Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 658
  • 723
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аз тъкмо щях да пиша, че сме под въпрос дали ще идваме, заради колата на Духи, ама щом има резервен вариант - ще дойдем, само живот и здраве да сме наред

Аз не го разбрах това с ДВД-тата, признавам, че не четох в началото като обсъждахте, защото не съм мислела, че има начин да дойдем  Embarassed

# 136
  • Мнения: 4 370
Честит празник на всички именници днес! Да са ви живи и здрави имената и много да ви радват!

Ето и почерпка за моя именник, който след малко му предстои кръщене:


Весел празник на всички!  Hug

# 137
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ани, жив и здрав да е Никола!
   Ще чакаме снимки от вашия празник Simple Smile
   И моят татко Никола е именник днес, да ни е жив и здрав, че много ни помага!
   

# 138
  • Варна
  • Мнения: 452
Ани, да ти е жив и здрав Никола!
Да са много здрави, щастливи и благословени всички именници днес!!!


Макси вярва силно в Дядо Коледа. Но... знае, че тези по магазини, тържества и т.н. са преоблечени актьори. Той  си пише писма и получава такива  /с моя скромен принос Blush / от далечния Лапландски дядо Коледа. Струва ми се, че трябва да вярват в духа на празника, не е толкова от значение кой и кога ще му даде играчките. Затова се опитвам колкото мога повече, да го включвам в нещата и подготовката за тези празници, просто за да се чувства щастлив, полезен и заслужил изненадите  Peace

Ние отчасти сме готови с подаръците - Легото с джедайския кораб е осигурено, остана да купим Монополи-то, но още се чудя дали да взема пълния вариант, или тези, които са за тяхната възраст, ще видим. От децата около нас, само племенничката остана да доизмисля и така.

Другата седмица има коледен концерт на училището, и се надявам Макс да е от избраните да представя групата, защото толкова много се упражнява, толкова пъти рецитира, че даже и насън взе да казва едно от стихотворенията  Mr. Green Не ми се ще да остане в публиката само да гледа и да е разочарован, ако не го изберат  Tired

Лошото е обаче, че е и на прага да се разболее, та се чудя вече какви лекове да измислям с това гърло - постоянно е червено, а от него му се възпалява и лигавицата на носа и се запушва, особено вечер. Няма секрет почти, но е запушен. Давайте идеи за домашни лекове за гърло, че вече ми се изчерпаха всички идеи - мед със сода, давам клеева тинктура, хомеопатични да смуче, пие постоянно чай от лайка или шипки, витаминчета приема ... и пак .... та ако някой се сеща още нещо, да сподели!



Хубав празник довечера, рибка и бяло винце, и приятни моменти с близките!

# 139
  • София
  • Мнения: 8 933
Тази година в нашата градина много добре са го измислили. Няма да има тържество в градината, да купуваме подаръци и да ги подаваме скришом на госпожите. Натоварват ги на един рейс на 20 и гора на Витоша. Там пристига един Дядо Коледа със шейна и раздава на всички деца малко подаръче. Пък те му изпяват няколко песнички заедно и така. Посрещане на ДК на открито. Много ми хареса като идея.

# 140
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА ГИ ЗАКРИЛЯ СВЕТИ НИКОЛА!!!

Ани, много хубаво си ги съчетала нещата - и аз така преди кръстих Гери точно на Гергьовден.  Heart Eyes

Много се радвам, че ще има и пловдивски мами, а ще е много добре и Люба да се включи, ако успее.  Laughing

Хубав си е тоя декември - в тръпнещо очакване са малки и големи...  Heart Eyes А ние си украсихме и елхата, че децата мира не ми даваха вече, та ще си я гледаме цял месец.  Grinning

Целувки и наздраве!   chef Wine Glass

# 141
  • Мнения: X
Хе-хе.....и Люба иска да се включи......ама надали Sad...,че в момента работи на много шантаво работно време,дето е нещо като на повикване и не се знае,кога и по колко часа....та,планове не мога да правя никакви/иначе отвори ли се пролука и възможност,ще се възползваме от поканата/
И,понеже не съм се разписвала отдавна да си кажа и аз за предДедоКоледните вълнения у нас.Писмата сме ги написали,подписали и поставили условието за недопълване/че иначе,вече щеше да има поне 100 анекса към първоначалния вид/ и официално сме ги лепнали на стената,за да може като мине,който трябва/предполага се,че е дядо Коледа/,да чете и да взима мерки......И тъй като са съвсем скромни и изпълними/бакугани,футболни топки.....и някакви там грозилища от CN произлезли,като идеи/,аз съм повече от доволна......,обаче,възникна проблем с най-голямото дете в семейството/дето тия дни чукна 110кг-подарих му кантарче и се оцъклих,колко добре го гледам/,нещо ми прави проблеми,щото явно му се е прииграло на SPS,ама го е срам да си го купи.......та,ме уговаря да го получели децата. Mr. Green
Иначе,друго ново при нас-няма.Чакаме на Иво,да му падне втория зъб/клати се и той сериозно/.И,да го похваля взе да рисува много активно/незнам,дали съм споделяла,ама имахме период в който категорично отказваше/,та сега увековечава всичко и всеки......обаче по Ивчо-вски:винаги в много страннни ситуации/например къща,динозавър и аз,която имам РД и падам от небето/ и ......в много модернистичен стил/но,пък,както каза една приятелка-детска учителка:много жизнерадостни са му картините,откъм цвят,откъм сюжет.....и много шантави,като композиция/.


Ани,да ти жив здрав именника! И на всички,които имат днес повод да празнуват,пожелавам много здраве,късмет и любов!  bouquet

# 142
  • Мнения: 1 733
Да са живи и здрави всички малки и големи именици! С радост и късмет да си носят името!
Анна, и нашето коледно тръжество в градината ще е в същия формат - с автобуса на Витоша, ще посрещнат Дядо Коледа, ще имат игри с шейни и детска дискотека Simple Smile На мен също ми харесва като идея, дано времето е хубаво и да не се провалят игрите на открито.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 488
Честито на всички малки и големи именици! Ани, честито ви християнче! Да е живо и здраво!

Това с ходенето до Витоша звучи много добра идея. В детската градина на Румен ще е както обикновено - тържество и раздаване на подаръци. Румен за там е поръчал самолет с дистанционно. Аз в нета предимно хеликоптери откривам. Ако сте видяли някъде хубав самолет, препоръчайте ми моля.

# 144
  • Мнения: 188
Честит Никулден!
Честито на всички именници, на всички моряци, пътешественици, търговци и банкери. Simple Smile

Бройте и нас за коледното парти. Ако децата са здрави ще присъстваме и много ще се радвам да се видим.

Откакто работя нещо не мога да намеря време за форума. Предполагам съм изпуснала много, но се радвам, че днес намерих време и видях, че ще имаме коледно тържество.

Коледно писмо с Ралица още не сме писали, а като я слушам май иска към 50-на неща, и всеки ден прибавя нещо ново. Но мисля тази седмица да го напишем и да огранича бройката им до 3-4.
А какви ще са подаръците още не знам, не съм търсила ни не съм купувала все още нищо.

Анна, Дениеле идеята за Витоша е много добра, обаче тази липса на сняг, дори и горе си е притеснително. Какви шейни какви игри в снегът.  Sad  А няма и оръдия за изкуствен сняг.  Дано да падне горе и да се задържи, че иначе ще е голямо разочарование за децата. И за мен.

Ралица се готви за тържество в ДГ. Учим усилено, песни, стихове и една приказка за Дядо Коледа, защото тази година Ралица, ще е Снежанка. Сага издирвам дълга бала рокля и корона.
Брат и е добре, ходи на ясла.
Двамата по равно се бият и играят. Понякога в нас е абсолютен зверилник. Едва ли има по шумни деца от моите, а аз покрай тях бавно и славно побелявам.

Ралица още от преди 2 седмици ме е замолила да украсим къщата и бяхме решили да е тази събота която мина, но имахме гости и остана за тази събота. Миналата година тя сама избра и украси дървото и се беше справила страхотно. Сега ми интересно какво пак ще избере като цветове и подредба.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честит празник на всички малки и големи именници!!!

Любче, ще се радвам, ако ти се отвори дупка в програмата и идам заедно до Сф. А да знаеш, че футболните топки са ви осигурени вече  Mr. Green
Твойто голямото 110 кг дете си има и РД скоро, та пада му се игра  Mr. Green Мойто 108 кг дете чакам да ме изненада какво ще си поиска за неговия РД след 25 дена  hahaha

При нас коледните желания продължават да набъбват и са все едни невъзможно скъпи подаръци  Confused Чудех се да върна отговор уж от дядо Коледа, но какво да напиша в него  newsm78, така че да не се споменава, че са скъпи и затова не може да й бъде донесено... Сега пък иска от тези интерактивните кучета, които са по 200 лв  Shocked

Танчето нещо липсва - не се е разписвала скоро

# 146
  • София
  • Мнения: 248
Честит Имен Ден на Всички Любими мой Именници
Гледам отборът за коледното парти се увеличава + Верчето с Ради, Змейка с 2 Моми ли ще бъде?, Духи с Тони, Уна също с 2 Деца ли ще бъде? Ако е така Да взема да се разходя утре да магазина и да купя подаръци и за малките и за големите! - 4 ДВД-та и Една Стефани и един Спортакус? Само кажете, няма проблем да отида.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Неде, живот и здраве - с двете ще съм  Laughing

# 148
  • Мнения: 2 211
Честит и весел празник на всички празнуващи - малки и големи! От здраве да не се оттървете, много приятни изненади и подаръци да получите.
Танчето нещо липсва - не се е разписвала скоро

Дааааа, липсва... Днес Танчето изкара имения ден на сина си първо в поликлиниката, после до лабораторията и сега към 22:30 чака докторката да разчете резултатите. Утре пък ще го водя на друго "развлечение" - гърлен секрет.
От снощи и дребното започна нещо да кашля, водих я на лекар - всичко й било ок, ама си кашля - не знам от слюнки ли се дави, храна ли й се връща....
Та на мен ми трябва стабилна доза оспокоителни. Седемдневното ходене на градина се отразява сериозно върху здравето му. Сега ако пак ще е като миналата година - да се оправи чак напролет - е мерси!


# 149
  • Мнения: 4 370
Кръщенето мина чудесно. Никола е толкова кротко бебче, точно като по филмите!  Wink

Анна, много ми хареса идеята ви за посрещане на ДК в ДГ. Дали няма да мога да я прокарам и в нашата! И ние си имаме едни Шуменско плато. А и ако се намери и шейна с кончета да пристигне ДК ще стане чудно.

Танче, много неприятно, точно на именния му ден! Бързичко да оздравее му пожелавам!  Peace
На Макс също!  Peace И стискам палци да го изберат за тържеството.

Благодаря за поздравите за моето християнче!

Общи условия

Активация на акаунт