Безвъхлехидратки, сладки, хапват пиле и доматки! Тема - 16

  • 42 803
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Jamaica стискам палци този път да постигнеш желаните резултати  Hug

# 16
  • Мнения: 685
Здравейте! Отчитам 3-ти ден и минус 2,1кг. Иска ми се да спра всекидневната проверка на кантара, но не мога. Даже се качвам по няколко пъти и това ми е голям проблем. С храната съм добре и вече нямам главоболие. Само моето нетърпение може да ме предаде.Simple Smile
Лек и успешен ден!  bouquet

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Искам да попитам защо е забранено маслото след като няма никакви въглехидрати в него?  Rolling Eyes

# 18
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Може би , защото е млечен продукт. Когато аз правих тази диета хапвах по малко кашкавал и сирене. Може би и затова свалих само 13 кг. Де да можех сега пак да сваля!

Диетата ми я даде колежка, разпечатана на лист А4, и си пишеше , че за един курс от 28 дни се ослабва около 20 кг.

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 13:12 от canu6a

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Може би , защото е млечен продукт. Когато аз правих тази диета хапвах по малко кашкавал и сирене. Може би и затова свалих само 13 кг. Де да можех сега пак да сваля!

Самооо?!  Shocked Това не е ли един прекрасен резултат? Аз ако сваля 5 кг ще съм доволна....

# 20
  • Мнения: 16
bebo4ko Страхотен резултат! Ей това е мотивация!

canu6a Моята цел са 13 кг  Praynig и едни дънки са ми заветната цел

# 21
  • Мнения: 69
Здравейте,

Браво момичета, какви забележни резултати!

Днес ми е 8 ден, чувствам се ок. За първите 7 дни само - 2,5кг, от талията -5,5см а от хаша -2см без никакви прегрешения Sad. А имам доста за сваляне, идеално би било -15 кг. Не се заблуждавам ще ги сваля с един курс на диетата, но все си мислех, че трябва да са повече минусите, особена в началото, нали тогава се топят повече newsm78.

Настроена съм да я довърша докрай, каквито и да са резултатите, и този път не съм сама и мъжът ми е с този режим и така е мнооооооооооого по-лесно Simple Smile.

На няколко места четох, че диетата не трябва да продължава повече от 24 дни, вие с каква продължителност ще я правите?



# 22
  • Мнения: 16
Аз се надявам да я направя за 24-25 дни. После идват празници, ще гледам да я карам по лекичко и след Нова Година пак на режим.

Снощи стоя и гледам една туршия...тя мен, аз нея....мн ми беше трудно, но устоях.

# 23
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Peace
И аз мисля да изкарам целия цикъл от 24 дни и после постепенно да вкарам въглехидрати по малко от ядки и млечни. В неделя ми е десетия ден и ще се претегля и ще споделя резултата.

# 24
  • Мнения: 786
Браво,момичета! Имате чудесни резултати според мен. Аз днес се теглих и като се има предвид,че вчера съгреших,отчитам 4 кг в минус за 12 дни. Това ме стимулира и продължавам напред. Надявам се без повече изкушения!

# 25
  • Мнения: 685
brillante, браво! smile3501
А каква ти е целта? Колко килограма искаш да махнеш?

# 26
  • Мнения: 786
bebo4ko, бях 69 кг , а съм висока едва 160см. ако стигна до 60 кг ще съм на седмото небе.

# 27
  • Мнения: 685
Значи имаш реални шансове да изпълниш целта.Simple Smile До 12-тия ден 4кг, до 24 8кг. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 786
Не си поставям точно определени кг като цел,просто гледам да съм на минус,но определено ще се чувствам по-добре ако не ми стискат панталоните на корема Joy

# 29
  • Мнения: 0
Добро утро!
Обещах да споделя резултата след 10 ден, но нали все търча към кантара от любопитство  Laughing Резултатът ми е 2кг за девет дни. Доволна съм, остават ми най-упоритите килца сега. Открих, че консервите риба тон ми се отразяват чудесно. Днес ще хапвам яйца, салата и някакво неизвестно още месце.
Хубав уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт