Бяла зима наближава, февруарчето нехае - скача, пее и играе! (38)

  • 25 361
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 110
Слънчи, заглавието е супер, амааа... аз такова... предлагам да отбележим новото попълнение в отбора. Дано не се сърдиш. Blush

Аз предлагам следното:
Празник сред февруарчета настана - синеоката  Алекса кака стана

Амааа ми е малко тъпа римата, та съм съгласна и на корекции и то драстични.  Crazy Mr. Green

Айде пишете по-бързо, че ако Теди роди междувременно ще трябва и нея да я включим.  hahaha

Ла вида, викам да се радваш на фината си фигура още няколко месеца и пролетта да раздавам пчеличките, м?

# 721
  • Мнения: 307
Таничка,прекрасна,прекрасна е Ния!Толкова сте хубави всички!Седя и си плача пред монитора от радост!Много ви обичам!Желая ви много щастие!

Слънчи,Юхче заглавията са ви супер!Юхче твоето е по в тон с атмосферата в темичката Simple Smile Ако искате сега твоето,после на Слънчи Hug

# 722
  • Мнения: 163
Празник сред февруарчета настана - синеоката  Алекса кака стана
Yo! Drunk  friendship  superuu

# 723
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Празник сред февруарчета настана - синеоката  Алекса кака стана
Yo! Drunk  friendship  superuu
  Hands Clap

# 724
  • Мнения: 85
Да се включим и ние към възхитилите се от НИЯ  Heart Eyes .Определено прилича на мама...и с Али виждам прилика...да е жива и здрава мишонката...колко мачкане я чака...
Коте-ние пишкаме седнали...
Ради-дано Али се оправи бързо,мъчно ми за милата душичка...
Ла Вида-и аз искам 3-о но мъжо не е навит...пък формата пак ще си я върнеш...
Камбанчо-аз държа играчките в ето това
Писах си с ВЕЛВ-чакат коледен подарък сестричка за Дамян.Много са добре,свикнали са вече в Англия,но тя пише само май в ЛЛЛ.
Това е от нас -лека вечер

# 725
  • Мнения: 40
Слънчи, заглавието е супер, амааа... аз такова... предлагам да отбележим новото попълнение в отбора. Дано не се сърдиш. Blush

Аз предлагам следното:
Празник сред февруарчета настана - синеоката  Алекса кака стана

Амааа ми е малко тъпа римата, та съм съгласна и на корекции и то драстични.  Crazy Mr. Green

Айде пишете по-бързо, че ако Теди роди междувременно ще трябва и нея да я включим.  hahaha


Разплакахте ме... от щастие и умиление... Иринка, гушкам те, миличка.  Hug Ще се постаря скоро да ви прочета и да пиша подробно, че имам много за разказване. Обичам ви и аз всичките!  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 1 131
Таничка,прекрасни снимки и прекрасна Ния.Целувам ви и двете...и особенно Аленцето  Hug

# 727
# 728
# 729
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !  Hug

# 730
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!  bouquet
Ире, туй щолен лий? Mr. Green

# 731
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен!
Мерси за кафенцето,вече изпих моето и се чудя за второ ама май навън ще си го изпия.Ивето е станала от 7 и 15,аз вече изчистих,измих чиниите,подредих и сега спокойно седнах пред компа,Ивето си играе,чакаме да стане 10 и 30 и да излизаме.
Снощи украсих ме елахата,оказа се,че лампичките ни са изгорели,Моника голяма радост,почти сама я украси и за награда получи от онези календарчета с шоколадови бонбони дето жсеки ден по едно прозорче отваряш,броят дните до Коледа.
Ивето изобщо не е погледнала елхата,не я интересува,а ние се притеснявахме,че ще я дърпа.

# 732
  • София
  • Мнения: 847
Добро утро!

Боже, Юху, ти си само акъл и мозък, както казваше баба ми!  Laughing
Ама разбира се, че твоето заглавие, как може да съм толкова куха да пропусна това велико събитие  ooooh!
Абсолютно заглавието на Юху, как няма да отбележим появата на прекрасната Ния  Heart Eyes
Оф, имам работа за целия китайски народ, а ме мързи да гледам. А и довечера съм ПАК!!! на родителска среща, тоя път на Алианса.
Да взема аз да ходя да си гледам домакинската работа, а после, като посвърша, да се събудя и да пиша по-подробно!

Хубав ден!   bouquet

# 733
  • Плевен
  • Мнения: 52
Добро ви утро.
Танче, много красиво семейство сте. Да сте живи и здрави всичките. Замислих се...колко щастлива изглеждаш, а аз като родих Тино...не изгледах нито щастлива, нито готова за това. Дано сега с Радост нещата да са по-различни. Но ти направо грееш, таткото също е много хубав, вуйчото също...явно целият ви род са красавци. Да ви е честито новото попълнение. Гуш!
И двете заглавия ми харесват, но наистина трябва да посрещнем Ния с добре дошла на този свят. Дано да й предложи прекрасни неща Simple Smile

# 734
  • Мнения: 3
Добро утро
така е Мери с първото още не осъзнаваш какво става,не знаеш още на кой свят се намираш/аз поне бях така/а второто вече е по съзнателно,знаеш какво се случва и си по спокойна
лек и хубав ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт