Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 63

  • 30 022
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 627
А на мен са ми тъжни сцените с Лейля и Оуз ... та дори и за Шевкет мие жал , защото ББ:след думите на баща му които ще чуем утре и вие сигурно ще се отчаяте до такава степен за да поискате такава саможертва
Тъжно е ,че Оуз и Лейля искрено се обичат а  не могат да бъдат щастливи ... жалко наистина.  Confused

Естествено знам че голяма вина за това има Оуз  Rolling Eyes Tired

# 61
  • Мнения: 103
Мисля ,че бащата на Нурден е по-голям инат от нашия, но логично е да отстъпи, ако въобще има логика в взаимоотношенията в този филм.
 Направи ми неприятно впечатление и налагането на Емир при разговара с Седеф, ТОЙ ВЪОБЩЕ НЕ НАПРАВИ НИКАКВО УСИЛИЕ ДА ПОТЪРСИ НЕЙНОТО МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА ЗА СЪВМЕСТНИЯ ИМ ЖИВОТ ! За мене това е доста показателно , незачитането на мнението на човека ,когото обичаш е доста тревожен симтом за бъдещият живот задно!

# 62
  • Мнения: 0
Хайриета май поумнява  newsm78 много добри съвети даваше на Нуртен. А пък нейния баща май още по голям темерут от Резата ще да дойде.
Али Реза нали себе си оправил, Вай какви мъдри съвети дава на човека.
А този Емир ме ядоса тази вечер, сам взе решение - рече и отсече, че ще живеят в Истанбул. Аз все имах някакви съмнения дали Седеф не прибързва и май така ще се окаже.
При Фикрет бавно настъпва някаква промяна като че ли и дано да е така, че и тя дъъъълго все се мръщи и мълчи.

# 63
  • Мнения: 746
Момичета може ли линк на серията от тази вечер но по възможност в YouTube   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 627
Момичета може ли линк на серията от тази вечер но по възможност в YouTube   bouquet

Ми то в тубата май не го качват редовно ... аз поне не го намирам . Ако го качат ще е след няколко дена .

По добре от тук : http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 6860eabaa8885bac3 - Това е от днес епизода

# 65
  • Мнения: 654
Добро утро.
Гледах вчера и се чудех-как е лесно човек да дава акъл.
А когато той греши и другите се намесят,се чувства неразбран.
Осъждаме Фикрет,ама как се държа мъжо и като се прибра-Не ме закачай,дай ми време.Е сега ще си сърба попарата.
Но нашата е умна и потърси помощ.Все е нещо,отколкото да се чумери и наказва себе си и другите.

# 66
  • Мнения: 8 410
Добро утро. Hug Hug Hug Да ви е сладко. Heart Eyes





Желая ви успешен ден.  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 4 076
А този Емир ме ядоса тази вечер, сам взе решение - рече и отсече, че ще живеят в Истанбул. Аз все имах някакви съмнения дали Седеф не прибързва и май така ще се окаже.
При Фикрет бавно настъпва някаква промяна като че ли и дано да е така, че и тя дъъъълго все се мръщи и мълчи.
Че кой я кара Седеф да се обвързва с момче,за което почти нищо не знае?Щом е приела брак след 2-3 кафета,значи ще приеме всичко.Пак добре,че я връщат в Истанбул,а не някъде при кюрдите.И майка и вече и тя-радост голяма,сякаш само това чакала да има сватя.Иначе другите умно ги съветва да изчакат,да помислят,да се опознаят.Сготви му на Емир едни кюфтета и той взе да се разпорежда с живота на дъщеря й.
Фикрет каза на психолога,че е дошла да й олекне,а не да прощава и да се сдобрява.Просто иска да се отърве от главоболието и от "гласовете в нея,дето не й дават да спи".Дано с негова помощ опознае малко повече живота.Спорен момент е дали пияният Тахсин направи изобщо нещо,но колко пъти Фикрет "изневери" на съпруга си със семейството си като време,пари,ангажираност,въвличане в постоянни неприятности,мъкнене по затвори и съдилища,нагли искания да ги подпомага с пари и т.н.

# 68
  • Мнения: 19
Али Реза нали себе си оправил, Вай какви мъдри съвети дава на човека.
Ами как, минал е вече от там, има опит. Сещам се когато се отрекоха от Неджля след бягството й с Оуз, как щеше да загази в оня "пансион". Добре че Неджля има глава на раменете си, а то оная мадам как я беше подхванала със сладките приказки ... Whistling

... Сготви му на Емир едни кюфтета и той взе да се разпорежда с живота на дъщеря й. ...
Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 09:58 от soya-fen

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Момичетаааааааа, изпуснах ви    Hug

# 70
  • Мнения: 6 669
.........Сготви му на Емир едни кюфтета и той взе да се разпорежда с живота на дъщеря й.

 Joy Joy Joy hahaha

За съжаление не чух изказването на Емир, защото писах домашно по английски..........  Whistling  но от коментарите ви разбирам, че нещо се опитва да се налага.........  Rolling Eyes
Изпуснах и монолога на Ръзата, но там вече мога да предположа какво е казал..........  Whistling Crazy

# 71
  • Мнения: 4 076
А на мен са ми тъжни сцените с Лейля и Оуз ... Тъжно е ,че Оуз и Лейля искрено се обичат а  не могат да бъдат щастливи ... жалко наистина.  Confused
Естествено знам че голяма вина за това има Оуз  Rolling Eyes Tired
Оуз си е Оуз-само така си разбира живота,така го живее.
Другите да му мислят,а ако не могат-поне да слушат по-умните.
Заради една Лейля или Джейда,дори и заради децата им,той няма да се промени.Голяма обич,няма що.
Ето,беше в затвора,изчисти си дълговете,роди му се дете и вместо да влезе в правия път,пак потърси обиколния.Защо Оуз намрази Джейда:ами защото тя беше малко по-умна от Лейля,настояваше да знае какви са тези пари и мутрите,които му ги дават,опяваше му да не се забърква с тях,скандали,разправии,заплахи,искаше да заминава с детето при брат си в Щатите.Тогава Оуз преоткри Лейля:тъпа и послушна,нищо не пита,кротко харчи.Перфектната за него.Сети се Лейля да се тръшка и да мисли за детето си,ама късно.Сега нека да изгори брат й,че Оуз носи повече пари...

# 72
  • Мнения: 1 525
Добър ден и от мен.
Една серия, бавна, не ми е достатъчна. Но ...
За Али Раза и Хайрие, наистина е много лесно да даваш съвети на другите. Да се опитваш да им се месиш в живота. Да се опитваш да помогнеш. Няма лошо. Но дали, във всичките им приказки, се съдържа и някакво осъзнаване за това, което те направиха със своите деца, с постъпките си към тях. Да, А.Р. казва аз имам 5 деца. Но къде са те? Къде си ти като баща, като родител? Какво е тяхното положение?
Фикрет има нужда от контакти. Тя по цял ден е затворена с деца, с Джеврие. Има нужда да поговори.
За триъгълника Оуз-Лейля-Оуз... Гласувах в анкетата. Обаче май Шефкет намира свое спасение в хода си. Да поеме чужда вина, да го съжаляват. Ще ходят всички вайкащи се в затвора, ще му носят баници.

# 73
  • Мнения: 19
Обаче май Шефкет намира свое спасение в хода си. Да поеме чужда вина, да го съжаляват. Ще ходят всички вайкащи се в затвора, ще му носят баници.
Е, ти пък, нека поне веднъж да се направи на герой, че самочувствието му е на зеро, горкият.  Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 2 134
Али Раза каза хубави думи на бащата по "съдба" - "бащиният дълг е цял живот".
Хубаво, ама нещо много изтощително и се вижда - цял живот да бъдеш на повикване.
Съвети се дават лесно, особено на чужди.
"Които има деца да замълчи" - абсолютно вярно.
Емир заприлича на Али Сепер - настъпателен и гонещ целта.
Мисля, че в лицето на Емир,  Нехир видя начин за спасение от Шефкет.

Общи условия

Активация на акаунт