Италия 120, есенна

  • 27 576
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
къде изчезнаха Макдирокова и Джоя?  Heart Eyes

и аз това питам  newsm78

Феям, просто си реалистка,както и Лени  Peace  Peace Peace за мен е блян евентуално някой ден  и се надявам кризата да отмине някак  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Аз пъс тези дни се сещах за Миликс, тя  направо се загуби newsm78 Thinking

Цитат
работата като място за социализация е, именно, легенда. работата е работа, останалите евентуални положителности са незадължителни бонуси.
Peace Peace Peace - мооооого точно !!!
Даже  от своя гледна точка ,мога да кажа ,че особено се ядосвам ,като ме питат дали не ми липсват соц.контакти ,като не ходя на работа #Crazy #Crazy #Crazy
Бе как може някои хора да си мислят ,че соц. контакти  означава  клюките с  колежките ти #Crazy #Crazy

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 20:43 от ffr

# 16
  • Мнения: 6 304
Барбабо, това специално за теб: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=617929.0 Wink Напоследък една нормална статия не са публикували.
Народът вече на въстание излиза. Simple Smile)))))

# 17
# 18
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте и приятна неделя!
Ей, Лени, спиритоза!
Ффр, мерси, че се сети за мен Hug
Момичета, аз съм станала много скучна, в последно време при нас е все тая, спорт, хайманене по друмовете. Дори ще си вземам обувки shape up s, че някои дни, когато редувам ходенето пеш с палестрата доста километри навъртам из градо, дори акто кажа какъв маршрут съм минала ме гледат като сумашедшея, ку-ку на руски май беше.
Ох, учителката в петък каза да сме измиели децата с противовъшков шампоан за превенция, че открили, че имало из групите. Четох из нета, че е само излишно тормозене на децата и кожата на главите им, та след много умуване и ровене из сайтове купих днес олио от лавандула да натрия по скалпа за да се отблъсквали уж гадините. Вие минавали ли сте през подобни моменти на нашествие на въшки из училищата?
Голяма тема отворих с това запитване, ама що да сторя, гложди ме...

# 19
  • Мнения: 3 425
Ооо,Миликс,  Mr. Green Mr. Green Mr. Green свиквай...където има деца всяка година по няколко пъти се появяват въшките  Crazy аз не го тормозя със спрейове като се надявам дори и да хване с късата коса по/лесно да ще намерим спасение  Rolling Eyes за момичетата определено трябва да се вземат мерки,че изчистването е досадно  #Crazy #Crazy #Crazy имало и превентивни спрейове,но някои майки казаха,че няма особен ефект  newsm78

Утре Торино е проблемен....дано само преувеличават  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Линдита,вие близо до реката ли сте?

Лени, на Албертин къщата на сигурно място ли е  Rolling Eyes

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Четох из нета, че е само излишно тормозене на децата и кожата на главите им, та след много умуване и ровене из сайтове купих днес олио от лавандула да натрия по скалпа за да се отблъсквали уж гадините. Вие минавали ли сте през подобни моменти на нашествие на въшки из училищата?
Голяма тема отворих с това запитване, ама що да сторя, гложди ме...

с голямата веднъж, с малката ежегодно, като в един от случаите се заварихме и трите с гадини  Sick
превенция с гаранции нЕма. преглеждаш главата ежедневно в периодите на епидемия, поне веднъж в седмицата през останалото време, и моментално, ако видиш че се почесва  Rolling Eyes
слава богу, вече има щадящи препарати, помня с Макдирокова ги бяхме обсъждали : Параникс е едно добро решение. държа винаги една опаковка в къщи.

не бях виждала въшки и първите пъти ми се ревеше просто. сега май свикнах, само ругая  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 304
или disfattista (искрено моля за бг-то съответствие на думичката)
Понеже така искрено помоли, мислих по въпроса и май на БГ на това му се вика "да разтуриш кочинката". Laughing

# 22
  • Мнения: 5 710


Лени, на Албертин къщата на сигурно място ли е  Rolling Eyes

wtf  е албертин?

# 23
  • Мнения: 3 425
или disfattista (искрено моля за бг-то съответствие на думичката)
Понеже така искрено помоли, мислих по въпроса и май на БГ на това му се вика "да разтуриш кочинката". Laughing
 

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Лени, на Албертин къщата на сигурно място ли е  Rolling Eyes

wtf  е албертин?

Albertin е Влади от Торино с Тедо  Peace

# 24
  • Мнения: 5 710
Ами мисля, че са добре, да.

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 918
Добър ден и честит понеделник  Confused.

Какво стана със старата, изпитана рецепта против въшки с газ, мас и оцет? Заклевам се, че такава буйна грива ми беше пораснала, когато майка ми ме беше мазала (пропускам с момента, в който ми падаше кожата на главата  Crazy), просто бях катоТина Търнър  Joy Такъв ефект, вярвам, не може да се постигне с модерни средства като олио от лавандула  #Crazy Joy.

# 26
  • Мнения: 1 100
То това за гривата е вярно, ама има и странични ефекти от тази класическа, противовъшкова бг рецепта - всичко живо около теб може да се издУши Laughing

# 27
  • Мнения: 6 304
Такъв ефект, вярвам, не може да се постигне с модерни средства като олио от лавандула 

Не знам защо споменаваш олио от лавандула, след като, знае се, най-модерното средство е лекарство за овце.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96859

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 12:52 от Barbabeau

# 28
  • Мнения: 5 710
След като заговорихте вчера за въшки ме сърбя главата цяла вечер и накарах мъжа ми да ме прегледа, докато му разказвах за въшливото ми детство просмукано от смрадта на газ, оцет и олио.
Разказвах му за лагери, физкултурни салони, военни лагери, ученически екскурзии и дори Япония, откъдето винаги и задължително се връщах с въшки. Обясних и  процеса 'пощене', който следва след-терапевтичния момент, изобщо навлязах в пълни подробности, а той слисан слуша, слуша и накрая каза "Сега ако имаш въшки да знаеш, че ще те обръсна нула номер:  Laughing
На тази смес и аз обаче, като Льоли отдавам буйните ми, лъскави и прекрасни ( доскоро) коси  и не вярвам в никакви лосиончета и прочие. Единственият конкурент на отвратителната смес е купрола ( на един лагер ме бяха дали в ръцете на един войник, който изля една бутилка купрол в/у главата ми, последиците бяха по-ужасни и от епизод на Фриндж..). Като се замисля, ако такова нещо се случи сега, сигурно ще последва съд за виновника:)

Приятен обяд  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 425
Такъв ефект, вярвам, не може да се постигне с модерни средства като олио от лавандула 

Не знам защо споменаваш олио от лавандула, след като, знае се, най-модерното средство е лекарство за овце.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96859

Мдаммм, чудесно е....купува се от ветеринарен кабинет или от ветеринарна аптека  Peace има ефект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт