Спамо-чат /07.11-13.11/

  • 33 531
  • 2 875
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 75

БАем,бАем...на пъп. Crazy Whistling
 Joy

счезвам....беше ми много приятно ...обичам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Shocked вЕрно имаш бъг. Кво ядеш,кво пиЕш?!... Crazy   Joy hahaha


# 2 836
  • Мнения: 194

БАем,бАем...на пъп. Crazy Whistling
 Joy

счезвам....беше ми много приятно ...обичам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Shocked вЕрно имаш бъг. Кво ядеш,кво пиЕш?!... Crazy   Joy hahaha



Пиенето същото...иновацията на трапезата е червеното цвекло  Mr. Green, ама ти не си прави изводи, щото е рано да се каже Hug Joy hahaha

# 2 837
  • Мнения: 15 619
Една и съща комета ще ни е праснала, Кам. И аз се обновявам с червено цвекло.  Joy И не само де.  Mr. Green

# 2 838
  • Мнения: 194
Лунче , свекитУ го прати от село, никой не го ареса...и аз да не ставя зян Embarassed

# 2 839
  • Мнения: 75
И аз нагъвах такива червени корени,ама ич не усещам прилив на любезности... hahaha Joy hahaha
Щом рАкията е същата . . . остава да си смЕнила придружителя... Thinking Или си лЕпнала още един поне...  Simple Smile Crazy

# 2 840
  • Мнения: 15 619
Лунче , свекитУ го прати от село, никой не го ареса...и аз да не ставя зян Embarassed
Сутрин го пия с моркови. Изключвам всички налични рецептори и гълтам.... Да не ставам зян. Blush

# 2 841
  • Мнения: 194
И аз нагъвах такива червени корени,ама ич не усещам прилив на любезности... hahaha Joy hahaha
Щом рАкията е същата . . . остава да си смЕнила придружителя... Thinking Или си лЕпнала още един поне...  Simple Smile Crazy


Ох бееееееее ...приеми , че сме играли канадска преди 2 дни  Mr. Green Joy...охххх така ли съм изглеждала отстрани Sad(((

# 2 842
  • Мнения: 194
Лунче , свекитУ го прати от село, никой не го ареса...и аз да не ставя зян Embarassed
Сутрин го пия с моркови. Изключвам всички налични рецептори и гълтам.... Да не ставам зян. Blush

аааа това не го мога....сутрин са ми изострени рецепторите като на бременна хлебарка...абсурд Crazy

# 2 843
  • Мнения: 15 619
Мани,мани! Виж само, какви жертви правя само и само да не се зяносам.  Crazy
Сторме, от туй железен ставаш, не любезен.  Whistling Whistling Whistling

# 2 844
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 Shocked
 Crazy
 Joy

# 2 845
  • Мнения: 194
дигам парцалките и утре пак да сте тука ей....стоплихте ми душицата Hug Heart Eyes Hug

# 2 846
  • Мнения: 15 619
И умната!  Mr. Green
Доромска, мъж ли видя? Whistling

# 2 847
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 wavey

# 2 848
# 2 849
  • Мнения: 183
Ми то около мене руси нЕма  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт