МАРТенското бебче мило в коремчето на мама се е свило - 7

  • 33 336
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 117
Аз пих желязо миналия месец 10тина дни. Хемоглобина ми беше станал 112. Миналата седмица беше 126 и ми го спряха. Смуках Малтофер и явно бързо е подействал. И наблегнах на ядките:)

# 721
  • Малта
  • Мнения: 1 126
На мен доки ми даде желязо още от четвърти месец, ама това защото са близнета, та от тогава до днес (и продължавам) си пия желязото редовно, сега даже ми го позасили, че хемоглобина е паднал на 106 и ми изписат "тот хема"  2 х1 за 20 дена  newsm78

# 722
  • Мнения: 571
Здравейте Hug
За хемоглобина гледам си говорите.При мен винаги е бил над 120.Сега като лежах в болницата ми беше 123 и най-смешното е,че в резултатите от предния ден,които правих при ЛЛ пише,чее 119 Joy как за едно денонощие ще се покачи магически не ми е ясно newsm78 Едното със сигурност е грешка,но кое
Премерих се на кантара и изпаднах в ужас #Crazy 55кг съм чукнала #Crazy Ако така карам до края не ми мърдат поне още 10 да трупна ooooh!  а се надявах да спре кантара на максимум 60.До тук съм +3 от началото на септември и ми се виждат много за 2.5 месеца,а и на мен си ми личат.Татрата ми е станала метър на декър и краката ми са напълняли.А в началото на годината бях 44 Cry Мрън.
Малката пак почти не спа тази нощ.Няма как така ще е.Така се дави милото,че отново повърна докато беше в пристъп на кашлица Cry Дано утре педито каже,че нещата се подобряват Praynig
От мен усмихнат и успешен ден на всички

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
И аз не съм спирала желязото и док каза, че няма изгледи да се спира до края на бременността.  Tired
Но ще си го пия, какво да се прави.

*Мира*, ще започне да се подобрява малката вече и съм сигурна, че до някоко дни ще търчите по разходки  Hug
За килограмите  - мисля, че си си екстра. Аз също съм напълняла 3 кг. (така беше според кантара на док в 20 гс), но може вече и повече да са. Не мисля, че това са много килограми. Важното е, че бебчовците са добре. А и каквото има да се сваля ще го свалим като се родят  Peace

Между другото някой да има белтък в урината  newsm78

# 724
  • Мнения: 0
Мили мамчета заповядайте в новата ни КОЛЕДНА ТЕМИЧКА

# 725
  • Мнения: 38
*Мира* надявам се вече да отшумява и да ставате все по-добре. Стискам ти палци и малкото бебе в коремчето ти да е добре. Прегръдки.
  Аз също кашлям много, имало някакъв вирус,който явно съм прихванала отмина вече хремата, но проклетата кашлица не ме оставя. Лекараката ми изписа сироп на Д-р Тайс- лека нощ, в началото се чувствах добре,но сега ми е кофти. Дайте съвет, какво да пия?
pipi13 аз бях на лекцията на Хипп в хотел Анел, като цяло този път не съм доволна от лекцията...малко претупано беше,предните пъри повече се обясняват. А отностно ешерихия к0ли.. за голямо съжаление е истина,че пука околоплодния мехур, АКО НЕ СЕ ЛЕКУВА. При мен се беше получила в началото на 4-ти месец от нашето черноморие ("понеже е много чисто") и минах през мъките -лекуваха ме един месец, но да чукна на дърво всичко е наред и няма причина за безпокойство ,от тогава съм дала 2-пъти стерилна урина и всичко е перфектно. През бременността имунитета на жената спада с до 50%,и PH на влагалището също,което води до тези кофти бактерии, но ако се лекуват на време всичко е наред.
 Имам въпрос ходите ли на кръчма с жива музика? Аз се притеснявам вчера бяхме и малкото се спука да ме рита, явно е че му е пречила музиката,но нямаше как да си тръгнем, поради повод. А днес ми е сърдит и не мърда много много...попринцип не се спира. Преди малко ритна 2-3 пъти и това беше, нормално ли е ? newsm12
 

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Nevi77, може на бебчо да му е ден за почивка. При мен по принцип юнакът е доста активен, но имаше един период от 2 дни преди 2 седмици, в който пълно затишие - за цял ден леки побутвания само няколко. После пак започна с пълна сила. Така, че не се тревожи. Важното е, че ти се обажда да ти каже, че е добре, пък нека и то да си почине.

Иначе имаме НОВА ТЕМА и може да се прехвърлиш в нея  Peace

# 727
  • Мнения: 38
Doni M мерси,вече го направих........

# 728

Общи условия

Активация на акаунт