Критериите за красив мъж

  • 28 149
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10
 Thinking имаше добри предложения до тук, ама аз съм по по-суровата красота при мъжете...трябва да е по-масивен и по...хард някак си  newsm48

Като тези от снимката примерно  Rolling Eyes




 Дев също ми изглежда от този тип до колкото се скива тук ...

# 91
  • Мнения: 96
Аз не бих използвала думата "красив" за мъж,за мен само една жена може да удовлетвори изискванията за красота.По-точно казано,ако един мъж отговаря на това определение,ще ми идва твърде женствен и няма да ми допада.Харесвам високи и силни мъже,със сексапилно и властно излъчване.Повечето,показани в темата,ми идват твърде сладки или миловидни.Дотук предпочитанията ми най-много се доближават до тези на Tyra   Peace.

# 92
  • Мнения: 11
А какво ще кажете за епилирани мъже?  newsm78

Аз бих казал  Sick Sick Sick Sick Ама виж малко по на югоизток ще им капнат малко зехтинец тук таме и ще им кажат "Машаллааааааааааааа" Sunglasses Party

# 93
  • Мнения: 371
Не съм чела темата. Аз харесвам дългокоси Peace, по възможност русоляви и със светли очи, нормално телосложение и рокерско излъчване Peace

Такъв мъж си и намерих, съдба Mr. Green, но представата ми е била такава много преди да го срещна Laughing

# 94
  • Мнения: 1 127
А какво ще кажете за епилирани мъже?  newsm78

Аз бих казал  Sick Sick Sick Sick Ама виж малко по на югоизток ще им капнат малко зехтинец тук таме и ще им кажат "Машаллааааааааааааа" Sunglasses Party

 newsm10

# 95
  • Мнения: 1 262
Е хайде пък сега, това че един мъж се поддържа, не значи че е гей. Има много гейове дето нито се бръснат, нито обезкосмяват. Мен лично много ме е гнус от косми по тялото и мисля, че след като жените се обезкосмяват при положение, че имат фини и малки косми, колкото повече мъжете трябва да се обезкосмяват с техните груби, гъсти и дълги косми.  Sick
По-скоро е въпрос на вкус и на поддръжка. Мен много ме е гнус да видя мъж с косми под мишниците, а косми по гърдите са ми много неприятни, особено ако са гъсти, дълги и черни.  Sick

# 96
  • Мнения: 218
Според мен, обезкосмавянето е за нежния пол...аз лично не обичам мъжа до себе си да клони към нежния пол и да не значи че е гей, но повтарям на МЕН такива мъже които по-гладки крака от моите не ме блазнят

# 97
  • Мнения: 1 262
Оф, аз нямах предвид краката,  а гърдите.  Laughing Моя не си маха космите по краката.  Laughing И без друго от толкоз татуировки не се вижда има ли косми, няма ли.  Laughing

# 98
  • Мнения: 1 127
Според мен, обезкосмавянето е за нежния пол...аз лично не обичам мъжа до себе си да клони към нежния пол и да не значи че е гей, но повтарям на МЕН такива мъже които по-гладки крака от моите не ме блазнят
Peace Laughing Както и с по-тънки вежди от моите. Sick
 NaughtyИзключение правя само за мишниците по разбираеми причини.

# 99
  • Мнения: 218
Според мен, обезкосмавянето е за нежния пол...аз лично не обичам мъжа до себе си да клони към нежния пол и да не значи че е гей, но повтарям на МЕН такива мъже които по-гладки крака от моите не ме блазнят
Peace Laughing Както и с по-тънки вежди от моите. Sick
 NaughtyИзключение правя само за мишниците по разбираеми причини.
Като стана въпрос за веждите...бяхме с моя на заведение и имаше един такъв индивид...беше с много тънки изрисувани вежди и май се беше напудрил...ако щете вярвайте цяла вечер не спрях да го зяпам...що за тъпотия...много е грозна гледката...
А за гърдите нищо не казвам, защото моя няма косми на гърдите ....по бащина линия си е такъв...и като гледам и косата няма да му побелее докато не стане 55..

# 100
  • Мнения: 245
На мен не ми пречи да е с оскубани вежди , стига не са някакви супер изписани , а леко оформени.даже и да се епилирва и ок , сЯ какво да ходи като космата горила , щото разбираш ли това били истинските мъже Sickаз обичам да си играя с тялото на приятеля си , и Сори ама докато го целувам от крака до глава няма косми да ляпам я.за мен това е красив мъж , е може и много по-хубави да има но този е една идея готин....не го познавам но ми направи силно впечатление в един сайт за запознанства Mr. Green


# 101
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 smile3521 Ехааа, я дай линк към сайта  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 245
Намерих го случайно като написах името Петър , трябва да имаш рег. за да можеш да му гледаш снимките, жалкото само е че младежа не е влизал от 5м. в сайта

http://petargazara1.aha.bg/

# 103
# 104
  • Мнения: 15 379
Аз харесвам чаровни мъже. Чарът е онова, което е притегателното, а не красотата.
Веднага се сещам за Башар Рахал. Далече е от критериите ми за красота, но е страшно чаровен Heart Eyes.
И колко секс има в този човек...

Общи условия

Активация на акаунт