Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 963
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
ами според мен забряващия си обувките и забравящия си чорапите имат връзка:)
Е защо да не го помни тогава ако е той. Много объркано ще стане така, пък и не искам да е този. Предпочитам нов персонаж

И аз това казвам,те не се знаеха до тогава Peace,а Хенри е син на Ема,да не бъркаме Реджина в цялата картинка Naughty

Мури айде Hug Hug Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 273
Привет и от мен!

Много симпатично сериалче, на 2-ра серия съм и ме грабна, след малко пускам другите две серии. Малко ми напомня на едно сериалче на Холмарк 10-тото царство, но за момента 10-тото царство ми остава фаворит, да видим нататък какво ще става. Който не е изгледал го препоръчвам горещо:

 
The 10th Kingdom

# 62
  • София
  • Мнения: 3 581
Аха, гледала съм го, но е по-детско.

# 63
  • Мнения: 5 622

 Аз не можах да гледам, че в неделя имахме гости. Май и аз ще тегля като вас от торентите, тази седмица  Laughing
Промото беше доста интересно и определено не смятам да пропусна серията  Sunglasses

# 64
  • Мнения: 5 710

 Аз не можах да гледам, че в неделя имахме гости. Май и аз ще тегля като вас от торентите, тази седмица  Laughing
Промото беше доста интересно и определено не смятам да пропусна серията  Sunglasses

http://megashare.info/#Cat,TVRNPQ

# 65
  • Мнения: 534
Не знаех, че Пепеляшка се казва Ела  Thinking Joy Снежанка беше с нейния си принц на сватбата на Ела  Laughing, явно са приятелки.
Обаче, в предния епизод дадоха как Снежанка се раздели с нейния - той се запъти към замъка, а тя ... хвана гората  Laughing В последния епизод вече са женени  Thinking Дано покажат историята, която запълва пролуката
  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 5 831
Не знаех, че Пепеляшка се казва Ела  Thinking Joy

Ella на галено от Сinderella  Simple Smile
Както на Snowwhite й викаха само Сноу.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 581
Няма да и викат Пепи, я hahaha

# 68
  • Мнения: 4
Да се запиша  и тук-
интригуващо е сериалчето- носи тръпка
изгледах два епизода, а довечера ще изгледам 3та  Mr. Green

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 19:43 от Stel t

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Така. Изгледах епизода. Почти бях сигурна кой ще си прибере чорапите изпод леглото. И тук ми идва чуденката. Дали всичко не е план на Реджина - шерифът да предложи работа на Ема. Тя нямаше да приеме работата, ако Шефката не я настъпи в закусвалнята.

Ела беше прекрасна. Истинска Пепеляшка и принцеса. Като картинка.


Да споделя, че апартамента на Снежанка ми допада. Чудя се какво ли изпитва Ема, когато е с нея. Дали една малка част от нея вече не вярва, че е майка й.

Колкото до бащата на Хенри Thinking Никаква идея нямам. И как е попаднал при Реджина Thinking

# 70
  • Мнения: 5 710
Снежанка е много типична, много харесвам 'човешкия' й вариант с късата коса и странните уши:)
Тази актриса, на която така и не мога да запомня името ми е любима ( и сигурно ще й посветя аватар)
Апартаментът й и на мен ми направи впечатление Simple Smile
Пепеляшка също е готина мацка, но аз не съм си я представяла така ( особено с тези бухнали прически тип Луи някой си са ми много смешни)
Червената шапчица обаче е номер едно - къртиииииииииии, както се казва  Mr. Green

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955




Ииииии, Ловецът



Промо за следващия епизод

# 72
  • София
  • Мнения: 3 581
Ха, Ловецът бил симпатичен, особено на последната снимка.
А Румпел има нещо общо с това Хенри да попадне при Реджина, мисля, че го казаха в един от епизодите Peace

# 73
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 179
Добре де - тва с чорапите пък не го разбрах- ква беше логиката да ги слага под леглото все едно се крият... пък той нали си е с нея така или иначе, няма от кво да се крият? Аз си помислих че е някой любовник, някое съвсем ново лице пък то нъц - било шерифчето! Та защо беше тоя момент?

# 74
  • UK
  • Мнения: 3 959
Онзи момент беше само за да направим връзката между онзи в банята, с когото Реджина е спала, и шерифа. Никаква по важна роля нямаше. Не са крили чорапи, просто са ги навряли там в процеса на събличането. Просто го направиха така за да има някакъв съспенс.

Общи условия

Активация на акаунт