Lush

  • 73 270
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 74
Ноар,колко е Лемъни Флътър?
Аз ще пътувам уикенда,но във вторник съм там. smile3508

Ами там е работата, че не обърнах внимание... Под 20лв е със сигурност  Peace Като гледам то и маслото са ми стрували 29-30лв, а маслото е не по-малко от 12лв.... така че сигурно 17-18лв...
Ще проверя по-точно и ще доложа.... Mr. Green

# 31
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бива ли да ме изкушавате така  Mr. Green

Ноарче, имаше ли много блъсканица в магазина? Никакви намаления или промоции ли нямаше?

# 32
  • София
  • Мнения: 74
Първия път като ходих имаше много народ. Втория път (бях с Жаки) нямаше...
Промоции не видях, има много сетове (подаръчни кутии със най различни комбинации от продукти...)...

Много е изкушаващо, много... Crazy Flutter

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726

В крайна сметка си взех:

Lemony Flutter - всеизвестното масло за кожички, мирише на лимони, което не ми е любим аромат...
Ocean Salt - пилинг със захар за лице, мирише брутално...
Mint Julips - скраб за устни, мирише точно на бонбони After Eight .... Crazy
Soft Coeur (The Honeymooner) - твърдо масло за тяло - мнооооого е брутално това, иде ми да си захапя ръката.... Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Честити покупки.  Crazy

Маслото верно ли изглежда така  Mr. Green Прилича ми на сладките масленки.  Joy

А за кожичките е много евтино, аз очаквах да е към 30 лв.  Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 74
Ивче, да, точно такова е  Peace

Кажи ако искаш нещо, ще ти взема  Peace

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ивче, да, точно такова е  Peace

Кажи ако искаш нещо, ще ти взема  Peace

Ще го имам в предвид.  Hug

Аз на маслото за кожички само се чудя, но имам 2 отворени, а като застоят и ще станат за кофата.
От друго на марката не съм се интересувала. Пък ако знаеш каква камара душ гелове, лосиони и прочие съм натрупала, все едно ще си правя манджа с тях.  ooooh! Малко трябва да поизразходя, защото е страшно у дома. Няма място за нищо.  ooooh!
Тези мании ще ме довършат.  Money

# 36
  • Мнения: 31 311
Нямам търпение да отида. Ментовия скраб за устни ще е първото неща което ще взема.
Честити покупки!  bouquet
Помнете продукти и цени. Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 414
Noir,а пресни маски има ли? Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 74
Noir,а пресни маски има ли? Crazy

Ами не знам... Blush Не бях запозната с този техен продукт, и съответно не съм се и оглеждала за тях...
Но не забелязах да има... По всяка вероятност ще ходя утре пак до мола и ще мина да проверя...

Те имат нещо като вестник - Lush Times се казва, в който са описани всичките им неща, ще поразгледам и утре ще отида пак, тоя път по-подготвена... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 13 627
Хайде и аз да се похваля Blush
Взех си скраб за устни Bubblegum и един сапун (не съм много сигурна, но май се казва Porridge). Ухае жестоко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Сапуна ми излезна 11лв. и стотинки за 150 гр ако не се лъжа. Скраба е 13-14лв
Имаше и много готини балсамчета за устни с мед, шоколад и тн. Те бяха 15лв.

В магазина ухае невероятно готино...от всички страни имаше само изкушения. И момичетата бяха супер мили! Определно ще ги посетя пак Flutter

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 20:19 от Жаки°

# 40
  • Мнения: 0
Обикновено пресните маски са в лед, като риба в магазин  Laughing Сигурно щяхте да ги забележите, може би няма...Много жалко ако е така, това са ми едни от любимите продукти  Sad Утре и аз сигурно ще отида, ще докладвам  Hug

# 41
  • Мнения: 2 414
Аз няма да успея да мина тези дни  Cry Моля Ви да погледнете дали има пресни маски и за цената на маслата за тяло.  bouquet

# 42
  • Мнения: 94
Ето два клипа, които изгледах с огромен интерес Simple Smile:
http://www.youtube.com/watch?v=ZXwSLXNWwho - 1 част
http://www.youtube.com/watch?v=TGOz0xH_OqM - 2 част
Жаки° , скрабът изглежда доста изкушаващо! Party Сподели после впечатления. Praynig Peace

# 43
  • Мнения: 233
Доволна съм от Mask of Magnaminty маската за проблемна кожа и Bubblegum скраб за устни. Ползвах и сапун Rock Star, но освен че мирише страхотно, друго нищо особено няма - изсушава като всеки друг сапун. Всичките продукти могат да служат като ароматизатори - Rock Star ми ароматизираше банята барабар с коридора пред нея, а имам и една бомбичка за вана (нямам ваня Confused) Butterball, която ми ароматизира гардероба.
Много ми се иска да пробвам парфюмите им, особено Dirty, American Cream, Love...Има ли парфюми в магазина тук?

# 44
  • Мнения: 2
Нали Lush е изцяло натурална козметика?Ако е така,защо има парабени newsm78

   

Ако нещо греша,моля да ме поправите Hug

Общи условия

Активация на акаунт