Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 625
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 208
Аз мога ли да ви отпера един технически въпрос?
Че се занимавам тука с бумащината на НОИ за продължаване на майчинството...
От кога започват да текат 410-те дни за отглеждане на дете - от 45 дневния болничен преди раждане или от болничния, издаден от болницата след раждането (което на мен ми звучи да е по-логично)
И въобще не знам от какъв зор искат такава информация като си я имат при тях в базата данни...

Сега седя и се чудя от коя дата съм започнала да съм майка за едни 410 дни?!?

# 646
  • София
  • Мнения: 429
Танче, майка си от деня на раждането, преди това си бременна Simple Smile, аз така го разбирам!
 За снощи хич не се чувствам виновна, защото се наспах. Е не много хубаво, че реших да не рискувам някой гардероб да ми се стовари върху главата и легнахме в хола. Още в 21.00 вече се бях пренесла в света на сънищата, към 23 и нещо леко ме разтресе дивана, ама реших че никъде не мърдам. Сутринта естествено хич не ми се ставаше, особено като видях как небето се е отворило и Св. Илия излива ли излива каците с вода! Луда работа, нещо много сме разсърдили природата!
 Обаче днес е петък, според биолог. ми часовник и чакам един дълъг уикенд, така че все пак си намирам повод за радост Simple Smile

# 647
  • Мнения: 4 422
Привет девойки!В София не е особено приятно тия дни..Тук не се усещаше и сега е слънчево.
Жули имаше Гала концерт по случай годишнина 40 г балетна формация ,в която и майка и и тя са танцували  Laughing Много добре се представиха децата ще покажа някоя снимка.
А днес стискайте палци на моето момче,че имат голямо съзтезание  Praynig  Сега ходих на пристанището с бинокъл да ги гледам -толкова е вълнуващо да видиш "малкото" ти момченце да се бори  с вятъра в открито море  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на мама сладкото.Като минаха финала на една от гонките и беше по-близо му викнах и махнах и той ми махна.. Grinning
Нещо не ми се работи ама са ми дали едни задачи...аман.Хайде да ви оставям.
Ирка не отговаря на скайп,бутна ми едни идеи и  изчезна  Rolling Eyes Вече ще звънна на мобилния  Thinking

# 648
  • Мнения: 4 155
Танче, 410 дена започват от датата на първия болничен. Ти сигурно вече си го оправила. 

Мимозке, с нетърпение ще чакам снимките на Жули. Браво за постиженията на Митко!

Тази вечер как сте? Една от колежките ни, която напуска ми вдигна скандал точно преди да си тръгна. И аз реших, че в такъв случай хич и няма да ходя на работа през празниците.





# 649
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Елла! (с вчерашна дата) Жива и здрава да е, все такава прилежна ученичка!

Честит рожден ден и на днешните рожденици - Миа, Александра и Килиан! Растете с песни и игри и много приятелчета покрай вас!

# 650
  • Varna
  • Мнения: 503
Честито на рождениците. Да са живи и здрави.
 Аз  много уморена от гости препускане и организация по бала на Томи, а днес приключихме и с  обиколките по другите такива. Как неусетно минаха 12 години.   

 

# 651
  • Мнения: 4 422
Иночка честит ти абитуриент,страхотен е   bouquet
Всички рожденници да са живи и здрави  Peace
На Елла ще се опитаме лично на патерица да честитим..

# 652
  • Мнения: 2 208
Честит рожден ден на Недкин Стоянчо! Да е жив и здрав, да има усмихнато и щастливо детство - с повече щуротии, та майка му да не губи тренинг!  nbirthday

И един специален поздрав за добро настроение на майка му:

# 653
  • Мнения: 4 370
Иночка, честито завършване на Томи! Успешен старт му пожелавам!

Честит рожден ден на Стончо. Да е жив и здрав и по ящен! Весело детство да има и много радостни игри с братчето си!

# 654
  • Мнения: 2 208
  uraЧестит шести рожден ден на Дари! Да е много здрава, послушна, помагаща кака и щастливо дете!
Хубав и усмихнат празник!

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Честито на Стоянчо, Елла и Алекс  на патерици!!!!
Честито и на Дари днес! много щастливи усмивки им желая!

Днес и моята Бел пораства
Черпя с тортата, която направих за празника на Бел - е, моята не е чак толкова красива, да се надяваме, че ще е вкусна  Laughing



Трябваше вчера да има парти на двора на къщата на майка ми, но този дъжд ни удави и се провали всичко - довечера ще духаме свещи вкъщи...

# 656
  • София
  • Мнения: 8 932
Честито на всички рожденници, които съм пропуснала! Да са живи и здрави и много, много щастливи!

# 657
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Дари и на Бел. Да гушнат мечтаните подаръци днес им пожелавам!

# 658
  • Русе
  • Мнения: 526
   Мили момичета, благодаря ви за поздравите за Дари тук и във Фейсбук!
   При нас от снощи се излива пороен дъжд и бях много притеснена как ще вземем тортата, но имахме голям късмет, че точно пред сладкарницата имаше едно свободно място за нашата кола Simple Smile
   Виртуална почерпка от нас, тортата ще я снимам довечера със рожденничката:
  

  
Честит 2-ри рожден ден на Бел! Да расте здрава и много щастлива!
Честит празник, Змейко!

   Много усмивки и слънчево настроение на дечицата, празнували през изминалите дни!

# 659
  • Мнения: 937
Много рожденици съм пропуснала, но пък една рожденичка уважихме - всички да са много щастливи, умни и послушни деца! Да им върви в предучилищната и да се гордеем много с това поколение!



Времето наистина е неописуемо гадно и аз съм все още в чудене за РД къде да е. Казал съм часа и датата, но мястото май ще се уточнява в последния момент според прогнозите.
Ние почивните дни ги оползотворихме чудесно с ремонт на хола... сега е толкова чистичко и цялата останала къща ми се вижда мръсна... ужас... вече планувам следващата стая за освежаване!
Вие как изкарахте почивните дни в почивка или... като нас луд умора няма!

Общи условия

Активация на акаунт