Нормално ли е повръщането да започне толкова късно?

  • 9 166
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Сблъсках се с повръщането в третия триместър (за кратко за мое щастие).
В 10 седмица "бременните" симптоми са във вихара си.

# 16
  • Мнения: 2 286
На мен гаденето и повръщането ми започнаха в края на 3м. и към средата на 7м. изчезнаха Tired . Дано бързо премине при теб!

Също така когато дават бебето за най-активно 6-7м. моя само си спеше, започна да буйства в 8м. - 8 и 9м. изобщо не съм спала!
Не се притеснявай за тези неща Sunglasses

Спокойна бременност и леко раждане!  bouquet

# 17
  • Мнения: 764
Гаденето и повръщането и с двете бременности започна към 11-12 г.с., но с малки разлики. През първата спря точно като влязох в 4 м. (беше като отразяно с нож), а и ми се гадеше само сутрин, след това беше ок. С втората бременност беше доста по-неприятно. Продължи докъм 5 м. и малко - гадене нон стоп и повръщане сутрин, а понякога и вечер.

Пожелавам ти скоро да поотмине и да го забравиш  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 76
Благодаря ви много за изчерпателните отговори!  Hug Казаха ми, че е нормално по 1-2 повръщания на ден. Лошото е, че съм 40 килограма и немога да кача нищо, и с това повръщане се притеснявам дали всичко с бебето ще си е наред като съм толкова слаба.  Confused

# 19
  • Мнения: 4 668
Благодаря ви много за изчерпателните отговори!  Hug Казаха ми, че е нормално по 1-2 повръщания на ден. Лошото е, че съм 40 килограма и немога да кача нищо, и с това повръщане се притеснявам дали всичко с бебето ще си е наред като съм толкова слаба.  Confused
Когато забременях бях 43 кг. при ръст 162 см. първите месеци се скъсах от повръщане , по няколко пъти на ден . До 6-тия месец нямах никакъв корем . После пак ми се гадеше , но повръщах по рядко . За цялата бременност качих общо 10 кг. като най - много натрупах 8 и 9 - ти месец . Хапвах малко , нищо не ми се прияждаше и определено бях една доста слаба бременна .
Родих здраво момченце 3200 и 51 см.
Не се притеснявай  Hug

# 20
  • Мнения: 76
Благодаря ви много за изчерпателните отговори!  Hug Казаха ми, че е нормално по 1-2 повръщания на ден. Лошото е, че съм 40 килограма и немога да кача нищо, и с това повръщане се притеснявам дали всичко с бебето ще си е наред като съм толкова слаба.  Confused
Когато забременях бях 43 кг. при ръст 162 см. първите месеци се скъсах от повръщане , по няколко пъти на ден . До 6-тия месец нямах никакъв корем . После пак ми се гадеше , но повръщах по рядко . За цялата бременност качих общо 10 кг. като най - много натрупах 8 и 9 - ти месец . Хапвах малко , нищо не ми се прияждаше и определено бях една доста слаба бременна .
Родих здраво момченце 3200 и 51 см.
Не се притеснявай  Hug

След твоето мнение вече имам надежда и аз!  Grinning До сега не съм виждала толкова дребна и слаба бременна като мен (аз съм 152 висока) и само го мисля, как ще си намери място малкото човече... Simple Smile А ти от толкова повръщане, колко килограма си станала, след като в началото си била 43?  Shocked

# 21
  • Мнения: 4 668
Ами ... не помня точно , но наистина бях много слаба . В петия месец нямах никакъв корем , ама никакъв , а доктора казваше , че бебето се е развило перфектно .Не можех да хапна нищо , защото само връщах ... ядях солети , банани и пиех сок от ябълка / само това ми понасяше / ...
След петия месец започнах да хапвам повече , но пак си повръщах от време на време  Simple Smile
Не се притеснявай . Всичко ще е наред  Peace

# 22
  • Мнения: 1 800
Аз повръщам от осма седмица, ще видим докога, рано е да се каже newsm78
До осма седм. се чувствах перфектно, нямах никакви симптоми.

# 23
  • Мнения: 46
За мое огромно щастие не повръщах през бременността си, само към третия месец ми се гадеше от кафето сутрин, след като го спрях нямах проблеми  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 303
И при мен се появи някъде около 12 - 13 г.с. и продължи до към края на 7 месец... и все в едни странни часове ми се гадеше около 3-4 сутринта... много рядко през деня...

Общи условия

Активация на акаунт