спа хотел Съни гардън - Вършец

  • 19 211
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Монтана
  • Мнения: 5
Да, има. Дадоха ми и чехли. С хавлиите в асансьора и долу на басейна - удобно, дискретно Simple Smile

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 5
Току-що обявиха на страницата 15% отстъпка през делничните дни до 30 април.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Току-що обявиха на страницата 15% отстъпка през делничните дни до 30 април.
Да, видях,че отново има промо пакет, но вече сме резервирали, а тогава ни направиха 10% отстъпка. Така че не губим почти нищо Simple Smile Благодаря още веднъж! Simple Smile

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Снощи се прибрахме от кратката ни почивчица Simple Smile Очарована съм от хотела, горещо го препоръчвам!!!Много топло и чисто, всичко работи на макс ( Макар да бяхме почти сами в хотела, за 3дни видях на едната закуска възрастна двойка и един следобед майка с две деца в басейна ) Чак ме е яд, че такъв хубав хотел стои празен! Басейна е много топъл и чист, парната баня и сауната работят нон-стоп.Стаите се почистват всеки ден, дори мокетчето в асансора сменяха всеки ден. Във Виенския салон има страхотен чийзкейк Simple Smile. На вечеря ходехме в механата на х-л Преспа.Опитахме и пъстървата при Сталин - най-вкусната, която съм хапвала!Качихме се до х.Ком, връх Околчица, Черепишки манастир, Ритлите и къшата на баба Илийца.На връщане през Монтана, Леденика, хапване в Ботевград  и вечерта се приземихме във В.Търново приятно изморени Simple Smile Очарована съм от района, т.к. до сега не бях ходила на северозапад:) Със сигурност вече ще го препоръчвам за отдих и пълен релакс и съответно и хотела ще е на първо място в препоръките!!!

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 5
Радвам се, че ви е харесало! Пожелавам ви следващия път да посетите и Белоградчишките скали, пещерата "Магура", Лопушанския и Чипровския манастир! Предполагам в "Леденика" сте минали през "чистилището" и сте си пожелали нещо в "кладенчето на желанията"?

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Радвам се, че ви е харесало! Пожелавам ви следващия път да посетите и Белоградчишките скали, пещерата "Магура", Лопушанския и Чипровския манастир! Предполагам в "Леденика" сте минали през "чистилището" и сте си пожелали нещо в "кладенчето на желанията"?
Минахме Simple Smile)) А за следващия път сме оставили Видин и Белоградчик Simple Smile Пак ще се върнем в района, много ни хареса! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 416
Здравейте,да изтупам малко прахта Mr. Green
Благодарение на тази тема и още няколко мнения в други подобни за хотелите във Вършец се спряхме на този хотел.С няколко реда ще се опитам да помогна на други хора като мен,който досега не са ходили там и се двоумят къде да отидат.
Път до хотела и самото му намиране :Пътувахме от София през Петрохан до с.Бързия и след това пътя за Берковица,като на около 1км. след Бързия завихме на дясно за Вършец,пътя е супер без никакви забележки,пътува се спокойно и комфортно за около 1,30мин.(избрахме този маршрут,защото видях на картата къде се намира хотела и от къде ще е по-добре да се мине,а и този маршрут го минавам много често,защото съм родом от Монтана Embarassed-баси и досега не бях ходил там,колко съм изгубил  newsm78).На самото влизане има достатъчно табелки да те упътят как да стигнеш до хотела без никакви проблеми,бързо и точно.
Хотел:Хотелчето не е много голямо но на пръв поглед е много уютно и компактно,намира се в самия център,около него има парк с детски площадки и е удобно да се разпределяш във всякакви посоки - кеф ти,кафе или механа,кафе или разходка в парка.Зад самия хотел е паркинга на хотела който има връзка със самия хотел,но не е проблем ако има място може да се спира и пред самия хотел,без да се притесняваш за синя или зелена зона  #2gunfireСамия хотел от вътре изглежда много приятно,чисто,удобно,ново/запазено оборудване и много масивно,с врачанския камък който се набива от всякъде в очите ти(на нас ни хареса много)всичко е в камък-стени,первази,стълби,парапети и орнаменти навсякъде
Персонал:Много мили и отзивчиви хора,постоянно усмихнати и готови да помогнат с каквото могат,всеки ден се чистеше стаята и се слагаха кърпи ако ти искаш(просто старата я слагаш на земята и като се прибереш в стаята вече имаш нова,разбрах го по странен начин,просто ми беше паднала едната кърпа от закачалката и видях че е поставена друга нова Praynig)
Стая:Ние бяхме в нормална двойна стая която даже е една от стайте снимани в сайта на хотела  Mr. Green,чистота отвсякъде,с мокет на пода,кърпи 3 размера чисти и ухаещи на хубаво,банята чиста с душ кабина и заредена богато с козметиката-много хубави душ гел и шампоан-ухаеха невероятно и бяха доста трайни Peaceимаш халат и чехли с който чрез асансьорчето слизаш директно на СПА-то
СПА-то:да си дойдем на думата Embarassedза това което отидохме получихме предоволно много.Басейн-чист с минерална вода 34-36 градуса  ,джакузи-в единия край на басейна е и малко му се губи смисъла,но пак е по-добре отколкото без него,там водата е малко по-хладка около 32 градуса Mr. Green,парна баня-уникално нещо,голяма и просторна,като имаше едно момиче което слагаше през някакъв интервал от време някакви масла с мирис на евкалипт,сауна-постоянно на около 90-95 градуса,но е малко тясна да речем спокойно за около 4-5 човека не повече,финландски душ-за мен нещо много яко с тази ледена кофа/ведро вода която изливаш върху теб след сауната или парната баня.
Всичко е много чисто и подредено,
Фитнес:на пръв поглед много добре зареден,но се оказа че половината уреди(най-важното колелото и единия степер,добре че работеха поне пътеките-2 на брой) са повредени,което малко ме разочарова,но все пак сме отишли на СПА Crazy
Храна:Ние само закусвахме в хотела,но съм очарован,закуската беше тип"Шведска маса"имаше от всичко по-много и постоянно се зареждаше(като чета се оказва че сме улучили хотела да е пълен целия и постоянно слизаха хора да закусват).Предлагаха се два вида колбас,сирене,кашкавал,зеленчуци,хляб+тостер за препичане,масло,сладко,мед,топла закуска по три вида(кроасанчета с масло-баница вита-солен кейк,редена баница-мекици-пита със сирене и т.н.)сокове-2 вида,мин.вода,топли напитки всякакви,топло мляко,3 вида зърнени закуски + мюсли,кисело мляко,варени яйца,пържени яйца на очи,плодове-2 вида ябълки и мандарини и най-странното за мен сладък кейк или курабии за кафенцето  Laughing.
Вечер ,а и през деня ако огладнеехме ходихме в Преспата - много яко и евтино,къща за гости Свети Георги-много хубави неща се предлагат,специфични за региона,Митницата-аз поне не го препоръчвам,по занемарено отвътре,мирише лошо и за капак ми сервираха гювече с косъм-бая голям #Cussing out,но пък другото което опитахме беше много добре,ходихме и в една семейна механичка  над пазара в улицата,но не си спомням името й,семейна е и жената готви много добре.
Като цяло града е много спокоен и обезлюден,хората са отчаяни като ги наблюдаваш за жалост,след 8 часа вечер почти не можеш да срещнеш човек по улиците Sad
С една дума,че станах много досаден сигурно с разказа и правописа си  Embarassed Препоръчвам с две ръце Hug

# 22
  • Мнения: 1 620
Може ли да ми кажете басейна до колко е удобен за малки деца решили да плуват ?!!

# 23
  • Мнения: 416
Може ли да ми кажете басейна до колко е удобен за малки деца решили да плуват ?!!

ако не е късно вече.
басейна е с една дълбочина около 120см като на 3 места има прагчета като пейки на който може да се сяда в самата вода Peace

# 24
  • Мнения: 1 620
Може ли да ми кажете басейна до колко е удобен за малки деца решили да плуват ?!!

ако не е късно вече.
басейна е с една дълбочина около 120см като на 3 места има прагчета като пейки на който може да се сяда в самата вода Peace
Благодаря  bouquet Опитах се да резервирам за 3 март,но нямаха места.Инфото обаче ми е полезно за по нататъшни празници  Laughing

# 25
  • Мнения: 416
Може ли да ми кажете басейна до колко е удобен за малки деца решили да плуват ?!!

ако не е късно вече.
басейна е с една дълбочина около 120см като на 3 места има прагчета като пейки на който може да се сяда в самата вода Peace
Благодаря  bouquet Опитах се да резервирам за 3 март,но нямаха места.Инфото обаче ми е полезно за по нататъшни празници  Laughing
така е ние бяхме там като си запазихме едвам в началото на февруари,като тогава почти нямаха места,явно доста са търсени  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 620
Външния басейн работи ли зимните месеци ?

# 27
  • Мнения: 1 620
Изключително съм доволна от престоя ни в хотела. Много чист и топъл, водата в басейна около 36 градуса, храната много вкусна и разнообразна, тортите във Виенската сладкарница също. Чудесно си изкарахме Simple Smile
Минус е само големината на басейна, който при пълен хотел се превръща в обществена баня и заема функциите на топило ,никак не е комфортно...
"Пре Спа" беше затворен за ремонт и отскачахме до механа ''Свети Георги",която и при предишни наши посещения винаги е била на ниво откъм вкусна храна.
Препоръчвам хотела с две ръце !!

# 28
  • Мнения: 2 069
Здравейте, искам да попитам има ли климатици?
Външният басейн колко градуса е?

# 29
  • Мнения: 1 620
Външния басейн работи само лятото.В стаите има и парно,и климатици.

Общи условия

Активация на акаунт