Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 939
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 335
Много се разочаровах, че писателя не е син на Румпел. Но си усещах. Той има голяма нужда от сина си. Много ми е любм този г-н Голд. Не мисля, че писателя е лош, но не мога изобщо да измисля кой е. newsm78

Друго си мислех - ако се разкрие коя е Реджина и какви са всички в края на сезона, то какво ще гледаме през 2-рия? От промото
Скрит текст:
"уж" прогледжат, но дали?

# 691
  • Мнения: 2 255
Ха, че те показаха в промото кой е, сякаш.
 
Скрит текст:
не е ли Пинокио, който също търси баща си? Сигурно накуцва, 'щото се 'вдървява' пак Laughing Laughing
Промо за 20и епизод

И друг тих ужас си имам, как па цели 19 епизода не се научиха на Снежанка (с късата коса) да не ѝ снимат клепналото ухо...

Последна редакция: ср, 25 апр 2012, 22:44 от ТинаХрис

# 692
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз вчера загледах Big Love със Снежанка и там е с малко по дълга коса и е много сладка.

# 693
  • Мнения: 6 493
Аз пък току що прочетох в клюкарски сайт ,че Снежанка и Чаровния били гаджета in real-life  Laughing ...http://www3.pictures.zimbio.com/fp/Ginnifer+Goodwin+Josh+Dallas+ … +zTTIZSlw8nLl.jpg

# 694
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
Брех Grinning Те са хубава двойка заедно, само да не е с къса коса Снежанка Embarassed

# 695
  • Мнения: 6 493
Аз и ушленцата и харесвам  Laughing  Тук е кукла -  http://www.imdb.com/media/rm2065543680/nm2796047

# 696
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
Ух, бе, много хубави двамата заедно! Heart Eyes

# 697
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз пък току що прочетох в клюкарски сайт ,че Снежанка и Чаровния били гаджета in real-life  Laughing ...http://www3.pictures.zimbio.com/fp/Ginnifer+Goodwin+Josh+Dallas+ … +zTTIZSlw8nLl.jpg

И аз ги бях заподозряла,че срещах доста техни снимки заедно,супер са  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 0
Аз бях почти сигурна  Wink  повечето актриси и актьори, който играят двойка в сериал или филм почти винаги наистина стават гаджета

# 699
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, чак пък "повечето" и "почти винаги"...

# 700
  • Мнения: 1 517
Румпел...последният да затвори вратата и аз го харесвам. Той в дъното на себе си е добър, не е в него първичното зло. Мисля си, че играе някаква своя игра, но определено не е на страната на Реджина и иска всички да се върнат обратно в приказния свят.
Снежанка ми е отврат - да уволнят стилиста и! Иначе е голям сладурана. В началото ми беше леко мекушава като Мери-Маргарет, но после героинята и се разви.
А за Реджина ми е жал - тя не е била зла, майка и я е направила такава.
Едно от нещата, които ме разтърсиха най-много - когато Червената Шапчица, преобразена във вълк изяде любимия си, докато той беше окован, ужким да не я нарани. Ужасно... как ли се е чувствала после?!

# 701
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 625
Мене ме кефи Реджина с дългата коса , сега разбрах като казваше в началото , че Снешанка й е отнела нещо което е обичала или нещо такова казва . Да заради майка й сега е лоша .

А пък тия двамата Снежанка и принца и мен ме кефят като двойка .

# 702
  • Мнения: 5 710
Аз бях почти сигурна  Wink  повечето актриси и актьори, който играят двойка в сериал или филм почти винаги наистина стават гаджета


и почти винаги това е рекламен трик  Wink

# 703
  • Мнения: 2 786
ТинаХрис
Скрит текст:
позна, Пинокио е!

Много интересен епизод.  Crazy
Скрит текст:
Много силен момент, когато Пинокио отива в работилницата на баща си без последния да го разпознае като свой син.

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 10:12 от Teresa of the Faint Smile

# 704
  • Мнения: 9
Интересен епизод  Crazy

Скрит текст:
Ема е едно голямо магаре.Мисля,че Сторибрук е достатъчно шантаво място,с доста странни неща случващи се наоколо....които Ема вижда.Много трудно и в един приказен свят да повярва  Laughing А срещата на Пинокио с татко му беше много сладка  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт