Да изживееш нечий чужд живот ?

  • 2 582
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 962
Само отделни  житейски епизоди и само на литературни герои.Места, случки, други времена.
На реален човек животът не ми се е нравил дотолкова, че да ми се прииска да го изживея.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
И аз само отделни моменти с уговорката че ще са в допълнение, а не в замяна.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Като по-малка много си мечтаех да получа писмо от "Хогуортс". Не съм искала да съм някой от "по-специалните" герои - стигаше ми просто да уча там (скромничко  Blush).
В по-късен момент много исках да съм в ролята на Елизабет Бенет от "Гордост и предразсъдъци". Много романтично е представена онази епоха. Не само любовно-романтично имам предвид.
Иначе не съм имала желанието да живея нечий чужд живот на реална личност. Някакъв момент може би - пътуване, среща с интересен човек, емоция - да, но живота изцяло - определено не.
jullianna, и на мен ми стана интересно. Разкажи повече. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 154
Да ! На Джаки Кенеди - интересен живот !
Юлиана,разкажи за дядо си и на мен ми е интересно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Дядо ми беше уникален човек.
Бохем и жител на света.
Благодарение на професията му - оперен певец,
обиколи целия свят. Пял е на едни от най-известните оперни
сцени в света, рамо до рамо с най-големите оперни певци -
Пласидо Доминго, Хосе Карерас, Лучано Павароти, Борис Христов,
Николай Гяуров, Райна Кабаиванска, Гена Димитрова и още, и още ...
Имаше приятели от целия свят, които често ни гостуваха.
Историите му бяха безкрайни и обичах да го слушам с часове.
Един човек с прекрасно семейство и много приятели.
Всяко събиране в къщи беше един малък празник, с много песни,
уникални разкази, снимки. Един живот, изпълнен от край до край
с интересни преживявания, емоции, паметни срещи и събития.
Затова и винаги съм искала моя живот поне малко да прилича на неговия  Hug
Сега, когато него вече го няма, чувствам една огромна празнина  Cry

# 20
  • Мнения: 61
Хм...... хубав живот е имал дядо ти, а най-важното може би е , че внучката му го е оценила!
Нормално е всеки поне за малко да си е представял, че ако беше живял като еди кой-си..... Аз едно време исках да ставам певица..... сега съм в такъв кръговпат работа-даце-работа, че понякога ми се струва, че от мечтател, станах просто ноблюдател.....
Дъщеря ми казва, че иска да стане принцеса за женене!
Но като гледам например хубав филм - аз просто съм вътре...... / ама пример в момента не мога да дам/.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Абсолютно не! Хубав-лош, животът си е мой. Чуждият живот си е чужд, продукт от различни обстоятелства, характер и случайности.

# 22
  • хасково
  • Мнения: 290
Никога,ама никога!Не бих пожелала да заменя и един миг от живота си.Със всичките му радости и трагедии,победи и поражения,извървени пътища и пропуснати такива,хора забравени и хора останали в живота ми.Той е уникален и аз съм тази,защото живея този живот.Разбира се живота на някой друг е предизвиквал в съзнанието ми възхищение или презрение,но никога не съм пожелавала аз да го изживея.

# 23
  • Мнения: 21 586
  Разбира се. Много чужди животи бих искала да изживея, и реални и измислени. Нали затова са книгите и филмите, да ни дадат такава илюзия, поне за малко.

Общи условия

Активация на акаунт