Отговори
# 495
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! Посъветвайте ме какво да пия и мен не ме подмина настинка ли е, какво е не зная.Чуствам се много умаляла, имам хрема, запушен нос, болки по цялото тяло и главата.Наливам чай и мед, но май не е достатъчно... Tired

# 496
  • Мнения: 334
Момичета ,много хубаво сте го обясними как се дава гърдата за кърмене  Thinking А какво става с силиконовите гърди  , предполагам че пак ще е същата процедурата? Майки с силикон в гъдите има ли да кажат как е било при тях? Кърма дали ще има , кога ще текне ? Много ме притесняват тези гърди ...  smile3511

вуйна ми има силикон в гърдите и не кърмеше бебето си, казаха й изобщо, че не трябва да кърми или трябва да си махне имплантантите, тя избра да НЕ кърми.По добре се консултирай с хирурга, който те е оперирал  Peace

# 497
  • Мнения: 56
Честит имен ден на всички празнуващи!
Добре дошли на новите мами  Hug Hug
Момичета как си взимате сутиените като размер? аз до колкото разбрах след раждането гърдите наедряват доста. чудя се какъв размер да взема... дали да не е малко по-голям ?  newsm78

# 498
  • София
  • Мнения: 217
Момичета, да ви питам, какво кръвно се счита за високо? Нещо ми стана лошо, започна да ми пулсира главата, почервенях. Мерих си го, но тези ел. апарати не знам дали са точни. Все различни стойности ми показва с горна граница от 146 до 115  #Crazy Не знам кое е истината. Ходих до аптеката да ми го премерят и там горната граница беше 133. Дали това е високо, имайки предвид, че от както забременях кръвното ми е около 100 (горна граница). Трябва ли да се консултирам с лекар или малко да поизчакам?

# 499
  • Мнения: 50
Нещо от полза за пловдивските мами - http://news.plovdiv24.bg/302870.html
Ако някой е заинтригуван може и срещичка да си организираме.

self_control, не е много високо, но след като не се чувстваш добре опитай една бабина рецепта - сдъвчи листа от индрише, ако ти се намират
Ако не се пооправиш по-добре се консултирай с лекаря си

# 500
  • Мнения: 10
Здравейте момичета! Отдавна чета темата и ми се иска да се запиша и аз в групата. Към Теди лично ли трябва да се обърна или и тук посочените данни ще са достатъчни, за да се запиша? Чакам втори юнак с термин 20 декември. Първият ми беше секцио, сега още не знам как ще е Simple Smile Приятен и успешен ден на всички!

# 501
  • Мнения: 1 172
self_control, я по-добре иди да те погледнат - така и ти ще се успокоиш. Да не вземе да стане някоя беля ей така от нищото. Дано се успокоят нещата! Praynig
sanlivkata, виждам термин, второ дете, момче и в профила виждам и от къде си, така че е достатъчно. Ще те запиша след малко. Simple Smile

# 502
  • Мнения: 334
self_control горната е висока, смята се, че над 130 е критична, звънни на твоя доктор и той ще реши какво да правите, не чакай така   bouquet

sanlivkata  добре дошла  Hug Hug
ХЕХЕХЕХ колко много нови мами  newsm44 newsm44 newsm44
много се радвам  Hug Hug Hug

# 503
  • София
  • Мнения: 217
Мерси много. Ще ви послушам и ще звънна за успокоение.

# 504
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, и честит имен ден на именниците!
Аз съм от Айтос, термина ми е на 27.12.
Ще се радвам ако някой сподели мнение за Дева Мария във Ветрен, за сега натам съм се насочила

# 505
  • Мнения: 10
Благодаря за топлото посрещане! Ще се включа пак скоро (надявам се) Simple Smile, че сега ще ми преинсталират компютъра Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 26
self_control горната е висока, смята се, че над 130 е критична ...
Хмм, странно. Моят доктор ми каза, че горна граница трябва да бъде до 140. Аз винаги съм била с кръвно 120/80. ПРез бременността ми се вдигна - 130/80 или 135/80. Док каза, че няма проблем. И аз си се чувствам добре (ох, дано да не чуе /прочете/ дявола, сега като пиша....). Но ако по принцип си с горна граница 100 и изведнъж отива на 135 ...  newsm78 наистина ще е по-добре да те погледнат. Стискам палци да е временно!!  Praynig

Все забравям: Киара, Танче  Hug Hug Hug

Много се радвам за всички нови мами, добре дошли  Hug

# 507
  • Мнения: 444
Добре дошли и на другите нови мами! Днес имаме бум направо!  Hug
Момичета, на мен ми се наложи да си взема по-големи размери сутиени след раждането, защото гърдите ми осезателно наедряха! Може да си оставите 1-2 бройки за след това. Ще намерите кой да гледа бебчо, а вие да харесате и премерите! Peace

# 508
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, и честит имен ден на именниците!
Аз съм от Айтос, термина ми е на 27.12.
Ще се радвам ако някой сподели мнение за Дева Мария във Ветрен, за сега натам съм се насочила

Здравей
сестра ми работи там като рентгенов лаборант. Каза че условията са много добри и се опитва да ме навие да ида да раждам там, само че аз съм от Димитровград и малко сложно ми се вижда после прибирането. Иначе на сайта им е качен ценоразпис, стайте са уютни и акушерките и лекарите любезни. Дано съм ти била полезна.
Хубав ден на всички.

# 509
  • Мнения: 0
Момичета ,много хубаво сте го обясними как се дава гърдата за кърмене  Thinking А какво става с силиконовите гърди  , предполагам че пак ще е същата процедурата? Майки с силикон в гъдите има ли да кажат как е било при тях? Кърма дали ще има , кога ще текне ? Много ме притесняват тези гърди ...  smile3511

вуйна ми има силикон в гърдите и не кърмеше бебето си, казаха й изобщо, че не трябва да кърми или трябва да си махне имплантантите, тя избра да НЕ кърми.По добре се консултирай с хирурга, който те е оперирал  Peace
Ауууууууууууу  newsm45 това хич не  е на добре ...незная защо така се е получило при  нея  newsm78 Но аз като питах за бъдещо кърмене ми каза че няма да имам проблем,това беше преди 3 г. и не го питах за подробности ,но аз някак си се притеснявам . Толкова много мами има тук, няма ли една в моето положение ?  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт