ХУБАВА КОЛЕДНА НОВИНА...НО ИМАМ НУЖДА ОТ ИНФОРМАЦИЯ

  • 1 606
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
4estito i ot nas!!! lekarite 4esto burkat-taka 4e ne se sumnjavam 4e vsi4ko 6e bude nared!!! Party

# 16
  • Мнения: 1 938
Мисля че щом са минали години от химиотерапията, няма да има опасност за бебето сега.
Желая лека и безпроблемна бременност на приятелката ти и нека се сдобие с хубаво и здраво бебе!  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 069
Да са живи и здрави и тя и бебо , но според мен задължително трябва да се направи консултация с генеколога и и с онколог!

# 18
GrinningЧестито и от мен това е най прекрасното не6то което се е слу4ило на твоята приятелка пожелавам и много лека бременност и господ да я пази!  newsm51

# 19
  • Мнения: 4 195
Май4ета искренно ви благодаря от мое и от нейно име.тя естественно 6те иде при специалист но аз се 4удех дали няма някоя друга мама с подобен проблем просто да сподели опит.а ина4е сте една огромно подкрепа за която още веднъж БЛАГОДАРЯ:)  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цитат
Да са живи и здрави и тя и бебо , но според мен задължително трябва да се направи консултация с генеколога и и с онколог!
и аз мисля така.
Успех и много късмет!
Весели празници!
            bouquet

# 21
  • Мнения: 3 069
Моята история е сходна като на твоята приятелка , но сте дали малко информация , оперирана ли е , химиотерапията колко е продължила , рак на какво е имала , това е важна информация по която може да се предцени!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Страхотна новина!ЧЕСТИТО!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 195
Emoli опрерирана е.рака е бил на гушата но е махнат и далака.имало е и химиотерапия и лъ4етерапия - облъ4ване,била е без коса и тн.то4но 5 години са минали от тогава.и докато са я облъ4вали не са и слагали покритие на яичниците.това е което знам

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
това е страхотна новина безпроблемна бременост й желая  Heart Eyes
не съм много компетентна но знам че след такива манипулаций докторите препоръчват да минат 5 години и тогава да забременее жената но при тях също така са минали няколко години така че се надявам всичко да е наред и в края на краищата всичко е божа работа

# 25
  • Мнения: 5 317
Честито.
Стискам палци всичко да е наред.
 newsm10 newsm10  newsm10 newsm10 newsm10

# 26
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Бог си знае работата! Стискам палци всичко да е наред! Бъдете здрави и приказна Нова година!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 072
Честито! Дано всичко да е наред и скоро да гушка малко здраво бебче! Hug

# 28
  • Мнения: 3 069
Вики1, аз съм оперирана от карцином на шийката на матката миналата година юни месец, но не са ме облъчвали и минах без химиотерапия, само с интензивен лекарски контрол до момента.Карцинома беше в доста напреднала фаза.Аз лично и препоръчвам да направи една консултация с доцент Кърлов, които е шеф на генекологията в раковата болница.Тои е много компетентен и беше мои оператор.Има и частен кабинет, прегледа при него е 20лв.Телефона му е 0887 782660.Ако се налага по негова предценка, тои ще я прати на консултация там където се налага, имам му пълно доверие.Пожелавам успех на приятелката ти и каквото и да стане трябва да гледа напред!!!

# 29
страхотна новина newsm03не съм чувала за по-добър подарък за коледа от този.дано всичко да е наред Praynigще се моля за нея.

Общи условия

Активация на акаунт