МАРТенското бебче мило в коремчето на мама се е свило - 7

  • 33 352
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 571
Момичета ние сме с остър бронхит Confused На прага на пневмония.Докито искаше да влизаме в болница,но като взе предвид моето състояние и реши 2-3 дни да отложим с домашна терапия Cry Правим Вентолинови инхалации и пием АБ.Но тази пуста Т не спада.Като бяхме на преглед се беше повишила до 39 #Crazy И сега кашля много сериозно и моят пусти Т не отчита.Все си кара около 36,5.Купихме апарат за инхалации 200лв преди време и се чудя дали да купим термометър за чело-пак толкова струва newsm78
Честно казано като знам,че е за болница предпочитам да влезем.Майка ми е параноичка,свекито истеричка...аз ще си я гледам там ако ще и да загубя бебето Tired Cry Тя ми е живо,здраво,родено детенце.Не знам какво да правя вече.Опитахме всичко.Само трябва да чакаме,ама до кога

# 691
  • Мнения: 0
  и Ние приключихме с Хиполенд,много съм доволна от промоцията,нямаше мн. хора/ ние бяхме до метро,на бул.Европа/,една девойка плътно ни консултираше много мила,отзивчива,добре  си понапазарувахмек-кт чаршавки,бодита,одеялце,якенце,космонафт,комплектчета ,ританки................... и др .... и от цялата работа си спестихме 48 лв/това е отстъпката на касата/....................... доволно.... страхотна chicco количка с три коша и вместо 1200лв,излиза о/о 900лв......... обмисляме я,има още малко време от промоцията...............ама не е мн. рано................  Sad

# 692
  • Мнения: 4 199
Той май е против всякакви добавки като цяло, но аз лично си пия магнезий и не смятам да го спирам. Чак пък вреден newsm78Имам и проблеми със сърцето и не мисля, че две хапчета на ден могат да навредят Peace

# 693
  • Мнения: 0
 Мира, по ведро я карай,вс. ще бъде наред и с двете малки сладурчета..........  Grinning

# 694
  • Мнения: 1 092
Мира не може ли майка ти или свекърва ти, или таткото да влязат с нея в болницата? Знам, че ще ти бъде тежко, но просто потърси варианти. А ние ще стискаме палци да се оправите по-бързо.

# 695
  • UK
  • Мнения: 600
Мира, не се сдухвай. Много е неприятно това с малката ти принцеса, но тя има нужда от силна и позитивна мама, както и бебока в теб. Така че не се отчайвай. С теб сме. Всичко ще се оправи Praynig

И аз се върнах от Хиполенд! Лудница си беше в този на Сливница, но съм доволна. Купих залъгалки на Авент (0-6м) 2 броя; комплект бархетни и памучни пелени на бертони; пак на бертони непромукаема подложка-протектор за матрак 2 бр; сутиен за кърмачки; и силиконови подплънки за кърмачки; Доволна съм като цяло спестих си 24 лв и така.

Хайде тумбачета прегръдки за всички  Hug , а аз отивам да направя една зеленчукова супа и  1dating и може и  luvbed

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
*Мира*, недей така мамче! Сигурна съм, че и Мони-бонбони ще се оправи и с бебчо всичко ще е наред. Май истериите около теб ти влияят зле. Ти си силна мама и ще се справиш. Не се тревожи, грижи се за дъщеричката си и всичко ще е наред. Кураж  Hug

# 697
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
*Мира*, недей така! Не си мисли такива неща, ще видиш че всичко ще се нареди. Не се отчайвай.  love001
Ще си запазиш и двете дечица, имай вяра  Hug

# 698
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте ,
връщам се от док по спешност , от сутринта съм с леки контракции , изписа ми магнерич и Нош па , ще чакаме да мине до утре ако не влизам в болница .
Това не ме тревожи толкова , ще се оправя, но тоновете на беба са много ниски , което много ме тревожи. 100 удара в минута , трябва да са между 120-130 . Ще се следим да видим , нали бях на ФМ и там всичко беше добре. Сърцето , тоновете , ама всичко си беше 6.
Док каза , че понякога се чуват така , но това не ме успокоява. Вие знаете ли нещо по въпроса?

# 699
  • Мнения: 5
Честно да ви кажа тази ФМ дори БХС -то не са гаранция за нищо ....не обичам негативизма - но съвсем скоро ми казаха че една позната на мои близки е ходила и на двете неща..... и всичко уж е било ОК! а накрая...детето е било с аномалии...затова да се помолим Господ да е милостив към нас и децата ни  Praynig Praynig Praynig и дано всичк си ни е наред!

# 700
  • Мнения: 0
 Наистина,дано Господ ни даде живи здрави рожби............. всичко друга.....майната му.... Praynig

# 701
  • Мнения: 38
Мила *Мира* вярвам,че всичко с малката ще се оправи и че след ден-два всичко ще е лош спомен. Стискам ви палци и недей така...имаш прекрасно съкровище и още едно което е на път. Прегръщам те и чакаме новини, дано утре да няма температура и да е много по-добре.

# 702
  • София
  • Мнения: 234
Мира, напълно разбирам какво преживяваш, но да знаеш, че няма как да мине изведнъж. Щом пие АБ, до 3 дни трябва да спадне Т. Моят като по-малък често ми правеше свиркащи бронхити с40 градуса по 1 седмица и аз съм се сдухвала много. Само си повтаряй "и това ще мине..."
Етигра, много ме озадачи инфото за вредата от магнезия... А аз пих тия дни 3х2, вече го намалявам.
Помпичката за нос не ми трябваше, четка имах с естествен косъм, но и тя не е необходима в началото.
Ародоет, аз предната бременност бях с падащи тонове заради преумора, при продължително лежане се оправяха, но родих секцио заради това накрая.другото, което е, може в момента бебето да е спяло.
Забравих да ви напиша, че в делничните дни от 9 ч. сутрин по Утилисима-Аржентинска програма- дават "Моето бебе". Доста интересни беседи има за бременност и т.н. Днес казаха, че растителното желязо не трябва да се приема заедно с калций или кофеин или какао. Т.е. спанак със сирене не може. Кафе или какао след ядене не. Това не го знаех.

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 22:09 от didita4u

# 703
  • Мнения: 92
Мира не се отчайвай чак толкова, мисли по ведро заради бебето. Много добре знам какво ти е. Ние от два месеца кашляме и ходим по болници. От три седмици е на инхалации с вентолин, а после и флексодит. Стигнахме до урбазон, а сега е на друг АБ венозно. Аз съм на ръба на нервна криза от притеснение, но вече му се вижда края. На всичкото отгоре и аз пия АБ заради гадния стрептокок, който имаме и двете в гърлото. Дори като ида на ЖК ще помоля за микробиология че остава и да гъбясам smile3518. Сега си взехме инхалатор и бебехалер за да не разхождаме малката по студа и ходим само на обед за инжекцията. А за болницата не се притеснявай. И на нас ни се наложи да поостанем, но бяхме в изолатора. Сега само се newsm17 вс да е наред и да се оправяме по бързо. Ще се моля и за вас  newsm10 Горе главата

# 704
  • Europe
  • Мнения: 548
Момичета отдавна искам нещо да ви предложа.

Нека да слагаме на края на заглавието на всяка тема и поредният и номер. Вътре в самото заглавие накрая. Много по удобно е за такива като мен, които влизат по-рядко и понякога изпускат или забравят докъде последно са чели. А заглавията са обикновено доста сходни и не са добър ориентир.
Още по-полезно ще ни бъде след време, когато ще сме родили свойте дечица и може да ни се прииска да се върнем назад и да прочетем нещо по хронологичен ред.

От миналата ми бременност, помня че така бяхме направили тук във форума и беше много по-удобно.

Общи условия

Активация на акаунт