Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 922
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Уф пак ми отряза края тъпия двр, вече ще започвам да записвам и следващото шоу да не си изтървам последните минути  #Cussing out Моля, кажете какво стана  Praynig

Скрит текст:
Честно казано, много дразни, че Ема не иска да повярва, обаче всеки на нейно място би реагирал по същият начин, предполагам, пък и ще трябва да измислят още епизоди все пак  Laughingтрябва да се проточи малко историята. Кефи ме хлапето как нареди Реджина пред училището  Laughing

# 706
  • Мнения: 9
Уф пак ми отряза края тъпия двр, вече ще започвам да записвам и следващото шоу да не си изтървам последните минути  #Cussing out Моля, кажете какво стана  Praynig

Зависи колко точно си изпуснала  Peace

 Но
Скрит текст:
"Пинокио" отиде при баща си и му предложи да му помага в работилницата.А Ема тръгна да бяга с Хенри  ooooh!

# 707
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Благодаря,  диди88   Hug

Скрит текст:
Видях го това за Пинокио и бащата, изпуснала съм Ема и Хенри  ooooh!

# 708
  • Мнения: 2 792
 Хубава серия, въобще цялата идея на сериала много ми харесва.
Скрит текст:
Добре че гледам филма с децата, та те ми подсказват неща, които не виждам. Историята на Пинокио е първата, която се разви и в нашия свят по класическия за приказката сюжет. Момчето Пинокио изкушено от приятеля да отиде в приказната страна , осъзнаването на грешката и прошката на Джепето, всичко това е част от приказката, а сега го развиха след проклятието.  От всичко това излиза, че ни подготвят за голямата роля на Пинокио да стане истинско момче, защото тази история още не е приключила.

# 709
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Най-накрая наваксах и изгледах всичко накуп. Радвам се на всичките преплитания на приказките и изграждането на героите. Без забележки.
Скрит текст:
Толкова много се надявах Ема да повярва. Crossing Arms

# 710
  • Мнения: 2 254
Хехе,
Скрит текст:
създателите на сериала си вкарват LOST нишката обаче. Когато Пинокио се озова в реалния свят, лежеше на земята  точно като Джак след катастрофата. Поглеждайки нагоре, видя самолет. Няма да се учудя, ако се окаже на Оушианик.  Laughing Laughing

# 711
  • Мнения: 1 334
Скрит текст:
Толкова много се надявах Ема да повярва. Crossing Arms

Скрит текст:
Аз пък се надявах Ема да види всичко дървено на Пинокио Joy

Скрит текст:
Невероятен сериал! Всеки един епизод е толкова интересен и заинтригуващ. Много готино се получи историята с Пинокио. Хем искам Ема да вярва, ама ако повярва, то и филма ще свърши. А това изобщо не искам!

# 712
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Цитат
Аз пък се надявах Ема да види всичко дървено на Пинокио
smile3532
Цитат
Хем искам Ема да вярва, ама ако повярва, то и филма ще свърши. А това изобщо не искам!
Силве, аз пък се надявам като разбере да дадат битката със злото, не да приключат до там.

# 713
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Сериалът е супер, мисля, че ще свърши баш, когато Ема види всичко дървено на Пинокио и повярва, а следващият сезон ще е битката. Не искам сериалът да се разтяга в много сезони, защото ще се изгуби темпото. Историята с Лудият Шапкар беше страхотна.

# 714
  • Мнения: 442
А между другото Шапкаря къде отиде? Не умря нали?
Ама Ема и тя - вижда, че всички вярват (Хенри, Шапкаря, Пинокио) - само тя не иска.

# 715
  • Мнения: 0
1 Ема ми се струва много странна, толкова неща се случиха и тя все още дори не се усеща, че може поне малко това за приказния свят да е вярно
2 И все пак като се замислим ако сме на мястото й бихме ли повярвали?

# 716
# 717
  • Мнения: 2 786
Много интересен епизод! Макар че промото за него беше доста подвеждащо.  Joy

# 718
  • Мнения: 1 312
Сега ви открих.
От къде мога да си изтегля сериала/по възможност с БГ аудио/?
По торентите все още липсва.
Гледах само 1 епизод по ТВ и това беше.
Колко серии са минали до момента?

# 719
  • Мнения: 5 710
Крайно време е да свърши този сезон, на мен вече ми е адски скучно и гледам с едно око.

Общи условия

Активация на акаунт