СТРАХ МЕ Е! МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

  • 2 466
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
Два месеца опити на тази възраст не са повод за притеснение. Не се вторачвайте още от сега в тези изследвания. Бебетата стават когато трябва  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 68
Момичетата са ти казали по-горе,много малко сте опитвали, за да се страхуваш така. Ние опитваме от 9 месеца и съм с над 10 годинки по-голяма от теб и... все още не съм се стреснала толкова. Мисля си, че понякога това, което пречи е именно "фиксирането" върху идеята за забременяване. Успех! Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 24
така е,но аз вече един път съм имала хламиди преди 2 год. излекувах ги, сега пак открих,че имам лекувам ги,но тези хламиди,знам какво причиняват... чела съм още много фактори,които пречат,ако имаш развалени зъби,ако не пиеш достатъчно,витамини,стрес,спермата на партниоора

# 18
  • София
  • Мнения: 35 950
dandarova

След като приключи лечението направи Хидротубация или Цветна снимка за да си спокойна, че няма поражения от прекараните инфекциозни процеси
Ще чакаме да пишеш какви са резултатите
Успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 24
благодаря Simple Smile а само да попитам тези изследвания скъпи ли са? чувала съм,че са болезнени и са над 100 лв

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
благодаря Simple Smile а само да попитам тези изследвания скъпи ли са? чувала съм,че са болезнени и са над 100 лв

Поносимо болезнени Simple Smile - не е страшно, не се притеснявай Simple Smile

Ето ти клиниките - адреси, сайтове - разгледай цените:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 65&Itemid=109

напр. http://www.ivf.bg/index.php/bg/ceni

# 21
  • Мнения: 6 395
Ако лекувате хламидии, никакъв  секс без предпазни средства докато нямате и двамата отрицателни, кръвни изследвания  Naughty Иначе рискувате реинфиктиране, това е упорита инфекция. В това число и френска любов. Ако хламидията е нелекувана дълго време, тогава поразява, евентуално репродуктивните функции, на този етап гледайте да се излекувате и да не се инфектирате пак, не мисли за по страшни неща, фокусирай се върху лечението.

Общи условия

Активация на акаунт