.Сега всеки ден увеличавам с по още 10,та да видим

# 64
  • София
  • Мнения: 128
гледам за спортуване си говорите..... на мен пък ми хрумна да въртя обръч, за да се оформи талията, на не знам дали ще има ефект. как мислите?

за работата - смятам да си го гледам до 2 години.... ама така да не ми се връща на работа  ooooh!

отивам да лягам, лека нощ на всички

# 65
  • Мнения: 119
Днес вали и цял ден сме в къщи. Рая вече прекосява цялата стая сама. Май ще трябва да меся пита.  Grinning

# 66
  • Мнения: 488


Добро утро!
Слънчев ден на всички!

# 67
  • Мнения: 493
Добро утро!
За мен наистина е добро, макар че станахме в 5:30. Но днес се чувствам човек, защото най-накрая си позволих да си направя любимото питие - мляко с 1л нес, бита сметана и канела с кифлички от лидъл... Не съм си го правила от 2г.
 Хубав ден на всички!

# 68
  • Мнения: 16
Добро утро!

Аз смятам да си гледам Петър до 2г и отпуската да си взема, ако ми дадат. Изобщо не ми се връща на работа. Пък ако междувременно стане и второ... newsm44.

Проблема с чорапите при нас се разреши с 3/4 чорапки. Не може да ги свалииииии. За сметка на това вън си сваля обувките. Дано поне зимните боти да не успее да сваля.

От един пакет Либеро още имам няколко бройки. Едвам го свърших този пакет. Няколкото бройки вече не можах да ги изтрая. Много ми са дебели. Доволни сме от Памперса актив бейби.

Килограми нямам да свалям, но за стягане... имааааам.

Айде хубав ден!

# 69
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Ха добрутро, мили ми мами!
Къщата ми още спи, кефффф!
Мила, още повече ми се припи кафе след тази снимчица! Този път за удоволствие, не заради ефекта му  Flutter
Аз преборих депресията  bowuu. Наспах сееееееееее!  Party Тази нощ Крас спа при бебето  Crazy. А то, за да ме прецака, се събуди само веднъж  Twisted Evil. Но животът така изглежда съвсем различен! Също така от вчера съм с нов модел вежди (нова форма), нов модел нокти (по-заоблени), снощи имахме гости, довечера пак, следобед съм на гости, имам си чифт боти  Laughing, а след 20 мин отивам да си правя косата лилавеникава (цвят "слива"). Е, за Перу ще попочакам  Tired, ама не ми е чак така болезнено (това е защото имам нова стратегия   Twisted Evil).

Ноеми, мацко, не си блъскай главътъ и не пилей хубавото време за разходки с банкови визити, ами вземи си купи още 2 леви боти и да отпразнуваме подобаващо Simple Smile))))  Laughing
хубав уикенд на всички мамита  Hug Hug
Еййй, за мезе станах  Joy ще взема вместо лилава да се изруся направо  Whistling
Мелона, че и по-зле от мен ли имало  Shocked Blush

Бимбим, казват много хубави неща за обръча, особено ако е пълен с ориз. Но нека Бубето се изкаже, тя е гуру в областта  Peace

Тути, и на мен хич не ми се връща на работа, поне не на същата. Ама да видим как ще се наредят нещата. Едно си правим сметка, пазара на труда друго ни предлага. А като гледам работа за ейчари почти няма. Ако има, то не е за управленски позиции, а мен това не ме устройва  Confused Но - поживем, увидем.  Wink

Хубав ден на всички!!!  Hug    bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 975
Мила, кафето изглежда тооолкова апетитно, но не и на хилядна, колкото тортата... А аз съм на плодове Sad

Бебеш, накара ме да се усмихна Simple Smile

Ноеми, завидях и веднага се обзаведох с няколко ваучера за разкрасяване.

Моето чаве, което снощи заспа в осем Simple Smile, тази сутрин логично стана в 6,30 Sad. И сега доволно пак спи, а аз дремя на слънце на дивана. Голямата е строена да си прибира стаята Simple Smile Животът е хууубав.

За работата - хич, ама хич не ми се връща. Мисля си, че щеше да ми е по-лесно да я оставя и да започна работа докато беше малко, лежащо бебе (както направих с кака й), отколкото сега, когато е едно щъпуркащо, смеещо се и гушкащо се момиченце. Ама няма начин. Януари свършва майчинството, после натрупаната отпуска и февруари на работа Sad.

# 71
  • Сандански
  • Мнения: 72
Добро утро!
 За мене не е много добро,че съм мигренозна и ненаспана,но............има и такива утрини Confused

Ама сме се събрали едни домошарки - на никоя не и се връща на работа GrinningАми толкова си е хубаво в къщи с децата Heart Eyes

Хубав ден момичета и много поводи за усмивки  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 550
Привет!

Толкова позитивно "звучите" тази сутрин!

Ети, аз също съм на плодове (до момента на един фреш от грейпфрут). А после сме на гости...

Ноеми, ето от такъв рестарт имам нужда и аз, че нещо съм зациклила  ooooh!  Мечтая си за един откраднат уикенд в Сандански да се отдам на масажчета и да потренирам с фотоапарата. Интересно ми е да ти видя новите вежди. А цветът на косата ти - едно време се къносвах в подобен цвят, преди да открия моя.

На мен ми се връща на работа. Въпреки че като разбрах, че шефката на отдела (която е в майчинство и всички очаквахме да напусне) ще се връща и ми е малко криво, но и с нея ще се справя.

Слънчев ден на всички   bouquet

# 73
  • Мнения: 408
добро утро!
след като успя да изкърти повечето лайсни и да си счупи дървените играчки,малката шошонка се предаде.и аз сега на кафенце и на нет....

за кг-имам още 5,ама не си давам зор-нали трябва нещо да ме топли през зимата Blush

за памесите(както казва пра баба ми(значи на Емона пра-пра баба Heart Eyes))-след какви ли не експерименти пак сме на актив бейби.обаче ми прави впечатление,че вечев от два поредни пакета,последните бройки пропускат Thinking.

за работата-мисля да съм си вкъщи до 2 год. и после да се ориентирам към нещо по специалността ми(ако се наканя да си взема държавните де).стига ми вече тоя хазарт Crazy

това накратко.изчезваме да си купим обувки с малката,а на тати винтоверт ooooh!

# 74
  • Мнения: 493
Забравих да пиша че пак сънувах че раждам момче, този път ми го донесоха, сладко русо и синеоко , при двама тъмни родители е абсурд,но явно мозъка ми не разбира от генетика... Ще си остана само с детските мечти за руси и синеоки деца. И така явно полудявам.

Общи условия

Активация на акаунт