Lush

  • 73 253
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 205
Не нали откриването е променено за 11.
Не ми се вярва цените да бъдат по-високи. Ще бъдат мисля точно както европейските. Peace
Много съм доволна от сухите шампоани за коса, бомбите за вана, баровете за тяло и сапуните. Харесват ми и цветовете и ароматите им. Много силно ухаят и са много икономични продукти.

# 16
  • Мнения: 812
къде ще бъде магазина ? newsm78/за неразбралите....../

# 17
  • Мнения: 812
къде ще бъде магазина ? newsm78/за неразбралите....../
ИЗВИНЯВАМ СЕ......намерих отговора!

# 18
  • Мнения: 15
Днес е откриването,някой ако ходи,моля да сподели! Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 74
Днес е откриването,някой ако ходи,моля да сподели! Grinning

Преди половин час минах, още не беше отворен... Peace Sad

# 20
  • Мнения: 15
В 12 отварят според Фейсбук. Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 5 193
Отворено е!  newsm44

# 22
  • София
  • Мнения: 9 483
Ами разказвайте, де!
Цени, промоции... Всичко! Flutter

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
На някой, ако му е направило впечатление колко струва , моля да сподели.   Laughing bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5 193
Ами най-неприятното е, че няма никакви промоции или поне пропуснаха да ме уведомят за такива. Цените на някои продукти не са много лесни за откриване. Иначе през цялото време ме консултира едно много любезно момиче, което обесняваше за всеки един продукт. Не отидох да купувам нищо, но не успях да устоя и си взех AQua Marina Face Cleanser, който е в някаква странна пихтиестообразна форма  Laughing, от която се чупи малко парченсе и така се ползва. Цената за 100гр. е 14.80лв, което в УК сайта е 5,95 паунда (т.е. тук цените са леко нагоре). Моето парченце излезе 17лв. Не получих никаква мостра, нито някакъв талон за отстъпка или каквото и да било. Можеха да помислят за нещо такова, поне в деня на откриването.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 337
17лв за 100гр, ами доста е. Crazy
Както винаги тук всичко се побългарява Sick
Знаех,че цените ще са по-високи Whistling

# 26
  • Мнения: 0
kashmir, а дали имат от "пресните" маски за лице? И коледни/зимни продукти разни? Сега всички теб ще тормозим като единствен посетител за момента  Laughing

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 15:30 от Rangua

# 27
  • София
  • Мнения: 5 193
Ох ми не разбрах дали имат пресни маски.  Rolling Eyes Аз понеже влизам за пръв път в техен магазин и продуктите им са ми напълно непознати, а и да не говорим, че са доста различни от други пдобни, бях направо ошашавена. Много информация ми дойде и май нищо не запомних.  Embarassed Съжелявам момичета.  Rolling Eyes Иначе имат някакви коледни комплекти. Дадоха ми брошура, но в нея няма никакви цени.  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 74
Ох, тоя магазин ще ме разори....
Вътре всичко е ужасно - изглежда като за ядене, мирише уникално... абе... Crazy #Crazy Shocked Rolling Eyes

В крайна сметка си взех:

Lemony Flutter - всеизвестното масло за кожички, мирише на лимони, което не ми е любим аромат...
Ocean Salt - пилинг със захар за лице, мирише брутално...
Mint Julips - скраб за устни, мирише точно на бонбони After Eight .... Crazy
Soft Coeur (The Honeymooner) - твърдо масло за тяло - мнооооого е брутално това, иде ми да си захапя ръката.... Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За четирите неща оставих 64лв. Не им помня цените поотделно, знам само че Ocean Salt беше към 21лв, Mint Julips - 13 и нещо...

Разгледах доста неща и съм си набелязала следващите... ooooh!

# 29
  • Мнения: 15
Ноар,колко е Лемъни Флътър?
Аз ще пътувам уикенда,но във вторник съм там. smile3508

Общи условия

Активация на акаунт