Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 217
self_control  този черния сутиен (който го има само в черно) на Триумф на каква цена е, че не виждам на сайта? Изглежда много добре  Party


И двата бяха по 30 и няколко лева. Не мога да кажа точно, защото взех и двата и една нощница и трите бяха по 30 и нещо и не помня точно кое колко беше. Това е от магазинът им в аутлета до метро. Имат 30% намаление. Това е информация от събота.

# 481
  • Мнения: 1 172
Ееееееееее, много се радвам да виждам, че се увеличаваме! А старозагорските мами станахме вече 4 с новото попълнение! Crazy Май и ние вече имаме достатъчен състав, че да си спретваме срещички. Mr. Green marinamihailova, ти ли щеше да раждаш в нашия град? Да вземеш да споделиш кога ще идваш насам да седиш вече тук и да вземем да се организираме... Rolling Eyes

# 482
  • Мнения: X
въпрос за сутиените - защо е задължително да се носят сутиени за кърмене постоянно 24 часа в денонощието  newsm78, аз съм с малки гърди и сега малко са пораснали и не мисля, че пък ще увиснат, ако е за това.

Това пък от къде? Честно казано, няма сила на земята, която да ме накара да нося сутиен 24 часа в денонощието. Нося чашка Д/Е...

Непланирано планирано секцио - НЕ. Това си е операция по спешност, имам едно такова секцио, втори път никога. Освен, ако не тръгне по-рано от насрочената дата...  Crossing Arms

# 483
  • Мнения: 473
Стефи на мъжете някои работи трябва да им се обясняват. Изглежда не са много наясно с темата за бременноста. Затова аз на моя мъж отдавна му обяснявам кое как е. Искам да е наясно и той да си прави сметките. Ако се притесняваш, че бебето може да се роди по-рано и няма да можеш да обикаляш по магазините, направи го сега. Направи си списък с нещата които си харесала и евентуално ако се наложи таткото може да ги купи и сам.  Peace

За кърменето....за да не се разраняват зърната, бебето трябва да захапе и зърното и част от ореолата. За целта не трябва да бутаме зърното в устата на бебето, а да го оставим само да я намери. Когато я намери то отваря широко устичка и точо в този момент му я даваме, така то успява да захапе и зърното и ореолата. Надявам се да съм успяла да го обясня. Това е на което ни учеха  на лекциите за бременни, но да видим дали ще успея да го приложа и на практика.  Grinning

Честит имен ден на всички именници.     bouquet

# 484
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Не зная, аз за това питам. Значи не се водя самотна майка? Това разбрах. А при детската градина как е въпроса? Много ти, нали може на ти, благодаря. Радвам се, че ми отговори. А знаеш ли дали се плаща бащата като признава детето в родилния? Тази декларация, дето се попълва, плаща ли се?


в София се плащало в болницата, аз съм от Плевен и живея в Ловеч и не се плаща нито лев  Peace
А за документите за детски съм абсолютно сигурна, че и дори да е припознал децата ти доходите на мъжо не ги изискват никъде Peace

Не е така, в София ги искат. Зависи на кого ще попаднеш. За това казвам проверете си конкретно в района.

# 485
  • Мнения: 0
Към stefito - да в 9 лунарен месец си. Дано да съм ти полезна. Simple Smile

В горния десен ъгъл на всеки пост има едно бутонче - цитат. Peace
Благодаря ти!

# 486
  • Мнения: 39
Здравейте момичета.
Аз си проспивам живота от 2 седмици насам...сигурно организмът ми се подготвя,знам ли.

# 487
  • Мнения: 13
Е кво искате да кажете че аз съм вече в 9 месец ли newsm78 34г.с.
9 месец не почва ли от 35г.с. newsm78 newsm78 newsm78

9ти месец е от 36 до 40 г.с.

Благодаря
  bouquet  bouquet  bouquet


Мелка по добре спинкаи да не ти се въртят глупости като на мен из главата,и на мен уж ми се спи едно такова а като легна и съм ей така #Shocked но вечер виж легна ли и съм пън

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 13:08 от stefito_8986

# 488
  • София
  • Мнения: 26
Гумените килимчета са супер, изолират много добре от студен под. Аз лично ги лепя, така че няма опасност детето да откъсне парче. Големият плюс е, че по всяко време може да ги измия със сапунена вода в банята.
Galactic Voyager, с какво ги лепиш? Много ми хареса идеята за такъв килим, гумен  Party Radostche предложи да го залепя върху линулеум, дали ще стане?

tonimama добре дошла  Hug

# 489
  • Мнения: 0
Ееееееееее, много се радвам да виждам, че се увеличаваме! А старозагорските мами станахме вече 4 с новото попълнение! Crazy Май и ние вече имаме достатъчен състав, че да си спретваме срещички. Mr. Green marinamihailova, ти ли щеше да раждаш в нашия град? Да вземеш да споделиш кога ще идваш насам да седиш вече тук и да вземем да се организираме... Rolling Eyes
Теди , с голямо удоволствие бих дошла на  организарана среща за бъдещи мами Simple Smile Нека раздуем коя , каде и как ще ражда Simple Smile  newsm07

# 490
  • Мнения: 0
Гумените килимчета са супер, изолират много добре от студен под. Аз лично ги лепя, така че няма опасност детето да откъсне парче. Големият плюс е, че по всяко време може да ги измия със сапунена вода в банята.
Galactic Voyager, с какво ги лепиш? Много ми хареса идеята за такъв килим, гумен  Party Radostche предложи да го залепя върху линулеум, дали ще стане?

tonimama добре дошла  Hug


Мерси, Tonita! Как да си направя и аз лентичка? Отново благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 13:21 от tonimama

# 491
  • Мнения: 0
Стефи на мъжете някои работи трябва да им се обясняват. Изглежда не са много наясно с темата за бременноста. Затова аз на моя мъж отдавна му обяснявам кое как е. Искам да е наясно и той да си прави сметките. Ако се притесняваш, че бебето може да се роди по-рано и няма да можеш да обикаляш по магазините, направи го сега. Направи си списък с нещата които си харесала и евентуално ако се наложи таткото може да ги купи и сам.  Peace

За кърменето....за да не се разраняват зърната, бебето трябва да захапе и зърното и част от ореолата. За целта не трябва да бутаме зърното в устата на бебето, а да го оставим само да я намери. Когато я намери то отваря широко устичка и точо в този момент му я даваме, така то успява да захапе и зърното и ореолата. Надявам се да съм успяла да го обясня. Това е на което ни учеха  на лекциите за бременни, но да видим дали ще успея да го приложа и на практика.  Grinning

Честит имен ден на всички именници.     bouquet

Lara8, за кърменето - много добре го обясняваш. Без да съм знаела предварително и без да съм посещавала лекции - и с двамата ми сина явно някак инстинктивно точно така правех...-изчаквах да усетят гърдата до устенцата си и като отворят я бутвах колкото може повече. Така по-хубаво засмукват и не се дразнят зърната/или поне не чак толкова много/. Иначе, спомням си, че задължително след кърменето и изцеждането се мажех с някакъв крем, който омекотяваше зърната и ареолите.../ама не помня как се казваше/...


Исках да ви питам - какви столчета за кола ще използвате? За малкия имах кошница/столче/, на Chicco, с долна допълнителна част, която се позиционираше в колата и беше много лесно на качване и слизане - натискаш само едно копче и щрак - сваля се...и обратното...а не на всяко качване да се връзва с колана, а на слизане да се маха...много удобно беше/ама след втория ми син раздадох абсолютно всичко с мисълта, че повече няма да раждам..../ А сега такова столче/кошница не мога да намеря.....

# 492
  • Мнения: 473

Как да си направя и аз лентичка? Отново благодаря предварително.

Пратих ти инфо на лични.

# 493
  • Мнения: 0

Как да си направя и аз лентичка? Отново благодаря предварително.

Пратих ти инфо на лични.
Много си любезна.   bouquet

# 494
  • Мнения: 0
Момичета ,много хубаво сте го обясними как се дава гърдата за кърмене  Thinking А какво става с силиконовите гърди  , предполагам че пак ще е същата процедурата? Майки с силикон в гъдите има ли да кажат как е било при тях? Кърма дали ще има , кога ще текне ? Много ме притесняват тези гърди ...  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт