Безвъхлехидратки, сладки, хапват пиле и доматки! Тема - 16

  • 42 833
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 385
Аз 1 ден пих кола и имах много малък спад в кг.Вече не пия.Позволявам си по 1 малка  газирана вода но не всеки ден.

# 721
  • Мнения: 385
Току-що се претеглих-------------вече съм 63кг. кефффффффффффффф

# 722
  • Мнения: 0
Браво Дени страхотно Hug.И аз си мисля,че е от колата затова от днес я изключвам. Naughty

# 723
  • Мнения: 385
Я да си напишем хранителните режими за да разберем кой какво яде?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Добро утро момичета  Hug  как сте днес    bouquet
Тъй като виждам , че достигаме вече 50 страничка и затова с малкото си умение , но голямо желание ще се пробвам да пусна нова.Като едни видни участнички в нея  Hug моля ви за по едно предложения за заглавие на нашата темичка( хайде сега да видим кои е поета м/у нас) .
Предложението от мен е:Финни мадами ставаме докато от въглехидрати се лишаваме!

Много - - - - ви желая и прохладен ден.  bouquet

# 725
  • Мнения: 385
За с две ръце

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Дени  Hug много се радвам , че ти харесва....сега остават Ники , Рени и Цануша да кажат мнението си .

# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Нели,   bouquet много хубаво име си измислила!
Аз също сам ЗА  Hug

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Нели,   bouquet много хубаво име си измислила!
Аз също сам ЗА  Hug

 Рени мила  Hug ....само дано да се справя , че ми е за първи път.Досега бях от онзи тип форумки който само си четат и не ми се е случвало да пускам тема....но за всичко си има начало.
Ти нали не си се отказала , чакам те в понеделник да започваме заедно.   bouquet

# 729
  • Мнения: 0
И аз съм с две ръце за заглавието мн е яко  bouquet  bouquet  bouquet. На мен ми остават още 6 дни и приключвам,нооооо след това само седмица и пак ще съм си при вас за още 25 дни. Много минусчета дами. Hug

# 730
  • Мнения: 0
Аз за сега само чета (защото съм в почивка след втория цикъл), но държа да похваля Нели за страхотната идея за заглавие   bouquet

# 731
  • Мнения: 385
 Hug
очаквам новата темичка

# 732
  • Мнения: 0
Аз за сега само чета (защото съм в почивка след втория цикъл), но държа да похваля Нели за страхотната идея за заглавие   bouquet

Би ли споделила резултатите си от двата цикъла?И задържаш ли ги?Прави ли някакво захранване преди да се върнеш към нормалното хранене?

# 733
  • Мнения: 0
И аз я очаквам с нетърпение.
 Hug  bouquet

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Нели, изобщо не съм се отказала. В понеделник е рожденния ден на дъщеря ми, а после на мъжът ми и моят. Ще изчакам да мине само нейният и започвам. Не мога да не опитам от тортата на детето, пък и мъжът ми е поръчал невероятна вкусотийка от сладкарници Неделя. Mr. Green

Ники, нали ще споделиш крайни резултат?  Laughing И отново ще те чакаме след почивката.

По време на диетата най-много ще ми липсва сиренцето към доматките и плодовете. Точно заради едни невеоятни черешки на два пъти прецаках диетата Mr. Green
Тази година съм много несериозна. До сега още март-април влизах във форма след зимата, а сега вече лятото е в разгара си, а аз още не съм свалила излишните килограмчета.
Миналата година правих 2 пъти диетата и бях много доволна. Но пък бях и стриктна, а сега ....  Embarassed
Определено това е диетата с която свалям без да гладувам. Опитвала съм и други, но определено не мога да сваля и грам с млечни, а също и с моно диети. Разделното хранене ми е доста трудно - и аз не знам защо.

Така, че от вторник съм на линия Peace
Споделете какво сготвихте. Някаква идея за нещо диетично и многооо вкусно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт