крем за лице за зимата

  • 3 903
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 757
Az izpolzvam seriqta na Bubchen i sam dovolna ot vsi4ki produkti

# 16
  • Мнения: 2 910
Ние също използваме крема на Бюбхен за лошо време и кожата на Марти много омекна.На нея през зимата бузките много изпръхват,та с кремчето оправихме проблема.

# 17
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Хидратантния на Пенатен, много е добър. Откакто се е родил саммо Пенатен ползвам и досега оплаквания нямам.

Абе, аз не съм много в час, но нали не е добре да се ползват хидратиращи кремове през зимата? Но пък щом нямате проблем...Wink

Иначе за отчета, ползвамe Бюбхен.  Wink Grinning Grinning

# 18
  • Мнения: 1 520
На Теди кожата не е суха и аз не го мажа редовно. Но иначе ползваме на Нивеа против студ и вятър. Имаме и на Мустела против студ, но още не сме го пробвали. Той май е от категорията на лечебната козметика.  Confused 

# 19
  • Мнения: 2 978
Хидратантния на Пенатен, много е добър. Откакто се е родил саммо Пенатен ползвам и досега оплаквания нямам.

Абе, аз не съм много в час, но нали не е добре да се ползват хидратиращи кремове през зимата? Но пък щом нямате проблем...Wink

Иначе за отчета, ползвамe Бюбхен.  Wink Grinning Grinning

Аха аха..и аз така знам... Peace

Лилянкеее, да не стане белАта Laughing

Вземи на малкия някой крем за зимата........  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 403
Аз мажа Емили с бюбхен - много съм доволна

# 21
  • Мнения: 3 861
Хидратантния на Пенатен, много е добър. Откакто се е родил саммо Пенатен ползвам и досега оплаквания нямам.

Абе, аз не съм много в час, но нали не е добре да се ползват хидратиращи кремове през зимата? Но пък щом нямате проблем...Wink

Иначе за отчета, ползвамe Бюбхен.  Wink Grinning Grinning

Аха аха..и аз така знам... Peace

Лилянкеее, да не стане белАта Laughing

Вземи на малкия някой крем за зимата........  bouquet

Това пък за първи път го чувам, всъщност какво е значението, че е хидратиращ крем през зимата, я обяснете тогава???
Досега проблем не сме имали, когато съм сериозна в мазането, бузките му са като памук, когато обаче се съберат няколко дена без мазане поради забравяне от моя страна Embarassed започват веднага да се лющят

# 22
  • Мнения: 1 645
А аз със каквото и да го мажа ,все му е суха кожата и прилича на "шкурка",и то само на определено място.А миналата зима такъв проблем нямахме.
Линола Фет - не ни помогна
Балсама на д - р Тайс - същата работа
Колд крема на Мустела - никакъв ефект
Колд крема на Клоран -- временен ефект
Вече не знам с какво да го мажа newsm78,и сигурно ще го заведа на лекар.

# 23
  • Мнения: 313
използвам cold cream  на  Avene,струва около 11-12лв. и съм много доволна от него.Кремът е подходящ за деца със суха кожа и кожни  алергии

# 24
  • Мнения: 2 978
Това пък за първи път го чувам, всъщност какво е значението, че е хидратиращ крем през зимата, я обяснете тогава???
Досега проблем не сме имали, когато съм сериозна в мазането, бузките му са като памук, когато обаче се съберат няколко дена без мазане поради забравяне от моя страна Embarassed започват веднага да се лющят

Хидратиращите кремове, допринасят за кожата през лятото повече вода...тогава, кожата се излага на слънце и става по- суха.

За през зимата, също се дехидратира кожата, но за тогава си има специални кремове...ох..ама и аз как го обясних newsm78....дано си ме разбрала  Praynig..просто зимните кремове добавят повече мазнини

п.п. хидратиращия  крем може да го слагаш преди лягане, ако още му е суха кожичката

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 10:19 от Вини

# 25
  • Мнения: 3 861
Това пък за първи път го чувам, всъщност какво е значението, че е хидратиращ крем през зимата, я обяснете тогава???
Досега проблем не сме имали, когато съм сериозна в мазането, бузките му са като памук, когато обаче се съберат няколко дена без мазане поради забравяне от моя страна Embarassed започват веднага да се лющят

Хидратиращите кремове, допринасят за кожата през лятото повече вода...тогава, кожата се излага на слънце и става по- суха.

За през зимата, също се дехидратира кожата, но за тогава си има специални кремове...ох..ама и аз как го обясних newsm78....дано си ме разбрала Praynig

Не те разбрах много, но ниощо. Ще му купя днес един крем, само че какъв???

# 26
  • Мнения: 2 978

Не те разбрах много, но ниощо. Ще му купя днес един крем, само че какъв???

Nactkerzen na dr. Theiss или Нивеа...ние сме с Нивеа и има ефект.

# 27
  • Мнения: 3 537
Аз мажа с универсалния бебешки крем на Нивеа,и е супер ако се маже редовно Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ползвам крема на Бюбхен и съм много доволна от серията като цяло.

# 29
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Това пък за първи път го чувам, всъщност какво е значението, че е хидратиращ крем през зимата, я обяснете тогава???
Досега проблем не сме имали, когато съм сериозна в мазането, бузките му са като памук, когато обаче се съберат няколко дена без мазане поради забравяне от моя страна Embarassed започват веднага да се лющят

Хидратиращите кремове, допринасят за кожата през лятото повече вода...тогава, кожата се излага на слънце и става по- суха.

За през зимата, също се дехидратира кожата, но за тогава си има специални кремове...ох..ама и аз как го обясних newsm78....дано си ме разбрала Praynig

Не те разбрах много, но ниощо. Ще му купя днес един крем, само че какъв???

Както казах, не съм спец, но съм чела, че не е добре, защото съдържа повече вода, а нали знаеш, какво става с водата през зимата - замръзва и при замръзването се разширява и по този начин нарушава структурата на епидермиса. Ох не знам дали го обяснявам правилно, но мисля, че е така. Дано някой знаещ да се включи или по-добре питай във форума за красота!

А, иначе купи просто по-мазен крем за зимата

Поздрав!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт