Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 632
  • 723
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 370
Гледам че бебешка тема сте отворили. И аз да си кажа че Никола много се радва на батко си, а Иван съответно много се занимава с Никола да му прави маймунджолъци. Обикновено играе с него на палатка - завиват се под едно одеяло и не знам какво правят вътре. На дребното играе му се не играе на палатка, седи в палатката, няма избор.
Никола от вчера започна да върви в кошарата си, като се придържа естествено, и като има цел.

Вчера пък хич не ми беше ден. Най големия ми карък беше че ми закопчаха колата. То аз съм си виновна, че спрях на забранено, но пък кога успяха. Само скокнах до фотото да си взема снимките (няма и 5мин) и като излязох вече дори ги нямаше. Чудих се дали да си зарежа колата, но все пак реших да се обадя на посочения телефон. Бях много любезна, но им казах че нямам пари в момента и ще трябва да се прибера до нас за пари и после не знам дали ще имам време да им ги нося и че ще им се обадя утре. Но ме убедиха да ги изчакам пред колата и че ще "измислим нещо".  Laughing Откопчаха ме, дадох им адреса си, да дойдат да си получат парите. У нас обаче имах много жълти стотинки и се чудех къде да ги обменя. Напълних им една торбичка с 10лв и им я връчих.  Laughing То хем смешно им стана, хем не им се искаше да си получат парите в такъв вид, но нямаха избор!

# 271
  • Мнения: 937
Аз по бебешката тема не мога да се включа, но искам да споделя нещо за Мариса  Laughing
Исках тази зима да започна да я водя на нещо след детска, след разговор с баща й да ми помага финансово само за тази част и неговия отказ мислех и реших, че ще стягам още колана, но детето трябва да се занимава с нещо от три неща викам все на две ще мога да ги съчетая и да смогна.
И след като се обадиха от басейна, че имат места в най неподходящото време когато останах без кола и чак в събота ще има човек които да я поеме и кой знае кога ще ми я върне отложих басейна за сега, дано скоро пак се обадят, че има места - вчера позвъних на вариант две, Вокална група Дъга. Оказа се, че нямат прием прослушване или нещо такова отива детето гледа ако прецени и иска да остане и да пее ок, и вчера с гр. транспорт там. Мариса е доста срамежлива и ми се искаше с такива изяви да може да го преодолее. Като за първи път само гледа и пя песните които знаеше, а на тръгване ръководителката дойде при нея и я извика на пианото да си попеят. В началото с тънко гласче едва едва, но после на втория коплет като запя това дете, жената не можа да спре да сипе похвали. Адски съм горда честно ви казвам! Ама как може така правилно да пее, водили ли сте я някъде, колко хубав глас... кеф кеф за душата. В петък пък репетицията е вече с хореография и много се надявам да й хареса и да иска да ходи. А и когато заговорих за пари ми казаха, че е безплатно... ей това вече не ми се вярваше, та в петък пак ще питам, но ако пък е така де този късмет, а и ми е много близо. Разгледах сайта им имат някакви изяви, но по големите, нищо на мен целта ми е друга.
Та похвалих и аз щерката пупу да не й е уроки!  Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 429
Гале, много се радвам за първото "отпускане" на Мариса,  дано да и хареса и да ходи с желание. Незнам за кой басейн искате да се вредите, но виж този http://germani.bg/inside.php?p=5&lang=_bg, като за начало ми се струва много подходящ, а и имат промоционален пакет сега-25 лв за 4 посещения с треньор. Вярно, че до там ще ви трябва кола, но дано скоро да си решиш проблема и да нямаш грижи.
 Любе, на теб скорошно оздравяване ти желая и дано болестите вече се свършват. Но поне докато ни боли сме живи  Grinning

# 273
  • Мнения: 145
Добро утро, мили дами,

Дени, имам една немска пералня, но не съм сигурна кой е бутона й за допълнително изплакване. Според теб какво трябва да пише на него? Екстра лейс как ти звучи!?  Simple Smile

Непознато ми звучи Simple Smile))) Няма ли упътване? С марка и модел, може и в интернет да се намери.

Галя, поздравления! Така емоционално звучиш, че силно ти желая Мариса да ходи с удоволствие да пее и да се развива в тази насока.

Хубав ден, че друго мнение за изказване нямам. (Поне по наличните теми, иначе мнение да искаш... Simple Smile )




# 274
  • Мнения: 4 370
Дени в упътването нищо не намерих. Като идваха да я монтират ми обясниха и съм сигурна че има такъв бутон. Но след като ми я монтираха , Никола реши че е време да се ражда, щом си имаме вече пералня,  Mr. Green и след няколко дни в болницата, емоции, не успях да преговоря наученото и всичко забравих. Аз всъщност мога да звънна в Фирмата и те ще ми обяснят по телефона.
Благодаря ти!  Wink

Гале, много се радвам че на Мариса й допада пеенето и най-вече че няма да ви натоварят финансово!  Peace
И аз си мислех да водя Иван на нещо извънкласно, но просто не ми стига времето. Засега си ходи в градината на 3-4 неща.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 452
Добро утро!

Слагам по една почерпка за именника ми днес!

Пък дано ми е много здрав и гордо да си носи името!

Дени, ти само във ФБ ли ще споделиш онзи невероятен складкиш  Mr. Green

Гале, от сърце пожелавам да се чувстваш все по-горда от изявите на Мариска! Пожелавам й късмет в това поприще!
А относно допълнителните занимания - имам желание, Макс също, но не стигат време и средства за това за сега /абе да си призная, нямам сили да търча и вечер с него, а татко му много много не е по такива неща/... а в училище за сега нищо нямат, тоест не могат да се вредят за свободни часове при учителите....

За бебешката тема не мога да се изкажа, поради липса на бебе  Joy Но Макси се опитва да бъде грижовен към малките, поне доколкото може. Но понякога е толкова любвеобилен, че чак става опасен от гушкане и мачкане  hahaha

# 276
  • Мнения: 937
Честито на имениците днес да си носят името с гордост, да са здрави и щастливи!
В снежния съботен работен ден да ви благодаря за милите думи и пожелания към Мариса.
Вчера имаха половин час пеене и половин час танци, включи се активно и беше много доволна каза че пак иска да ходи, песните вече ги знае, еее припевите поне със сигурност видях, че ги пее уверено. Другия път си вземам книжка за четене и да се забавлява детето.
Обадих се и на стадиона за художествената гимнастика казаха ми, че има всеки ден занятия и ти си правиш програмата кой дни и часове искаш, което е супер, мисля още в понеделник да отидем да видим с нея какво е положението, да погледа и да каже дали й харесва. Слава богу успях да убедя майка да плаща тези занятия, така че ще запълня скучните зимни вечери.
Майка ми я взе вчера на Симеоново и ето късмет днес има пухкав сняг, представям си как ще играе днес цял ден навън в снега! А аз плаках снощи за нея не сме се делили от много време и празната къща просто ме стегна и си поплаках, но знам че днес ще е щастлива в тази сняг!
А аз след работа отивам да водя поредния майстор при колата!  #Cussing out
Това е от мен от скучния работен ден! На всички пожелавам уикенд само с положителни емоции!

# 277
  • Мнения: 4 370
Честит празник на именниците днес - Макси на Виф и Макси на Страйпер! Бъдете живи и здрави дечица!

# 278
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честит имен ден на празнуващите днес юнаци! Да растат здрави!
   Най-после и при нас заваля сняг, но се топи и сега е страшна киша, която скоро ще замръзне още по-неприятно Confused
   Гале, страхотна програма ще има Мариска! Браво на теб! Успех в начинанията!
   Напоследък Ема много се инати и реве за всичко, голяма лудница е в нас Crazy

# 279
  • Varna
  • Мнения: 503
Честит имен ден на патерица на Макситата. Да са живи и здравички да слушат и да радват мама и тате.
  Гале, много хубаво е, че се сте намерили занятия за Мариска. И пеенето е хубаво и художесвенната гимнастика е страхотно. Само не ги започвайте двете неща почти едновременно ще и дойде в повече или поне да не е много натоваренно. 
  И във Варна има сняг по точно тази сутрин е лед, но колкото толкова.
  Отивам да си прибирам Бети от тренировка, че те днес са от 8.30 до 15 часа и предполагам, че ще я взема в насипно състояние.
 

# 280
  • Мнения: 937
През три поста като гледам пиша така че ми е време, а и много взехме да изпадаме.

Не че има кво да пиша, ама да продължа с моята сага за след градинските занимания на Мариса.
В понеделник я заведох в залата за х. гимнастика вътре беше пълно какички се опитваха да се убият с бухалки, че и околните, други въртяха обръчи, а до вратата 3 кукли на по 2-3 г. си седяха кротко с едни лъскави топки леле какви очи отвори това дете като ги видя от тогава иска такава топка  Mr. Green а в дъното на залата една групичка като нея някъде бяха на шпагат и учителката ги натискаше за раменете (мене ме заболя), а на Мариса й беше достатъчно да ги види и каза ааааа тук не ми харесва и си излезнахме. Лошото е че така и не дойде някоя треньорка да пита поне какво искаме да се информирам по подробно за цените поне, но нищо. Друг път.
И от там на басейна да говоря лично с треньорите и вчера вече беше първото плуване на девойката. Платих така че, ще ходи поне това което съм платила пък ще видя как ще върви. На връщане в колата даже заспа, явно уморява водата много ми беше сладка как похъркваше даже. Но коментара й беше... беше ми студено, но те не ме изкараха от водата (явно за това не ни пуснаха вътре да гледаме). Нищо важно е че тя няма страх от водата какъвто имам аз, аз съм като пирон в кис. мляко нямам никакъв усет за плуване и колкото и да съм опитвала не се получаваше. Добре ми е на сушата на мене.
Та така днес е на пеене и ще събера смелост  Joy  да попитам колко струва ходенето там и ще преценя дали си струва и ще умувам пеене или худ. гимнастика.
Та така хайде вие къде сте в тези ужасно зимни дни?
Как минават дните ви?

# 281
  • Мнения: 4 370
Аз съм у нас с двете деца, че и двамата са болни. Иван се позакрепи малко, може пак да походи на градина.
На Мариса изведнъж и стана натоварен графика!  Laughing

# 282
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте, мами!
   Как е времето при вас? Тук не спира да вали, а по-лошото е, че духа много силен вятър и навява. Аз съм у нас със децата, Дари няма да ходи на градина в близките дни, очакват се температури от порядъка на минус 10-минус 15 градуса през другата седмица Sad Двете с Ема днес се разбират добре(за сега), кихат доста, на Дарито нослето ту протича, ту спира, дано се закрепи Praynig
   Преди два дни Ема откри, че може да отваря вратите на стаите и вече навсякъде цари пълен хаос ooooh! Аз обаче прибирам само докато спи, иначе е безсмислено Tired
   Зимата е красива от вътрешната страна на прозореца, но има вероятност от аварии, спиране на тока и водата и тогава вече ще стане страшно. За сега били предотвратили оставането на града без вода, дано да спре тази виелица по-скоро!

# 283
  • Мнения: 4 370
Ние с Иван правихме снежен човек на двора, но се получи като снежен дух!
После той се овъргаля хубаво в снега! Но си е доста студеничко де!

# 284
  • Мнения: 2 208
Записваме се и ние сред болните.
Два дни са съвсем достатъчни за да може Никола да лепне нещо силно и гадно, че и ние с баща му да се разболеем подобаващо! Е, поне се радвам, че се разминахме с АБ!
А навън зимата е приказна. Ето това е моята зима. И така ме е яд, че не мога да се възползвам от натрупалия сняг. Ако имах сили щеше да е хубаво да яхнеме шейната Simple Smile

А Никола как ме дразни не мога да ви опиша. Едвам го издържам. Едвам! Идея си нямате как ме е яд, че боледува и не може да ходи на градина. Докторката му каза да ходи чак пролетта като минат тежките грипове. Хич не знам как това дете ще ходи на училище!!! И не знам и какво му стана от миналата зима насам.... То бива боледуване, то може, ама от септември насам не е имал един месец без да е болен!

Хайде лека вечер, че царчето  Никола искал уважение.....

Общи условия

Активация на акаунт