Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 654
  • 723
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Бебе! Бебе! Имаме си пловдивско попълнение на четата!!!

Преди половин час Духи е родила 3 килограмово момиченце - за 10 минути е минало раждането, после ще науча повече подробности!
Да им е жива и здрава малката мома - все още не съм сигурна за името  Heart Eyes

# 511
  • Варна
  • Мнения: 452
Честито на Духи!
Жива и здрава да им е!
И мнооооого щастливи да са всички!

  bouquet

# 512
  • Мнения: 937


Eх, че хубаво - да им е жива и здрава и много послушна!

Змейко, като разбереш за името пиши.

Браво момичета за оживлението в темата ни, като в доброто старо време, за съжаление май се случва само около май месец, но нищо пак е готино!
И на мен ми липсват много мами Катя, Руми са от първите които се сещам, но има и много други!

Дени виж как бързо си се уредила с много гости за празника на Марти, ще е весело у вас! Дано да ни покажеш и снимков материал после! А получи ли рецептата от Кухнята?

Ванче, сложи снимки от рецитала по латино сигурно ще са много сладки! И аз нямам търпение за нашия, но още не е обявен такъв, дано да е скоро!
Продължавайте с историите за гаджетата много са сладки! Мариса знае, че големите "правят секси", описанието е че, лежим един върху друг голи... близо е до истината детето  Embarassed Но виж Божи по ги разбира работите  Joy

# 513
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честита малка госпожица на Духи Пухи! Да расте здрава и безгрижна!
   По темата с гаджетата ние изоставаме. Дари иска като порастне да се ожени за татко си Mr. Green За сега се справя с четенето само на къси думички, далеч е от самостоятелно четене на книжки.
  Змейко, Ема също не говори още. Бърбори си нещо, но неразбираемо. На татко си казва АТИ, вместо тати, а аз съм МА, за всичко друго е лесно - сочи с пръстче и тропа с крак Laughing

# 514
  • Мнения: 4 370
Сексуалната тема и на мен ми е много интересна!  Laughing Продължавайте в същия дух!
А ето че след нея се роди и една малка сладка девойка!

Духи, да ти е жива и здрава! 10 минути - страхотно изживяване! И ти да се възстановиш толкова бързичко! Чакам е да научим името!

# 515
  • Мнения: 8 242
Благодариммммм  Heart Eyes
Ето повече подробности, че ми е трудно да пиша с малката мрънла  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=653130.msg21748901#msg21748901

# 516
  • Мнения: X
Пухи,честито!И бpаво!Обаче,да знаеш,че тpетото сигуpно вкъщи ще го pодиш,както си го подкарала...... Wink

# 517
  • Мнения: 145
Духи, честито! Честита мома и честито раждане! Много ми хареса разказа.

На останалите дами от темата - също честито! Видяхте ли Сиска какъв пост ни отпра?  Mr. Green
Сисе, благодаря, че се сещаш за мен и че ме подсети за NUXE. Тъй като съм на 'принципа на кръговрата' в козметиката, време ми е пак да се огледам за тях.
Честита работа! Струва ми се яко човек да работи в аптека, още по-яко, ако има отстъпки... Simple Smile Какво стана с етажа? Обзавеждате ли, потъна ли надълбоко в 'мебелните теми'?  Grinning

Аз никак не успявам да се справя добре с Кали напоследък и ми е много тежко  Confused Все не стига времето за достатъчно обяснения, търпението ми и то бързо се изчерпва...
Ще трябва повече да се старая - тя почна да показва определено предпочитания към татко си вече - нали аз съм все лошото ченге...

Хммм, какво значи 'справям'? Казвам примерно сутрин 'обуй се, тръгваме за детска'. С всичко друго почва да се занимава, почва да брои дни до рождения си ден, мести дати на календари, почва да разказва нещо, да размахва пръчка... след 15 мин. пак не е обут... На 5та поредна сутрин какво обяснение, придружено с търпение да му дам, още повече ако закъсняваме??? "Обуй се, като кажа, бе Мартинееееееееееее!"
Мисълта ми е, че на моменти е нормално да излезеш от търпение, пък като се усещаш, можеш да се коригираш. За предпочитанията към татко си, не е ли на периоди - веднъж мама, после татко... При нас е така.

Дени, снощи пазарих във ФФ и пред входа ви в Х.Д. така хубаво цъфнала една ябълка (мисля), приказно...Като си идвате, искам да се видим.

Ябълка е Simple Smile Ще се обадя, лятото ще е, чакай ме за бира Simple Smile

# 518
  • Мнения: 1 733
Духи, да ти е жива и здрава Стефи! Много да ви радва, да ви слуша и много късмет й желая!
Сигурна съм, че ще се възстановиш бързо, защото очевидно имаш сили и настроение да напишеш такъв страхотен разказ малко след като си родила Simple Smile
Много ти се радвам   bouquet

# 519
  • Мнения: 4 422
Ехееееееее хубава новина,оживление да ти е кеф тук.  Hug
Духи да ви е жива и здрава момата и ти така скоростно да се възстановиш,ще чакаме снимки   bouquet  bouquet  bouquet
Змейко това със справянето  Tired всеки има такива моменти,както имат голяма разлика моите и са като кучето и котката.Батко и ако се държеше добре с нея щеше да е идеално дете ама рядко се случва,не че Жулиана не го дразни и закача ама....
Сисе къде си бе душо и в тая аптека защо,остави обожателите и сега тук само подсмърчащи и кихащи.Божа е опасна,а това със снимките важи за всички.Момичета покажете децата.Сисе и малкото и голямото!!
Змейко Бела много се е променила и разхубавила  Heart Eyes
При нас сексуалната тема в градината се изчерпва с целувки и как гаджето обешало да я целуне утре щото нямало да я има др девойка конкурентка за сърцето му/тоя и той любовчия някакъв/  Joy

Жули участва в пролетен концерт от балета,а в неделя ще ходим във Варна където ще участва от групата по салса.
Иночка Бети ще бъде ли там да ви видим ?

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Дени, Мимозке, прави сте, ама не пречи да ми е гадно...
И моите доста се карат - което се изразява в тайно щипане от каката, а малкото отвръща със скубане на косата и измъква цели кичури... Дребното колкото и да му обясняваме и да се караме си прави едно и също - още не вдява, ама поне голямото да слушаше...
Явно искаме от нея да се държи като по-голяма, а то си е още малко дете  Blush
Дени, аз ако издържах до 5-ия път добре щеше да е, ама аз още на 2-3-ти яхвам метлата... Трябва сериозно да поработя по въпроса, че най- ме е страх да не изгубим връзка безвъзвратно...  Confused

Духи е в чудно настроение, снощи цяла вечер си писахме, дай боже всекиму, сега чакам с нетърпение срещата с малката Стефания  Heart Eyes

# 521
  • Мнения: 2 211
Добро утро, дами Simple Smile

Духи, честита девойка! Да ви е жива и здрава, тиха, мирна и спокойна! Баткото да те слуша и да ти е верен помагач!    bouquet

Много е хубаво сутрин като станеш и да има какво да прочетеш тук, да се усмихнеш и деня ти да започне весело. Simple Smile

По темата с послушанието. В интерес на истината за да бъда честна, Никола е изключително послушно дете и разбрано. Моите изисквания към него са по-височки и за това с него се поздърпваме ежедневно. И той се дърпа, сопва и ми отговаря, но пък и аз подхождам доста заповеднически към него често. И на мен по цял ден някой да ми пили на главата - направи това, направи онова, не така, не иначе... и аз ще се сопвам и то доста. Той се грижи много за сестра си, а как я забавлява не е истина Simple Smile. Трябва да ги снимам някога и да ви ги пусна. То не е кискане, то не е чудо. Разбира се, има и много инциденти по невнимание. На няколко пъти щеше да я смаже като скача около нея, няколко пъти без да иска я бутна и тя си удря главата в земята.... Представяте си сигурно в тези моменти, че Никола бива смразяван с гръм и мълнии от погледа ми.

Сисе, честита нова работа! Да ти е приятна и по-доходоносна. Simple Smile
Мимозка, чакам разкази в картинки след представянето на Жули!
Даниеле, драсни 2 реда как я карате... Включваш се само с по 2 изречения... Бива ли така?!
Сега чакам и Галюшана да даде някакви подробности около пръстена.  Mr. Green Mr. Green

Хубав ден ви желая!

# 522
  • София
  • Мнения: 1 488
Духи, честита мома! Да ви е жива и здрава, много да ви радва! Името е страхотно.
Много ме е яд, че все не ми остава време да се разпиша и аз по дискутираните въпроси, още повече сега, като предстоят рождените дни и темата живна. Всичко ми е едно бързане. Само ще кажа, че по отношение на любовните въпроси Румен си е загубен (засега де). Казва, че уж харесвал Калина от групата, ама иначе само компютри, игри, кабели и мрежи са му в главата Simple Smile Айде събуди се беб, ще видим как ще прочета разказа на Духи...

# 523
  • Мнения: 0
Ейййй, не мога да насмогна да ви изчета бе момичета.

Духи, честитоооо!!! Да ти е жива и здрава малката принцеса и както леко си я родила, така да й е лек и хубав живота! Много хубаво си го разказала, да му се прииска на човек пак да се метне на магарето  Joy

Гери вчера имаше тържество в градината - е така хубаво пяха тия деца, толкова артистични и отпуснати бяха, че ми напълниха душата. А Гери излезе сама на един танц - беше соло изпълнение, а аз съм й купила едни черни лачени обувки - и тя като танцува с тях, една важна, със самочувствие, направо ме просълзи...  Blush А най-добрата й приятелка пя соло и гледам и нейната майка бърше ли бърше очите. Много трогателна картинка бяхме всички.  Crazy

А днес резервирах в KFC и рождения ден на госпожицата там ще го празнуваме. Излиза ми сравнително на най-прилични цени, защото по тия клубове са се самозабравили вече.  #2gunfire Иначе ще каним малко деца от градината и другите са на приятели, така че ще сме пълен микс.

Много се радвам, че всички почват да пишат, да не изпускаме темпото.

Целувки  Hug


# 524
  • Мнения: 419
Duhi,честито.Да ви е жива и здрава малката.Аз три деца все ги пробвам овнета,ама не не стават,ама да са ни живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт