Безвъхлехидратки, сладки, хапват пиле и доматки! Тема - 16

  • 42 840
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
От колко дни си на режим?Би трябвало последните дни да няма  големи разлики в кг. поне аз така мисля.
Аз пак съм на пост и молитва    Laughing    вечеря: зелена салата с малко краставица и доматен сок с магданоз

Ами от две седмици,остават ми още 11 дни.
 Simple Smile

# 706
  • Мнения: 385
Не знам защо така.НАли сваляш в см.?

# 707
  • Мнения: 0
Ами да в см да но искам и кг.
Ехо къде се изгубихте всички newsm78,Нели,Дени,Рени да не ме оставихте сама? newsm45 newsm45 newsm45

# 708
  • Мнения: 385
Не знам.Аз почнах да свалям по малко.Тази вечер се теглих--63,900кг.

# 709
  • Мнения: 385
Аз днес без да се усетя изядох 2 солети.Предполагам не пречи толкова. Hug

# 710
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен.Къде се изгубиха всички??????????????????
Да се отчета    днес съм вече 63,500кг.---------------------продължавам Grinning

# 711
  • Мнения: 385
Знаете ли как да си променя данните в линийката?

# 712
  • Мнения: 0
Ето ме и мен,днес и моя кантар отчете надолу -0,900гр. newsm44 newsm44 newsm44 Абе наистина къде са всички,само ние двете с Дени ли останахме?Дени браво за резултатите.  bouquet

# 713
  • Мнения: 385
Браво и на теб.Ами само двете сме май.

# 714
  • Мнения: 0
Еми няма нищо пак ще се подкрепяме.
 Hug

# 715
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте момичета   bouquet
Браво на вас, че не се отказвате.
Ники, Дени, поздравления за минусчетата Hug

Само да мине понеделник и аз се връщам при вас. Направо не мога да се понасям Mr. Green Никога до сега по това време на лятото не съм била на тези килограми. Но съвсем сериозно се захващам и няма отказване, че след месец ще се ходи на море Laughing

# 716
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 Hug Не се отказвайте! Млади сте и по-лесно се отслабва като си млад. Аз съм на 53 и покрай вас започвам пак да правя диетата. Днес ми е третия ден, дано устискам докрая! Всеки ден ви чета от доста време и постепенно се навих да опитам и аз. Желая успех на всички!

# 717
  • Мнения: 385
Само така.Трябва от
 да станем

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Ауууу Дени , с тези стимули ще ме умориш  Laughing  Hug За линийката , когато си я правила са ти дали код за промяна с които можеш да редактираш , а ако не си го запаметила просто си направи нова.Много добре сваляте и двечките с Ники , страхотни сте продължавайте само така  Hug   Hug
 canu6a  welcome , млади или стари всички сме хора и заслужаваме да се чувстваме добре...адмирации от мен за това което правиш и много успех и на теб.   bouquet
 Сега малко и за мен  Embarassed ..като един дезертьор се завръщам отново при вас.Страшно много ми се беше прияло сладко(моята слабост и мъка) и бях решила да мина на плодове и чай , е да ама не става само си измивах червата и след 15 мин. пак бях гладна....много ме е срам от тази глупост и то при условие , че си свалях добре.Явно обаче е трябвало да стане така за да се убедя в предимствата на БВД , така че от понеделник и аз като Рени  Hug съм при вас по-убедена и всякога че това е моят режим.
На всички много  Hug  лек и успешен ден.

# 719
  • Мнения: 0
Цануша добре дошла при нас  bouquet.Нелииииииииииииии колко се радвам,че пак си тук Hug Hug Hug.Аз пак сам на задържане на кг newsm78 и сигурно е от колата от днес я махам да видим.Дени при такъв стимул няма отказване.Мого минусчета момичетааа.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт