Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 645
  • 723
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 211
Добро утро!

На този паметен ден преди 1 година в ранна, тъмна заран получих един окуражаващ СМС за появата на бял свят на малкото Иненце Simple Smile
След това заваляха и куп СМС-и от вас с пожелание да е здрава и щастлива малката госпожица.
Днес, след 1 година, ви черпя виртуално за нейно здраве:


Вели, и мене ме пиши съгласна като порастнат децата всяка година да правим сбор на оцелелите тялом и духом Simple Smile

# 406
  • Мнения: 937


Танче, нека малката ви принцеса да расте щастливо и спокойно дете, да ви радва много и да почва да спи нощно време вече!

# 407
  • Мнения: 4 370
Танче, да ти е живо и здраво Иненцето! Много да те радва и само щастливи мигове да имате заедно!   bouquet

# 408
  • Мнения: 1 733
Леле, кога стана на една годинка!!!! Аз си мисля за нея като за малко бебче още, а тя пораснала! Да е жива и здрава, много да ви радва, да ви слуша и да е същата чаровница като батко си!

# 409
  • София
  • Мнения: 1 488
Честита годинка на Ивелина! Да е здрава, весела, игрива и да има щастливо детство!

# 410
  • Русе
  • Мнения: 526
  Танче и тук да те поздравя за 1-вия рожден ден на госпожица Ина!
  Дано е все така кротка и добричка!

  Наистина бързо минава времето, ето и Ема другата седмица става на 2 годинки! Което пък ми напомня, че трябва да се срещна в най-скоро време с шефа си да видим ще ме вземат ли на работа...
  За отчетните теми - аз също не пиша в родени 2010. Даже наскоро реших да погледна какво обсъждат и видях, че темата е хванала прах и почти никой не я посещава... Та наистина - нашата си е най-хубава!
 Напоследък Ема има нов номер - като не й дадем нещо, което иска, започва да плюе по пода Laughing Още не е проговорила, само мама и тати казва. Сигурно се обърква детето, защото като й пускам да погледа малко тв, програмата е на английски. Вчера имаше едно предаване, в което показват предметите и бавно ги назовават и тя милата най-прилежно повтори - а кейк(торта)!

# 411
  • Варна
  • Мнения: 452
Честита първа годинка на Инка! Да е едно много весело и щастливо дете, а струва ми се покрай батко си, не може и да е нещо различно! Много здраве ви желая също!


Миме, на това дете вземете и вие му говорете, то хубаво с английския, че и към северните страни имате желание да забегнете, ама и корените не забравяйте  Mr. Green Голяма ще е сладурана сигурно вие да й говорите на БГ, а тя на вас на английски  Mr. Green

За Наречен съм и с двете ръце и с двата крака... да не говорим, че от сега съм за там, даже не ми трябва да чакам, Макси да става пълнолетен  Mr. Green

Мимозка, страшно ме разсмя с това плюене в пазвата... и докато прочета и разбера за какво е....  Mr. Green Жули оправи ли се вече? Стискам палци да е, че в това хубаво време е за навън, не за болни в къщи  Peace

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Танче, честита ти порастнала госпожица!!!

Миме, много се смях с твоята Ема  Heart Eyes И Бела не говори още... все още и мама не ми казва, нарича ме кака... дано поне към рождения ден да почне...

Вифче, Макси е страхотен!

Наистина като тази тема няма друга, аз също се убедих с Белкината отчетна...

Още не сме резервирали място за РД на Калина, а то време не остана

Какво става с Галка - надявам се са добре

# 413
  • Мнения: 4 370
Змейко, а сестра ти как е?

# 414
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Танче,да ви е жива и здpава Иве.ина!Да paсте щаст.ива и обичана!Весе. пpaзник!

# 415
  • Мнения: 4 161
Честит първи рожден ден на Ина! Да е здрава, щастлива и да има много късмет в живота!

# 416
  • Мнения: 932
Честит рожден ден, мъниче!! Бъди живичка и здравичка, послушна и умна като батко!
Здравейте, приятелки!!! Аз ви изневерих. Но го направих за семейството, така че трябва да съм оправдана. След като установих, че вече нищо не ми става и се нуждая много спешно или от нови дрехи или от диета, се зациклих в диетния форум. Извадих направо тежката артилерия: глад и някакъв си сироп. Та освен за манджи, за друго не можех да мисля и пиша  Mr. Green . Но реших да се завърна, защото ви обичам. Да, да, знам, не пиша хич често и не ми вярвате. Но това си е самата истина и се поправям, честна пионерска! Утре засядам и изчитам цялата тема : от-до. Нищичко не знам за вас / щото и във ФБ ако вляза, е за минутка /.
Ние сме добре, нищо ново. Елла мина през един ужааааасен период на абсолютно безобразно държане. Особено към мен. Дори си позволи да ме удари. Честно си признавам, че изяде повечко шамари. Все пропагандирам, че с бой детето нищо не научава и че е грешно. Е, всичко опитах. Изчетох всякакви книги, изговорих два тона думи, бях добра и разбираща, наказвах, отнемах права. Но като е стигнало до там, само това помогна. Изведнъж това дете стана кротко / е, Елин вариант на кротко / и много по-спокойно. Явно, макар и по лошия начин, имаше нужда от сериозен контрол.
Добре започвам, а? След такова отсъствие. Съжалявам, просто това ми е на сърцето в момента.
Ама е инато.... Аз я питам " Думи или шамари избираш, за да се научиш да слушаш" , а тя не знаела. След 20-тото шамарче чак реши, че са думи. Гадно ми беше. Мноооооооого. Но много, много по- болно и гадно ми беше отношението й. Спомнях си всички моменти, още от раждането и ми беше толкова, ама толкова мъчно, че се държи толкова отвратително точно с мен. Имах чувството, че някой ми е подменил детето. Изведнъж взех да чувам от всякъде колко лошо се държала Елла. Много е гадно. Плаках, плаках и накрая реших, че може да е неправилно, може да е гадно, но ще пресека това дори, ако трябва да я набия сериозно. Защо, кажете ми защо трябва да стигнем до там, за да разбере, че мама се уважава! Опитах ВСИЧКО. Сега ме слуша, разбрана е, добричка е. Играем си, смеем се и отношенията ни са прекрасни. Отново изпитвам истинско удоволствие да прекарвам време с нея. Преди си мислех, че когато се скараме с Петър е гадно, но тогава не ми се беше случвало да не си говоря с Елла. Няма такава гадория. През цялото време се взирам в другите майки и си мисля как може те да са толкова близки с децата си и децата им - толкова послушни. И се чувствам като абсолютен провал. Направо не ми се нито виждаше, нито чуваше с някой.
Да, знам, не трябва да ми се дава компютър нощем.
Много тъпо. Пиша си разни неща, а дори не мога да коментирам в темата, защото не знам нищо. Дано сте всички добре! Сутринта ще чета.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 04:01 от ira_d

# 417
  • Мнения: 145
Добро утро,

Прочетох на Ирка среднощните кахъри - нема да се косиш, майчинското чуство върви ръка за ръка с чуството за вина. Никакъв провал не си, още повече, по един или друг начин, си постигнала резултат. Де да знам, какъв съвет да измисля, нали съм и аз една специалистка по 'Възпитание и отглеждане от 1 до 6 години", няма начин.... Може би по-отрано да се взимат мерки, веднага щом усетим кривване от правата посока (коя е тя, някой да ми каже).
Ще направим хора от тях, спокойно!

Галя, какво става, веднага кажи? Ти като се сдърпа с мъжа, що на нас не говориш? Има тук една право-пропорционална функция - хармония в личния живот/активност във форума.

Взехме ли наградата за "Перфектен отчетен форум'? Ако още не, къде да ходя да внеса кандидатурата...
Много ми стана смешно каква любов и самохвалене настана... Ама при всички случаи, по-добре така, отколкото да се дърляме. Пишете ме в списъка на доволните, ще участвам до сетни сили и това е.

Хайде, хубав уикенд.

# 418
  • Мнения: 4 370
Дени, пак ме развесели с поста си, то вече си е нормално състояние де!
Тичай да подаваш кандидатура, грамота още никой не ни е връчил!  Laughing Ми тъй де, като друг не се сеща на ни похвали, поне ние да си се похвалим взаимно.

Ирка, най-после появи се! Е сега като липсваше една година, вземи сложи една снимка да видим ефекта от едногодишно седене в диетния форум!  Sunglasses  Wink

# 419
  • Мнения: 2 211
Другарки, добър ден!

Ирка, най-после появи се! Е сега като липсваше една година, вземи сложи една снимка да видим ефекта от едногодишно седене в диетния форум!  Sunglasses  Wink
Една година.... за една година седене в диетичния форум със снимката, която ще ни се предложи ще трябва да върви и лупа за да я видим Ирка  Laughing

Правихме ние персонални номинации преди години, веселихме се, забавлявахме се и най-накрая се оказа, че всички сме печеливши щото сме "Перфектния подотчетен форум" Simple Smile))

Благодаря ви за милите пожелания за РД на малкото порастнало човече Simple Smile. Малко ми е болничко, но се надявам скоро да му мине...

Приятен съботен ден ви желаем ние - Крачун, Малчо, Кифла и Величество...

Общи условия

Активация на акаунт