ЛУННА ДИЕТА

  • 37 887
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Радвам се, че ви е харесала Hug.

Прочетох с интерес информацията в първия пост за разл.фази.  Heart Eyes Предлагам да се добави часа,  в който започва фазата.  Peace

Ориентирахме се към глобална тема, ще се пише в нея до 50 стр, няма смисъл от нова тема всяка седмица.
Най-отгоре в първия пост е линкът с точните часове на всяка фаза до края на 2011-та година.

За тази седмица пълнолунието започва в 22:17 часа на 10 ноември, четвъртък.

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 14:15 от mari_eta

# 16
  • София
  • Мнения: 64
Радвам се, че ви е харесала Hug.

Прочетох с интерес информацията в първия пост за разл.фази.  Heart Eyes Предлагам да се добави часа,  в който започва фазата.  Peace

Ориентирахме се към глобална тема, ще се пише в нея до 50 стр, няма смисъл от нова тема всяка седмица.
Най-отгоре в първия пост е линкът с точните часове на всяка фаза до края на 2011-та година.

За тази седмица новолунието започва в 22:17 часа на 10 ноември, четвъртък.

На 10-ти не е ли ПЪЛНОлуние, не новолуние  Thinking

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 ooooh! Crazy Whistling

# 18
  • Мнения: 1 014
Аз също ще съм с вас и този път.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 522
Мариета, много ми харесва темата, за което Благодаря!!!  bouquet
Този вариант е много по добър.  bouquet
Тази седмица пак съм с вас. Hug

# 20
  • Мнения: 668
И аз съм се засилила още от вчера... но с по мъничко мляко и плодове, а на 10ти-11ти - вода
Дано успея

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Привет и от мен! И аз мисля да продължа с лунната диета. Резултатите са доста добри, а и кожата ми стана по-хубава  Grinning

# 22
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Привет Wink
Тази седмица възобновявам луниването Wink
Бях го изоставила, защото си счупих ръката. В понеделник ще се отърва от гипса, най сетне Wink Време е и за възобновяване на ритъма с диетката Wink
Успех на тези които ще я правят 3 дни Peace

# 23
  • Мнения: 94
хубава е станала темата.поздравления.има и допълнителна информация за новолуние и пълнолуние Simple Smile    аз ще съм на 24 часова и то май на плодове ,че предния път с тридневката  от толкова лишения,след нея си върнах всичко Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 6 094
Стана вече един месец, откакто лунувам. За това време съм свалила един килограм. Този резултат напълно ме задоволява.  Heart Eyes
Отново ще съм на тридневка: утре - плодове, в петък - течности и в събота - пак плодове.
fyrty, ама всичко ли върна? Какви ги вършиш в останалите четири дни от седмицата?

# 25
  • Мнения: 904
Спунк ,не е ли днес плодове, утре течности и петък пак плодове newsm78, или аз нещо бъркам.

# 26
  • Мнения: 7 743

пълнолунието е в четвъртък в 22.17
значи петък е деня за течности  Peace

# 27
  • Мнения: 904
Herzen, значи утре на плодове, въртеше ми се нещо такова и на мен ама защо съм се омоткала така.

# 28
  • Мнения: 94
Спунк ,има моменти в които ще изям и  слон.и сега е един от тях понеже идва пълнолуние.такъв е и момента преди да ми доиде Simple Smile  .Не съм се теглила защото ме е страх какво ще видя на кантара,но определено коремчето което бях свалила се възвърна.ще се опитам пак да оправя пакостията която сътворих.3 дни лунуване не ми се отразяват мн добре защото после глада е зверски(не всеки път).

# 29
  • Мнения: 94
пък и по отпаднала се чувствам като не ям.

Общи условия

Активация на акаунт