Revenge

  • 38 473
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 485
Извинете ме, ако задавам банален въпрос, но откъде могат да се гледат сериите за тези, които са ги пропуснали?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 392
Има ги в замунда,но аз лично ги свалям от пиратите Wink

# 17
  • Мнения: 19 485
Благодаря!

# 18
  • Мнения: 5 710
Ако нямаш проблеми с английския може да ги гледаш и директно от стрийм, аз ги гледам от тук:

http://www.tv-links.eu/tv-shows/Revenge_27079/season_1/episode_7/#search_results

за да се ориентираш по-лесно, когато цъкнеш на епизода, който искаш да гледаш отдолу се появяват линкове на сайтове на които е качен. Имаш няколко кликвания преди да гледаш, например аз избирам обикновено да гледам от  videobb, първите линкове са платени ( амазон и т.н)

# 19
  • Мнения: 19 485
Ако нямаш проблеми с английския може да ги гледаш и директно от стрийм, аз ги гледам от тук:

http://www.tv-links.eu/tv-shows/Revenge_27079/season_1/episode_7/#search_results

за да се ориентираш по-лесно, когато цъкнеш на епизода, който искаш да гледаш отдолу се появяват линкове на сайтове на които е качен. Имаш няколко кликвания преди да гледаш, например аз избирам обикновено да гледам от  videobb, първите линкове са платени ( амазон и т.н)
Благодаря много и на теб! Силно казано е, че нямам проблеми с английския, но предпочитам така да гледам, отколкото да тегля и трия различните серии. Лек ден!

# 20
  • Мнения: 34
Случайно реших да му дам шанс,пък то взе,че ми хареса Mr. Green

Снощи гледах Адвокатът с линкълна,където участва и фалшивата Аманда Grinning Оказа се,че актрисата е рускиня,а не ми беше направило впечатление Simple Smile


Гледах фалшивата Аманда в The Invisible http://www.imdb.com/title/tt0435670/. Там наистина изпъква, а и филмчето много ми хареса.

# 21
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте и от мен!  Hug

Много се зарадвах като видях тема за "Revenge"- макар и на 3-та страница! Embarassed Crazy
Това е сериалът, по който в момента сме най-зарибени със съпруга ми ( а следим немалко сериали- "Добрата съпруга", "Касъл", "Bones", "Person of interest", Covert affairs  Crazy)...Харесвам такъв тип сериали- щипка любов, щипка отмъщение, щипка сапунка, интересни характери и истински талантливи актьори!   bouquet Смятаме, че това е история с голям потенциал и искрено се надяваме сценаристите да съумеят да задържат вниманието на зрителя още мнооого сезони занапред!  Embarassed
Противно на очакванията, главната героиня Емили не ми допада, любимци засега са ми...Нолън и Виктория  Embarassed Какво да се прави, актьорите съумяват да направят героите си симпатични.  Mr. Green Поздравления между другото за Маделин Стоу (Виктория) за номинацията й за "Златен Глобус" в категорията "Най-добра актриса в драматичен сериал"- голяма чест и то толкова отрано!   bouquet
И така, тръпна в очакване на следващата серия...  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 167
Дали вече са качили новата серия в замунда (и субс разбира се Simple Smile  )
Много ми е интересно да видя какво е развитието след паузата.  Емили дали ще я поизоставят хората, които й помагат за отмъщението (Нолън, японеца, Аманда..)

# 23
  • София
  • Мнения: 230
Дааа, излезе серията:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=293667&commen … s=1#startcomments

Субтитрите би трябвало да излязат тази вечер Simple Smile А отзивите за серията са страхотни!  Peace TV fanatic дава рейтинг 4.6 от 5, а зрителите- 4.8 Wink

# 24
  • Мнения: 5 710
Хубав е епизода, оттърваха се от основна дразнеща фигура, лошото е, че май ми отпадна главния заподозрян за убийството на  гаджето й от 1 еп:)

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 392
И аз много се чудя кой стреля по Даниел Rolling Eyes Предполагам с тази сцена ще завърши сезонът.Иначе серията не ми се видя чак толкова силна,просто си знаех какво ще направи Тайлър Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Искам да попитам някой знае ли защо са изтрити всички серии от замунда  newsm78 и бъдещите серии къде ще бъдат качени? Ако някой има информация ще съм му много благодарна.

# 27
  • Мнения: 283
Искам да попитам някой знае ли защо са изтрити всички серии от замунда  newsm78 и бъдещите серии къде ще бъдат качени? Ако някой има информация ще съм му много благодарна.
Аз от арена си го дръпнах днес.

# 28
  • Мнения: 534
И аз от арена тегля Peace Епизодчето ми беше по-лежерно, особено след последното ( 'на прощаване с Тайлър'  Laughing)
А какво стана с 'Ringer', не съм засичала епизоди напоследък  newsm78

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз и в Арена не го откривам. Някой може ли да пусне линк?

Общи условия

Активация на акаунт