Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 865
margolina
що не хогиш да видят имаш ли изглаждане? ако шийката е цяла, всичко е  нареед

# 736
  • Мнения: 1 516
Цитат
margolina, не е точно тапата .... Тапата е жълтеникава и кръвениста ... На мен ми изтече подобно сополообразно бистро и родих след 12 часа , но аз бях след термин и  това съвсем не значи ,че и за теб ще е така . Имаш ли болки, контракции  Rolling Eyes?
Нямам контракции, веществото беше доста гъсто и жълтеникаво, но без кървави жилки. Ще се побъркам  #Crazy Sick Shocked

Не се побърквай ... Боли ли те нещо ?  Добра идея е да те прегледат , за да се успокоиш  Hug

# 737
  • Варна
  • Мнения: 21
Ех, че хубава новина, Галичка!!! Дано да е все така спокойна Савинка!
Ако имате желание, родили мами, може да качите снимки на малките сладури в албумче във Фейсбук. Да ни дадете малко сили и кураж в последните седмици   bouquet !
Аз пия Феро - Градумет (желязо) и за него винаги ми искат рецепта!

# 738
  • Мнения: 0
Ех, че хубава новина, Галичка!!! Дано да е все така спокойна Савинка!
Ако имате желание, родили мами, може да качите снимки на малките сладури в албумче във Фейсбук. Да ни дадете малко сили и кураж в последните седмици   bouquet !
Аз пия Феро - Градумет (желязо) и за него винаги ми искат рецепта!
Благодаря ти. А по колко хапчета го пиеш и по колко пъти на ден?

# 739
  • Мнения: 0
Еееееееееее, дочаках ви най-сетне да я доизпишете... Mr. Green Хайде добре дошли в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622485.0 ! newsm68

# 740
  • Мнения: 1 516
Ех, че хубава новина, Галичка!!! Дано да е все така спокойна Савинка!
Ако имате желание, родили мами, може да качите снимки на малките сладури в албумче във Фейсбук. Да ни дадете малко сили и кураж в последните седмици   bouquet !
Аз пия Феро - Градумет (желязо) и за него винаги ми искат рецепта!
Благодаря ти. А по колко хапчета го пиеш и по колко пъти на ден?

Тонимама , предозирането с желязо може да ти доведе сериозни проблеми , както и анемията . Не си предписвай лекарства сама , защото това не е витамин .Не пий нищо преди да си се консултирала с лекарят ми . Извинявай, ако ти давам непоискани съвети , но имам чувствтоот ,че ще пиеш желязото по собствена инициатива. Ако е така - опитай да се справиш с храни - веднага ще ти да списък - много по-добре е от това да пиеш лекарства , които не са ти предписани  Peace Peace Peace

# 741
  • Мнения: 723
Галичка, страшно много се радвам, че вече сте си вкъщи и си се гледкате!!  Heart Eyes  От тук нататък само приятни емоции и нямам търпение да качиш снимчици в албумчето и да я видим бебата  Flutter
За тапата - не е задължително да има кървави жилки, само понякога имат. Но дори и да е било тапата не се притеснявай - може и месец да си ходиш с паднала тапа преди да родиш, така че това все още нищо не значи.
За сайтовете с книги за Киндъла малко по-късно ще се включа, че са ми запазени на другия компютър. Само да уточня, че там са основно на английски, т.к. аз само такива чета, но пък има огрооомен избор.
Аз днес ходих до зъболекаря ми за една малка пломбичка + ходих на отворените врати в Токуда, ама нещо се бяха пообъркали с датата и само една неонатоложка имаше. Пак беше интересно де т.к. обясни подробно какво се случва с бебетата по време на престоя им там. Та след 2 седмици пак ще ходя да чуя и другата част от лекцията. И наистина абсолютно нищо не искат да се носи - т.е. само за мен ще взема тоалетни принадлежности, разни устройства за свободното време и помпата за кърма и това е май...
Накупих днес и последните дреболийки като носов аспиратор, ножичка за нокти и разни пособия за даване на лекарства и май съм готова вече. Само остана да изпера дрешките и да ги изгладя....пак се олях с писането   Whistling

# 742
  • Мнения: 0
Ееееееееее, много се радвам да виждам, че се увеличаваме! А старозагорските мами станахме вече 4 с новото попълнение! Crazy Май и ние вече имаме достатъсчен състав, че да си спретваме срещички. Mr. Green marinamihailova, ти ли щеше да раждаш в нашия град? Да вземеш да споделиш кога ще идваш насам да седиш вече тук и да вземем да се организираме... Rolling Eyes
Ами хайде преди някоя да е дошла с количката вече Laughing Laughing Laughing

бобчо добре дошла,би ли споделила при кой доктор ходиш и къде си се насочила да раждаш?
Оффф много се чудя.. или в Аг или в Иван Рилски . Ако съм в Аг - ще е при Даков- секцио. Или в Иван Рилски  при Минчев нормално . Сега последно се навивам сама да е нормално раждането,нямам проблеми за да е секцио (или поне за сега ) Дано и напред да остане така да чукна на дърво.   newsm12 Искам да родя нормално , да  ми текне кърмата навреме и всичко да е ок  preggo май искам това което всяка една бъдеща майка иска.... притеснявам се от упойката от секциото , и дали ще ми текне млякото навреме ....
Ти къде ще раждаш„при кой?
Момичета при секцио - трябва ли да сме без лак на ноктите, без пирсинг ? Трябва ли да режа дългите нокти , който имах само тези месеци от бременността  ?  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт