Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Блонди, оправено е "се"-то. Аз от бързане и бая грешки допуснах, че накрая без да искам натиснах и публикувай без да е готова  ooooh!

*Teddy*, за списъчетата нека който види нещо за редакция да пише едно ЛС, че иначе ще има да чета и да се взирам поне докато изпишете половината тема и сигурно пак няма всичко да коригирам Crazy

Хайде сега и аз да пожелая колкото бързо стана новата темичка толкова бързо двучертичкови подаръци да донесе на всички
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 16
  • Мнения: 229
Запис и от мен  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Дони страхотна снежна тема!!!  Hug Нова тема - нов късмет!!!
Ния страхотна новина, аз от вчера си мислех, бледа не бледа, бременна е !  hahaha Пожелавам ти едно здраво и пухкаво бебче през Юли  Hug

# 18
  • Мнения: 7 987
Дони, мен може би трябва да ме изтриеш от списъка на очакващите. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 864
celika, много подкрепям подписа ти. Това е нещото, което много ме дразни напоследък като чета нещо написано...

# 20
  • Мнения: 1 884
Страхотна нова тема Дони  bouquet  bouquet
да е късметлийска за всички Praynig Praynig Praynig

А на всички именници да им е живо и здраво името  bouquet  bouquet
и аз днес по задачи и да купя подарък на свеки/мъжкото свеки Mr. Green/,че е именник и той

# 21
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
Ния - как ме зарадва браво-сега ти полежавам да видиш това, което аз видях вчера на видеозона  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 7 987
KaRoLa, надявам се повече хора да го забележат.

Аз се чудя дали не е по-добре да отида по-скоро на доктор. Днес ми е 1-ви ден от 6-та седмица, а имам записан час за последния ден от 6-та.

# 23
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
мен ако питаш изчакай- нас докато не ни виждаха и бяхме мънички сега отговаряме на 9г.с. Rolling Eyes

# 24
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
celika отиди когато си записала час, все пак не е чак след 20 дни Wink  Hug
Утре съм на ЖК, стиснете едни палчета за мен и "човечето", моля  Hug

# 25
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да се запиша,че да не ви изтървам от поглед Whistling
Дони много е хубава темата  bouquet
Кафенце дано всичко с теб и принцесите е наред Praynig
И тук едно честито на именниците.
Бени  fingerscrossed за утре.
Иии да не забравяяя:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 26
  • Мнения: 7 987
Благодаря ви момичета! Ще ви послушам.
Тикве, много бързо сте пораснали Simple Smile
Бени,  fingerscrossed

# 27
  • София
  • Мнения: 187
Запис и от мен!!! Stop
Doni M супер си се справила, както и за нашата темичка!!!  bouquet
Дано донесе късмет на момичетата!!! Praynig Praynig Praynig  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Kafence дано си добре  Praynig Praynig Praynig
И едно поръсване и от мен:  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 7 118
Срам нИ срам си щипвам от прашеца  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тикве, можеш само да се радваш, душицо!  Mr. Green Hug Hug Hug

Стискам палци, Бени!

# 29
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Doni, бравос за темичката!  smile3501 При мен се-то все още липсва. И да добавиш celika към виделите 2 чертички.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт