Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 621
  • 723
  •   1
Отговори
# 435
  • Русе
  • Мнения: 526
   Танче, Ани, благодаря за поздравите за втория рожден ден на Ема!
   Благодаря ви за поздравленията във фейсбук!
   Ето почерпката от нас:
  
  
   Снимки на рожденничката

   Разходка в парка

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 11:23 от Mimeto78

# 436
  • Мнения: 937
Честита Рожденичка Миме - пожелавам й и аз най вече здраве, много щастливо детство и да слуша и с двете уши!

Почерпката е страхотна, разкажи какво си организирала за празника днес!
Наближават вече рождените дни споделяйте идеите си, ние сме далеч, но да черпим от вас за празника, подаръци и т.н.  Embarassed

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Честит рожден ден на сладката Ема!!!
Миме, да ти е жива и здрава бузанката!

Галче, ние преди няколко дни резервирахме в детски център за на Кали РД, че вече не остана време. Тази година исках РД да е на двора на къщата, която купихме на майка, но мъж ми беше против, защото мисли, че няма да дойдат приятелчетата на Кали на 40 км от Пловдив...
Кали и тя не искаше - тя трудно приема нови идеи...
Пък и още не е оправен двора така, както ми се иска, вероятно ще празнуваме там моят и РД на Бела, които са през 3 дена  Laughing

Някой ако има идея или познат адвокат, който се занимава с разводи за смесени бракове - моля да ми пише  Praynig Колкото повече се информираме за случая на сестра ми с адвокатката, толкова по-безнадеждно става положението...

# 438
  • Мнения: 8 242
Някой ако има идея или познат адвокат, който се занимава с разводи за смесени бракове - моля да ми пише  Praynig Колкото повече се информираме за случая на сестра ми с адвокатката, толкова по-безнадеждно става положението...
Щоооооооо  Rolling Eyes
Пробвай да пуснеш тема в "Родители отглеждащи сами децата си" - там има доста минали през разводи, може да има и международни..  Rolling Eyes
Що безнадеждно  Sad

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Щото са направили мега идиотски закони...
Тя трябва да живее поне 6 месеца в Бг, за да може да се разведе тук, по Бг закони, а оня не я пуска за повече от 3 седмици...
Не може да остане тук без неговото разрешение както  тя си мислеше - има право да обяви детето за отвлечено и да дойдат и да ги екстрадират...
Ако тръгне да се развежда в Кипър е много скъпо, а и ако там се гледа делото за попечителство и се даде общо попечителство тя пак няма да може да се върне, за да вижда и той детето...

# 440
  • Мнения: X
Честит празник и от мен и тук на Ема-да е жива и здрава и много да радва мама,тати и кака!  bouquet
Миме,аз в любимия ти магазин ходя доста рядко ,напоследък......ама нали съм предимно в болнични...,но мога да ти кажа,че това е поредната добра идея/работеща и проверена с времето в останалия свят/,на която и "таковахме таковата",типично по нашенски и вече върви на провал.Не говоря за качеството на стоките,а за организацията на работата,зареждането и най-вече за отношенията м/у различните нива в йерархията.
Иначе,аз Ви благодаря за подкрепата-днешното мероприятие мина добре,дадоха ми процент инвалидност/малък,но толкова можело/ и сега ще видим дали ще ме трудоустроят или ще ми пожелаят да си намеря подходяща работа другаде.....но поне вече имам официален документ и мога да си търся правата,ако тръгнат да ме прецакват/което е много вероятно,предвид последните тенденции на работното ми място/.Така,че ако Ви се стискат още палци-стискайте.....още имам нужда.
Миленка,нямам конкретен адвокат за такива дела,но ще разпитам....въртят ми се едно две имена на известни Пловдивски "акули" дето за пари правят чудеса...ама като се видим ще говорим повече/тия дни ще е.....обещавам/.

# 441
  • Мнения: 4 370
Миме, много са ти сладки щерките!

Змейко, много страшно звучи положението. В нашата тема имаме адвокатка и сестра ти си писа с нея на ЛС. Дали поддържат още връзка? Ако искаш аз мога да я попитам! Не знам дали се занимава точно с такива дела, но се надявам да може да препоръча адвокат.

Любе, стискам палци да се случи това което ти искаш. А историята с котето и мен ме развесели доста!

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Ани, Любче и всички, които ми писаха на ЛС  Hug

Ани, писали са, аз също съм хванала адвокатка тук в Пловдив, но не може да се намери законово решение за момента  Cry

Любче, радвам се за днешния успех, стискам палци за останалото и ще обсъдим на живо всичко

# 443
  • Мнения: 4 155
Да е жива и здрава Ема! Да слуша мама, тати  и кака! Да има весело детство!

Люба, дано нещата да се наредят по най-добрия начин за теб!

Дано и сестрата на Миленка намери начин да се справи със ситуацията.



# 444
  • Мнения: X
Ели,много си телеграфна....кажи при теб какво се случва?Работата как е?
Благодаря Ви момичета за пожеланията-дано да хванат място...макар,че хич не съм оптимистка/щото гледам какво се случва със здравите колеги и не питая особенни надежди,че някой ще ми влезе в положение.../

# 445
  • Русе
  • Мнения: 526
   Момичета, благодаря ви още веднъж за милите думи и пожелания! Hug
   Миналата година за първия си рожден ден Ема беше с ужасно разстройство и тъкмо си мислех, че този път за празника сме добре, но още вечерта на 28ми започна едно непрекъснато кихане, което премина към силна хрема. Та сега се лекуваме, но слагането на капки на малкото диваче е голямо премеждие Crazy Мислехме утре да водим Дари и Ема на фото, но ще отложим, че Ема не е много за снимки сега - със зачервен нос и сълзящи очи.
   В детската градина се стягат за Великденско тържество. Дари вчера ни рецитира едно много дълго стихотворение и искаше и ние с баща й да го научим, но не можахме да се справим много добре Laughing

# 446
  • Мнения: 4 155
Дано всички болнички деца да са оздравели. Сутринта бях неприятно изненадана от последния сняг. Но децата се радваха, направиха снежен човек.
Основния ми проблем в работата е, че не си говоря с шефа на отделя ни. Иначе работата е интересна, ужасно много, натоварена. Ако успея да издържа, искам да изкарам сертификати за международно счетоводство и да си потърся друга работа.
Имам страхотни колеги. Условията са добри. Преди няколко седмици се бях ядосала и щях да напускам. Исках да се върна в предишната си работа и да се занимавам със заплати. Но нещата се промениха и останах. Нямам възможност да пиша много. Когато се приберем се чувствам изцедена. С децата и Ники почти не се виждахме. Но от утре идва нова колежка и се надявам положението да се подобри.
Хубавата новина е че след 3 седмици ще пътувам за Лондон. С нетърпение чакам тази седмица. Ще имам няколко дена, в които ще мога да разгледам града. Резервирах билети за мюзикъл.

# 447
  • Мнения: 419
И аз си признавам не съм чела,но просто ако отделя и затова време че се побъркам.Покрай тоша учене съм станала адски раздразнителна,адски изморена съм.Ама тук е изпит след изпит просто не се спира.Отделно почнах и доброволна работа,абе секунда почивка нямам.Готвене всеки ден,излизане с децата ,училище...Няма смисъл да се оплаквам.
Прочетох само малко ,да честитя който има поводи за празнуване.
Относно това че се чуствам и аз като провал всеки ден като майка,незнам какво да направя,голямата иска да си вдига багажа,не сме я обичали не сме я искали.Толкова се е отчуждила а се стараем,ама все не е достатъчно а и малката си иска вниманието и голямата си го изяжда накрая като и се скараме,ами как нщма като бие сестра си и я бута.
Дайте съвет какво да направя още че да и покажа че я обичам,или е просто период който трябва да мине.
Иначе за бебока не мога да кажа много ,че не сме го гледали(нали тук ти се полагат само 2 ехографа ),единственото е че съм ужасно напълняла(близо 20 отгоре съм),нямам търпение да отслабна малко.
Ами май е това за сега,ще пиша пак.

# 448
  • Мнения: 4 370
Муцунке, как така ще си изнася багажа  Shocked чак погледнах в лентичките, да видя да не би да имаш и по голяма дъщеря, а аз да съм изпуснала нещо. Само като си помисля че Иван не иска да си спи в детската, защото "без мен бил нищо"  Crazy  на мама мунчото  Laughing Покрай забързания живот който водим и децата се чувстват пренебрегнати. Щом учиш и работиш, предполагам че малко време остава за забавления с децата. Ми то това е , повечко внимание искат и тогава се чувстват обичани , защитени!  Heart Eyes

# 449
  • Мнения: 419
Ами ей така искала по-добри родители които щели да и позшоляшат всичко,плюе,удря,просто незнам какво да направя за нея.Може да бъде и най-доброто дете,но понякога не се трае.Да нямаме много време,но всеки ден сме навън с тях,не е да сме ги зарязали.Незнам какво ги учат тук,ама ме заплашва юе е щяла да кажи на учителката си,че правим лоши неща.И си викам какво толкова лошо,освен да я накажем и плеснем( и то това не е често,опитваме с обяснения),ама ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт