Моят хол

  • 8 899
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Наистина е кич  Thinking Добре де, това ще ти писне след някои месец и година, най-много, и какво ще пратиш - ако е мебел ще я преместиш или изхвърлиш. А това ще си го гледаш, защото няма да ти е до разправиите по ремонта за махането му.  Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 330
А кафявите тапети, които за себе си са хубави и въпросната мебел от гипс картон в едно помещение ли са? Ако са, направо е ужас.  Sad Що не разгледате малко списания и сайтове за обзавеждане преди да се обзавеждате  newsm78
Понеже имам едно рафтче направено от гипскартон в спалнята, ама нямаше начин иначе да скрием едни тръби, не е лошо да се сложи отгоре дъска, да се облече, иначе се натрупва прах и с времето се зацапва.

# 18
  • Мнения: 8 952
Идеята не е лоша, интересно е. Обаче цветовете и на мен не ми харесват.... НО! Въпрос на вкус!

# 19
  • Мнения: 141
Съгласна съм с gal94 да се облече,че наистина много се събира прах.Относно другите ви мнения,това точно го избирахме по списание преди да го направим...

# 20
  • Мнения: 8 952
Модела или цветовете? Може и на снимката да не са излезли правилно, не го изключвам. Но това, което аз различавам като цвят е керемидено-кафяви и два нюанса на зеленото / тъмно и светло/. Да не би да бъркам?  newsm78

# 21
  • Мнения: 330
Със сигурност цветовете са по-хубави на живо, то се вижда, че не са хубави снимките. Списанието сигурно е било някое руско или отпреди 5-6 години щом има такива гипскартони, дето само събират прах, пък под тях какво е ...
Да бяхте инвестирали масата пари за тоя гипс картон в една библиотека от масивно дърво (нямам предвид чам) или поне мебели от Икеа. Много по-лесно щеше да бъде като ви омръзне да бършете прах.

# 22
  • Мнения: 8 952
На мен мебелите ми харесват!  Peace Забележката ми е единствено относно цветовете. Предполагам, че няма проблем праха да се обира с прахосмукачка.

# 23
  • Мнения: 141
Да наистина на живо е много по-готино отколкото на снимките.Взели сме в какво да го облечем,но още не сме го направили

# 24
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Мога да покажа снимка на подобна секция (ако мога да се изразя така), кутийки от картона, но трудно за почистване...

# 25
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
shadowman , давай ги !

# 26
  • Мнения: 54
Честито! Добре се е получило. Аз бих преместила рамките за снимки от рафта на телевизора, защото  разсейват Simple Smile Със здраве да си го ползвате.

# 27
# 28
  • Мнения: 330
Красиво е, но не повече отколкото ако беше стандартна секция от дърво. С тази разлика, че ви отнема 20-30 см. от помещението и струва пари тоя картон. Но, въпрос на вкус както се казва.

# 29
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Тук въпроса може да е на мода или ако мъжа ти работи с гипскартон и решават да направят нещо като секция (кутийки в стената), нещо по различно. Обаче впоследствие се оказва, че ъглите лесно се нараняват и пада боята и е по-трудно за подръжка. Това което съм показал не е в нас а моята идея за решаване на проблема.

Общи условия

Активация на акаунт