Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 630
  • 723
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 370
Гале, браво за хубавата екскурзия! Много красив снежен човек сте си направили, изписан направо!

Миме, с винена попара  Laughing ... шегувам се естествено! Няма укротия! То си е до темперамент. По скоро като порасне ще го израсте! Момичетата по принцип са добри и послушни дечица.

Танче, и на мен би ми станало смешно от гледката. Само като го описа ме разсмя. То това си е ниш пилотаж!  Laughing Иван днес обърна пазарската количка в супермаркета барабар с Никола в нея. И Никола естествено полетя с главата надолу към плочките. Добре че си беше в седалката за кола и удара беше по мек, а не направо на седалката в количката.  Confused

# 301
  • Мнения: 419
Duhi-Puhi sega vidiah 4e i ti 4aka6 beb4e malko predi men.Kak se 4ustva6 ,razbrahte li pola?

# 302
  • Мнения: 8 242
Duhi-Puhi sega vidiah 4e i ti 4aka6 beb4e malko predi men.Kak se 4ustva6 ,razbrahte li pola?

Hug Засега е мома.. като се роди ще видим  Laughing
Мани, че имаме вече 2 бебета в априлската и ме подгони шубето нещо  Rolling Eyes

# 303
  • Мнения: 937
Здравейте,

на бременните по малко ходене навън, че е адски лед и студ!
На болничките да оздравяват

Е, Люба то повечето от вас са разбрали новината и получих много хубави пожелания за което искам и тук да ви благодаря! В петък получих годежен пръстен и все още свиквам с него на ръката с мисълта и усещането, което носи той. Щастлива съм изненадата беше голяма и много приятна, Мариса плака от щастие, беше много трогателно и романтично.
В събота си направихме доста натоварен ден, с детски театър, пица за обяд и после с майка на боулинг, а за Мариса щуреене на воля, неделята беше по спокойна чистене и гледане на филми, излезнахме вечерта, за да вечеряме на китайски ресторант. В това време мислех, че ще сме единствените в ресторанта, но бях приятно изненадана, че беше пълно. Днес пак ринахме колата, но пък чух, че в Рим имат 15 см сняг и града е бедстващ така ме разсмяха рано сутринта с тази новина. Толкова голям град и 15 см сняг да ги блокира  Joy
Малко снимки от съботния ден:

http://galiushana.multiply.com/photos/album/83/Marisa_-_02.2012#photo=1

# 304
  • Мнения: 4 370
Гале, честито! Аз не знаех за тази новина! Много щастие ти пожелавам и нека наистина да се окаже че Митко е по добрата половинка от теб!  Heart Eyes
Мариса наистина изглежда много щастлива!

# 305
  • Мнения: 419
Gale chestito i ot men,mnogo se radvam za teb,tova e prekrasno a i za deteto e po-dobre.Pojelavam vi cialoto chtastie na sveta,a koi znae moje i za bebche da se reshite.
Duhi pomnia 4e mai Toni be6e momi4e mai kato hode6e na ehograf,kakvoto takova da vi e jivo i zdravo!
Sajaliavam 4e niamam kirilica triabva da siopravia pustia laptop 4e mi pisna ve4e.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Гале, страхотна новина! Пожелавам ти много любов и щастие - и двете с Мариса ги заслужавате  Heart Eyes

Любче/Муцунка - честитоооооо и на теб за новото бебе - ти си направо герой как се нави   Hug И не си се похвалила на скайпа  Laughing

Люба и Пепсън - зарина ни тоя сняг и не можем да си направим месечната оперативка, а  Crossing Arms

Бела нещо ми е болна от четвъртък - ту е добре, ту пак дига Т... гаден грип...

# 307
  • Мнения: 419
Milenche,koga da se pohvalia kato po4ti niamam vreme za kompa,samo nabarzo,imam mnogo da u4a i zadaljeniata,a za navivaneto ot malka vinagi sam me4tala za tri deca i taka,majo go biah predupredila o6te kato biahme gadjeta,haha.

# 308
  • Мнения: 225
Добро мразовито утро!
Не си е работа това с тази зима( а колегата ми само ми повтаря,че е така,защото аз цял декември ревах за истинска зима и сняг).Алекс е у дома с баба си и само мрънка,че искал на градина.На него няма угаждане-преди ревеше,че не иска на градина,а сега когато не може-искал Twisted Evil
Той тази година е в нова детска градина и явно тук му харесва,защото ходи с удоволствие и говори много мило за госпожите си( дори вчера ми сподели,че често ги наричал мамо или бабо-и аз като един психолог веднага реших,че преместването си е струвало).
Лошото е ,че тук вирусите са нови и пак трябваше да гради имунитет ,но все пак е по-добре от преди ваденето на третата му сливица).
За това колко е див и бесен няма да пиша(някой майки ще ме разберат).
Муцунка и Духи-много ви се радвам на очакваните бебчета и дано ви е леко и безпроблемно до края ,а и раждането Heart Eyes
Здраве за всички дечица,а и за родителите и повече усмивки в студените дни от мен!

# 309
  • Русе
  • Мнения: 526
   Велиска, тъкмо за теб си мислех, като чух какви температури са измерени тази сутрин по вашия край! Ама щом се обаждаш - добре сте Mr. Green
   Гале и аз разбрах новината чак като каза Люба Simple Smile Дано този да е точният мъж и татко за вас Hug
   Танче, с радост чета всичко, което пишеш в блога и кимам в съгласие Simple Smile При нас засега по-голямата палавница е Ема. Ама вече знам, че има кой да ни чува там горе - преди се оплаквах, че Дарито не се храни добре, сега на Ема не мога да й взема лъжицата. В този ред на мисли сигурно третото вече ще е много послушно, ама няма да експериментираме  Laughing
  Муцунка, пожелавам ти много здраве и сили да се справиш със всички задачи!
   

# 310
  • Мнения: 2 208
Добро утро, вече почти добър ден!
Не знам колко е мразовито щото ме е страх да си подам носа навън....

Галя, едно голямо ЧЕСТИТО и от мен! Много се радвам за теб. Да сте щастливи дълго време, да радвате Мариса с обичта си!

   Танче, с радост чета всичко, което пишеш в блога и кимам в съгласие Simple Smile 
Ехааа, има си верен почитател в лудостта ми....
Аз взех да се притеснявам вече, че занимавам хората с личните си щуротии!
Не знам какво ми стана и аз не мога да се позная. От къде ме връхлетя тази муза, така и не разбрах!

Вели, радвам се, че Алекс се чувства комфортно на новото място. На теб ти пожелавам здави нерви да борите "новите" бацили!

Хайде със здраве и стойте на топличко...

На мен нещо Анна ми се губи напоследък на всякъде... Да каже бързо как са Евката и Монката.

# 311
  • Мнения: X
Бррррррррррр,че студ...щом у нашия,иначе топъл град се не живее от сняг и студ,не искам и да си представя какво е по Северна България......Радвам се,че Мимето и Велиска се разписаха,че да ги не мисля...
Танче,занимавай ни,ние не се оплакваме...важното да има какво да кажеш/пък ти имаш,определено/,както и начина по който го казваш/и това ти се отдава/.
Аз,нямам новини,та разчитам на вашите,за да си разнообразя деня......при нас е все една и съща-ден дълъг,едвам го избутваме.....Сами е в дървена ваканция,Иво си ходи на ДГ/ама след зимната ваканция през януари,не си и помислих пак да ги оставя двамата вкъщи,че става страшно-бой,бой,бой.....чупене,викове и пак бой по между им/.....Аз съм пак в болнични,стягам куфарите за санаториум/че иначе трябва да ходя в болница пак,а не ща/.....та ново-няма и откъде да има...

# 312
  • Мнения: 1 097
Пст, как сте в студа  Mr. Green cold
Аз ви дебна само да пуснете снимки, ама вие нещо напоследък се стискате... Ани е на-сериозна, ама във фейсбука - всеки месец професионални bowuu Ани, не помня кавах ли ти всеки път каот гледам снимките и не мога да им се нарадвам - Никола толкова прилича на батко си  Heart Eyes

Искам с най-голямата си усмивка да ви кажа - ЧЕСТИТО на новите бременни мами  Heart Eyes  bouquet Толкова ми е готино, все едно аз ще имам ново бебе  Mr. Green
Галя, честито за хубавата новина и на теб  Flutter Цялото щастие на света ви желая!

Аз сега пак изчезвам, но вие да не забравите да дадете линкове към снимките на сладкишите Mr. Green Аз по-късно ще ви пусна да видите онзи ден в най-големия сняг какво правихме с Лео    bigdance2

# 313
  • Мнения: 937
Благодаря за милите думи отново!

Ние цяла седмица изкарахме вкъщи, в гушкане, филми и разходки Мариса качваше температура, но я сваляше лесно и от четвъртък не е качвала повече, но почивката тримата у дома ни се отразява страхотно. в групата имат варицела и чаках да се случи най-сетне и на нас, но за сега няма.
Браво на бремените мамчета - лека и безпроблемна!

Ако има болни да оздравяват! И дано скоро се затопли, но според синоптиците няма да е скоро!
Така че, приятни зимни дни на всички!

# 314
  • Мнения: 4 422
Гале,честито ,дано имате цялото щастие на света   bouquet Пъкскоро и с др новини може да ни се похвалиш  Grinning
И  тук е студ не ми се мисли Русе,Плевен какъв ужас е, а наводнените села..Каква трагедия от нехайсто..
Жули също е вкъщи понеже батко и ваканция и както си е вкъщи и се разболя-висока температура,хрема,супер червено и оточно гърло..Антибиотика е в готовност вече,а толкова отдавна не и бях давала  ooooh!
Гале браво за заниманията на Мариса,страхотно е така!
Жули и батко и вече са записани на плуване и представете си от морския град пътуваме и ходим в Добрич на плуване  ooooh! Пълна трагедия.
Басейна обаче е хубав и много топъл,Жули е супер щастлива,за съжаление сега ще пропусне поне 2 тренировки.

Общи условия

Активация на акаунт