Форумски липси - 4

  • 95 529
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
Даа, ровя се тия дни из стари теми и... никой не може да ме убеди, че затъпяването на форума е субективно усещане  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 142
Субективно у множество субекти си отива към обективно.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
Даа, ровя се тия дни из стари теми и... никой не може да ме убеди, че затъпяването на форума е субективно усещане  Rolling Eyes

Виж държавата в какво се превръща ... защо форумът да прави изключение ?
Когато ежедневието и нощите са изпълнени с Азис, Преслава, НиЛо и т.н.,
когато книгите ги виждаш единство минавайки покрай някоя сергия,
когато новия парцал от Илиянци е по-ценен от книга за собственото ти дете,
тогава какво очакваш да има и тук ?
И за съжаление ще става все по-зле  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 063
...Форумът ...силен отлив на мозъчно-активна маса за сметка на... ами, просто на маса... по този въпрос не мисля, че има какво да се стори.

Преди време в тази тема се опитах да напиша нещо в този дух, метафорично. Но потресена потребителка, да не я споменавам, 'заваля' с думи върху личността ми, та 'прибрах' (изтрих) моите. 
Хубаво, че откривам сходни погледи (и в последвало мнение). Peace

Иначе Sedada. Tsugumi. Криста.

# 34
  • Мнения: 5 710
помня изказването, беше 'нещо в духа' на това, че никой тук не ти носи 'другост'.
съвсем в духа на казаното , наистина

# 35
  • Мнения: 1 063
Виждам колко добре следиш мненията ми.  Wink А аз скоро те забелязах, Лени! (нали така, по предишен акаунт). Whistling
И не, не бе в тази тема това мое изказване.

Всъщност, съвсем по темата, смяната на акаунт заради форумски имидж ли е, т.е. на 'изложил се'  потребител или с много негативи на номинации...?









# 36
  • Мнения: 5 710
моят ли имаш предвид? В миналата тема обясних защо съм го сменила, върни се да прочетеш, щом съм ти интересна.

Аз веднага те забелязах, тъй като носиш 'другост". Напомни ми на друга потребителка  (май е замразила акаунта си и може би пише под вънкашност нова тайна) , която в зората на кино темата влезе с широко обяснение как никой не й е на нивото,  какви дипломи има и едва ли ще бъде разбрана от пишещите кино - плебеи.

Така или иначе, ако съм те засегнала с нещо, не е било насочено лично и ако си го приела лично, официално ти се извинявам.

Липсва ми Мистик

Последна редакция: сб, 12 ное 2011, 10:14 от 10 c's

# 37
  • Мнения: 1 063
Въпросът ми не е към теб, тук пишат и други личности.  Stop

Аз веднага те забелязах, тъй като носиш 'другост". Напомни ми на друга потребителка  (май е замразила акаунта си и може би пише под вънкашност нова тайна) , която в зората на кино темата влезе с широко обяснение как никой не й е на нивото,  какви дипломи има и едва ли ще бъде разбрана от пишещите кино - плебеи. ...
Липсва ми Мистик

Описваш Мистик във въпросната тема, която и на мен ми липсва.

("Другост' Лени или 10 c's, е да получа някаква информация може и за културно събитие, ситуация от дадената страна, град, в който пребивава/ живее потребителката, а не от мен да разбира какво дават по кината в държавата й  например, ясна ли съм, че нали нямаше лични за мен? А и културата на поведение е много различна! В Италия (например) съм чувала Grazie и Prego, когато се разминавам по тънките улички, това не чета/не срещам в поведението на пишещите живеещи в стараната при спор или различие в мненията, не е необходимо буквално приложение; усеща се българският манталитет да 'блъскаш', 'съскаш'...)

Не приемам извиненията ти, съжалявам, доста грозен език си ми държала за да не е лично, защото точно се занимаваше с моята персона, а не с мое мнение. Но оценям, че езикът ти е приличен, днес! Peace

# 38
  • Мнения: 4 300
Ако имате предвид Мистик от Франция, пише в темата за мъжа скорпион, поне доскоро.
пп. предупреждавам, ако имате мъж скорпион не четете там, освен ако не планирате самоубийство:)

Аз пък тези дни се сетих за една Лора, която липсва от години.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Аз пък тези дни се сетих за една Лора, която липсва от години.

И аз! (вчера) За журналистката, нали?

# 40
  • Мнения: 5 710
А, нямам нищо против и да говорим на различни езици, Ив  Simple Smile
Ти не си ме разбрала, аз не съм те разбрала - нормално за форум, и двете няма да загубим сън от това.

# 41
  • Мнения: 3 405

Аз пък тези дни се сетих за една Лора, която липсва от години.

И аз! (вчера) За журналистката, нали?

Видях я в една от старите теми. И на мен ми липсва.
И чандра.
И Verdad тук във форума.

# 42
  • Мнения: 1 063
Да, същата Мистик.
Всичките ми 'записвания' в темата са с липсващите Чесън, Лора, Verdad тук (хубаво казано Simple Smile).

# 43
  • София
  • Мнения: 5 074
А на мен ми липсва Бабилия... много ми липсва и ще продължава да ми липсва...
Днес научих, че е починала.

# 44
  • Мнения: 10 547
А на мен ми липсва Бабилия... много ми липсва и ще продължава да ми липсва...
Днес научих, че е починала.

Настина ли? Ако е вярно, нека почива в мир, рядко позитивна, интелигентна и интересна жена.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт