През ЮНИ бъдещата мама, очаква радост най-голяма

  • 26 612
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Хоп ... ето ме и мен  newsm53  Точица, мерси за новата темичка   love001

Ей, r_m_e, защо така предаде фронта  Simple Smile
Скорошно оздравяване ти желая и надявам се скоро да се видим.  Hug

# 16
  • Мнения: 656
Точица, споко, ще си я копи-пейстна сама Wink. Аз не че горя от желание де, ама да предложа - че знам какъв труд е като трябва да се пооправя първа страница и не е нужно само един да поема цялата работа Wink. Някой път, като имам време (и най-вече като ме хване музата  Rolling Eyes), мога да седна да си поиграя... Simple Smile Преди ги правех едни... сменях разделители, па цветове, па шрифтове... ставаха доста хубави... ама то наистина време си трябва..

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile ..и аз да се запиша в новата темичка и дано ни носи само хубави новини  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 65
Хайде и аз да се запиша в новата темичка, че както сте я подкарали с бързо изписване на странички, ще му изпусна края. Simple Smile

Точица, благодаря много за  работата, която вършиш по темичките.   bouquet

И дано тук да има само хубави новини за всички!

# 19
  • Мнения: 24
Хоп ... ето ме и мен  newsm53  Точица, мерси за новата темичка   love001

Ей, r_m_e, защо така предаде фронта  Simple Smile
Скорошно оздравяване ти желая и надявам се скоро да се видим.  Hug

Благодаря ти kimberlli дано, че никак не обичам да съм като парцал  Weary, а вашата среща ако се състои, после непременно да ми кажете как е минало  Wink

# 20
  • Мнения: 14
Момичета вече втори ден съм със 37.2, пия Парацетамол ама много се притеснявам за бебчо  Sad

# 21
  • Мнения: 0
Alexa85, 37.2 е нормална телесна температура при бременност...не мисля,че дори е необходимо да пиеш парацетамол..за бебчо не се притеснявай-добре му е на топличко  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 800
Нормално е. На мен ми се случи с първата бременност, в началото имах 1 седмица такава Т-37-37,3.
лекарят ми обясни, че организмът ми се опитва да се бори с ембриона, като с чуждо тяло-имунен отговор. Възприема го като вирус-натрапник и или ще го изхвърли, ако имаш много силен имунен отговор или ще свикне с него и след няколко дни ще спре да ти се повишава температурата.
Не се плаши, това е съвсем нормална реакция на организма. Аз се бях побъркала, но всичко беше ок.

# 23
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета за отговорите, но при мен не е само тази температура. Настинала съм,имам болки в гърлото и отпадналост,надявам се скоро да се оправя  Praynig

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка! Heart Eyes

# 25
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Точица,   bouquet

Днес ми е малко скучно..стоя си вкъщи и толкова ме мързи, че си поръчах храна по телефона..а по принцип обичам да готвя и винаги го правя, когато съм си вкъщи..по цял ден си чета някакви рецепти и накрая правя нещо..сега обаче си чакам храната и скучая..мъжо замина тиймбилдинг и ще се върне чак в неделя..
утре отново си записах час за преглед..имах отново няколко капки кафеникаво зацапване преди два дни и искам да видя дали всичко е наред с бебка..този път смених клиниката, за да чуя и друго мнение..малко се вманиачавам с тези прегледи, но просто не мога да чакам още 10 дни до редовния ми преглед Laughing..
Относно температурата, съм чувала, че не е много препоръчително да надхвърля определени граници..може да е малко повишена, но не прекалено, защото вреди на бебчо..37.2 според мен не е висока, но не е хубаво да се повишава много и трябва да се следи особено вечер, защото тогава се покачва..парацетамола се изписва по време на бременност и не вреди..

# 26
  • Мнения: 0
Zdraveite i ot nas.Za momenta sme dobre.Hapvam si,daje sam ka4ila,poniakoga mi e kofti i triabva da iam za da se poopravia,no ne sam povra6tala.Otnosno kafenikavite te4enia kakto kazah tuk v Amerika nikoi ne te vika da te pregleda,kazvat ti 4e e normalno i dosta jeni go imat.Na men da 4ukna na darvo mi e sprialo za momenta,polu4ih gi 3 pati za po 2 dena ot kakto zabremeniah.Samo se molia da ustiskam.
Otnosno lubovta kam sledva6to dete,az ve4e imam dve,obi4am gi i dvete,no naistina se hva6tam kak za6titavam malkata pove4e,prosto e po bezza6titna,nai ve4e 4e kakata revnuva i ia udria buta i kakvo li ne.Trudno e i se 4ustvam vinovna i poniakoga neznam kak da reagiram,no iavno tova e da si roditel!

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
цоп и аз тук  Hug
Катенце  и мене ужасно ме мързи.....направо .....аз готвих даже две ястия ....,но така ми се лежи..... сутринта не ми се ставаше....излежавах се до 10.30 часа

# 28
  • Мнения: 175
Момичета а вие с болничните как я карате. Аз както съм ви казвала съм с два спонтанни и се водя рискова. Доки ми препоръчва да излезна в болничен през цялото време. Но на мен ми се иска към 9 седмица да излезна. В смисъл да е минал най-рисковия период, уфф не знам само всичко да е ок.

# 29
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
на мен никой не ми е говорил за болнични аз имам един аборт, но и аз съм си  в къщи ....така ,че не мога да ти помогна...говорихме с мъжо ако имаме  по-труден период със сметките и изследванията да си пусна болничен ,за да си помогнем ...
иначе не знам дали ви казах ,но си записах час при Марков за 15декември за ФМ .... БХС няма да правя освен ако не ми препоръчат....

Общи условия

Активация на акаунт